Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://zamunda.net/d...id=280580&hit=1 филмът е страхотен. Но не го теглете от линка, орязан е касапски и идеята се губи. Вторият най-добър филм за 2011

 

Имената използваме тук. Не линкове към торент тракери.

Link to comment
Share on other sites

SUPER 8

 

Изобщо не очаквах такова нещо от тоя филм... Мислех си, че става въпрос за 8 хлапака, примерно. На мен също ми хареса.

 

MOTHER'S DAY

 

Според мен отличен филм! Останах много доволен.

Link to comment
Share on other sites

SUPER 8

 

Изобщо не очаквах такова нещо от тоя филм... Мислех си, че става въпрос за 8 хлапака, примерно. На мен също ми хареса.

 

Аз пък може би защото очаквах повече от този филм, не намерих това, което очаквах. :huh:

 

 

Иначе наскоро гледах Trespass - не е блокбъстъра на годината, но не е и лош ; с доста дежа вю в сценария, но пък има и много интересни моменти.

Link to comment
Share on other sites

the-devils-double-20111021000655652_640w.jpg

 

Как може никой да не е споменал този филм? Светотатство! Ако мога да го опиша с няколко думи до цяло изречение или две: ПЕРФЕКТЕН! :) И Доминик Купър изигра повече от добре ролята/ролите си.

9/10

 

http://www.imdb.com/title/tt1270262/

Link to comment
Share on other sites

http://zamunda.net/d...id=280580&hit=1 филмът е страхотен. Но не го теглете от линка, орязан е касапски и идеята се губи. Вторият най-добър филм за 2011

Не знам, всеки си има вкус, но на мен това ми беше един от най-скучните филми на годината, а очаквах много повече. Началото беше обещаващо и после всичко рухна в сюжета. Изобщо не ми беше интересно.

Link to comment
Share on other sites

Conan the Barbarian 2011

Филма не е кой знае какво но за едно гледане става, но си оставам фен на класиката Конан с големеца Арнолд :)

 

The Smurfs 2011

забавно заглавие тоя Гаргамел много прост майна :D

 

Rise of the Planet of the Apes 2011

Много съм доволен изчетох бая негативни коментари, но за мен филма е голям !

Link to comment
Share on other sites

Не знам, всеки си има вкус, но на мен това ми беше един от най-скучните филми на годината, а очаквах много повече. Началото беше обещаващо и после всичко рухна в сюжета. Изобщо не ми беше интересно.

 

Супер интересен филм.

 

Not logged in!

Error: The page you tried to view can only be used when you're logged in.

 

Note: You need cookies enabled to sign up or log in.

Link to comment
Share on other sites

Тоя woox ба си трола, мен ме накара да слагам линкове към imdb ся е почнал да обработва и другитеlaughing.gif

 

Еми така де. Тоя торент ако изчезне след някой месец? Името на филма. Не е нужен линк към където и да било. По-лесно е да се напише името на филма, отколкото да се линква или да се слага плакат.

Link to comment
Share on other sites

А плакатите защо изчезват понякога ? Много са широки и за това се махат ли ? Или просто някакъв бъг.

 

Защото сайтовете на които се намират си сменят линковете или просто виждат, че е сложен някъде линк към снимката и го изключват. За да седи тук постоянно, трябва да се свали на компютъра и да се ъплоудне някъде. После да се даде линк към ъплоуднатия файл. Което отнема към 4-5 минути. Много по-лесно е да се напише просто името и да се даде линк към IMDB.

Link to comment
Share on other sites

+1 за The Thing - много брутален и нямаше нищо спестено, нито тъмни сцени, в които нищо не се вижда, примерно като пародията Super8, която си беше откровен бой на негри в тъмна нощ. И ефектите в The Thing бяха невероятни, толкова добра 3д анимация не бях гледал скоро.

8/10 му давам

 

Тия дни ще изгледам и оригинала от 82-ра. :)

Link to comment
Share on other sites

Два филма, които може да са и в другата тема, но поради популярността им и тази на известните актьори в тях, ще запиша тук:

 

COWBOYS AND ALIENS

 

Добре направен филм като цяло, но преливащ от клишета от класики от миналото - и от двете омесени тематики. За щастие има силно актьорско присъствие и добри визуални ефекти, та човек да се разсее от някои откровени глупости в сюжета.

 

HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS PART II

 

Абсолютно предвидим край на поредицата и като цяло слаб финал. Очаквах доста повече. Иначе Хари Потър си е Хари Потър...

 

------------------------------------------

 

RISE OF THE PLANET OF THE APES

 

Добре направен филм, останах доволен. Да видим как ще го свържат с оригинала.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...