Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Натали Портман както винаги беше перфектна и прекрасна. Безкрайно учудена останах, че режисьор е Кенет Брана - толкова нетипично е за него да режисира поредният летен хит. Може би и затова филмът имаше някакво странно очарование, което го отличаваше от другите. И не мога пак да не спомена божественото тяло.... майко милааа.... на всички момичета тук горещо препоръчвам да го гледат :)

Тоя филм го изгледах само защото Натали Портман еlove.gif Иначе изобщо, ама въобще не ми хареса sick1.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тоя филм го изгледах само защото Натали Портман еlove.gif Иначе изобщо, ама въобще не ми хареса sick1.gif

Е все някой заради нещо ще го гледа: аз - заради Торчо и неговите плочки, ти - заради кака Натали, някой с повече мозък заради Антъни Хопкинс... е, аз и заради Idris Elba го гледах, но той беше по-скоро бонус ;) Важното е, че хората намират причина да си дават парите да го гледат.

Link to comment
Share on other sites

Имаше нещо в този филм, освен божественото тяло на главния герой, което беше добро, но не мога да разбера точно кое. Натали Портман както винаги беше перфектна и прекрасна. Безкрайно учудена останах, че режисьор е Кенет Брана - толкова нетипично е за него да режисира поредният летен хит. Може би и затова филмът имаше някакво странно очарование, което го отличаваше от другите. И не мога пак да не спомена божественото тяло.... майко милааа.... на всички момичета тук горещо препоръчвам да го гледат :)

 

Подкрепям изцяло мнението, че филма е добър и приятен за гледане, Да подччертая обаче, че изобщо не ме интереува тялото на главния герой. tounge.gif

 

Сър Хопкинс игра страхотно, както и повечето от останалите актьори.

Link to comment
Share on other sites

... Да подччертая обаче, че изобщо не ме интереува тялото на главния герой....

 

ама ако беше героиня, щеше друго да разправяш :laughing: ... нещо като Sweet Karma - тоя филм го изгледах само и единствено заради главната героиня, най-вече заради задните й части :wub:

Link to comment
Share on other sites

Thor%2BMovie%2BPoster%2B2.jpg

Имаше нещо в този филм, освен божественото тяло на главния герой, което беше добро, но не мога да разбера точно кое. Натали Портман както винаги беше перфектна и прекрасна. Безкрайно учудена останах, че режисьор е Кенет Брана - толкова нетипично е за него да режисира поредният летен хит. Може би и затова филмът имаше някакво странно очарование, което го отличаваше от другите. И не мога пак да не спомена божественото тяло.... майко милааа.... на всички момичета тук горещо препоръчвам да го гледат :)

 

Днес гледах въпросният филм и честно казано сюжетът доста куцаше........ оставиха си вратичка обаче за продължение което дава някакви надежди за бъдещо по-добро развитие

 

Някой можели да ми препоръча филм в стил Национално съкровище (Никълъс Кейдж участва) , като махнем Мумията и Индиана Джоунс :D

Общо взето жанра е Приключенски,Комедия

Link to comment
Share on other sites

Не трябва да се търси сюжет при филми от този тип. Ако те накарат да се усмихнеш няколко пъти и са приятни за окото - mission complete.

 

Playful, пробвай The Librarian, Sahara и, разбира се, Tomb Raider.

Link to comment
Share on other sites

Не трябва да се търси сюжет при филми от този тип. Ако те накарат да се усмихнеш няколко пъти и са приятни за окото - mission complete.

 

Playful, пробвай The Librarian, Sahara и, разбира се, Tomb Raider.

 

все пак е по Марвел .... Спайдърмен , чак ме е яд че 4-тата част всъщност ще си е нов филм а не продължение .... до сега най-голямата издънка от скорошните екранизации на Марвел за мен е първият Хълк.

С нетърпение очаквам да видя Капитан Америка и догодина продължението

 

Tomb Raider забравих да го спомена в изброените :D на Сахара заспах 2 пъти все в началото на филма... предполагам все почвам да го гледам когато съм много изморен, но до ден днешен повече от първите 20 мин не си спомням от филма :D Библиотекарят ми се стори интересен сега го пуснах да се сваля. Благодаря ти предварително :)

Link to comment
Share on other sites

С нетърпение очаквам да видя Капитан Америка и догодина продължението

 

Те още малко и ще го спрат по кината. Ако го чакаш с нетърпение защо не си го гледал?

Link to comment
Share on other sites

Те още малко и ще го спрат по кината. Ако го чакаш с нетърпение защо не си го гледал?

 

чакам го с нетърпение в Замунда и т.н. :D Не мога да ходя на кино на всеки филм : )

Link to comment
Share on other sites

Защо? Вкъщи като пуснеш всичките джиджавки, за да гледаш филма, ще ти излезе горе доле толкова, че ако беше отишал на кино. Сметни си го.

Аре без глупости.

Link to comment
Share on other sites

Билет за 2Д филм ти е 9 лева, една вода ти е 2, ако не се лъжа, 5 лева ти са пуканки и кола, бензин за колата или такси отиване и връщане? Тия неща смяташ ли ги? Или ти дебнеш само четвъртък да ходиш, когато е намалението? Аз не се съобразявам с киното и си ходя, когато ми скимне. И 12 лева не ми мърдат всеки път, дори и да улуча четвъртъка...

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Защо? Вкъщи като пуснеш всичките джиджавки, за да гледаш филма, ще ти излезе горе доле толкова, че ако беше отишал на кино. Сметни си го.

 

Какви джиджавки ?

Link to comment
Share on other sites

Лъ'еш се ;) няма даде 12лв за час и 1/2 гледане.

 

7лв е 3Д-то във вторник.

 

Билет за 2Д филм ти е 9 лева, една вода ти е 2, ако не се лъжа, 5 лева ти са пуканки и кола, бензин за колата или такси отиване и връщане? Тия неща смяташ ли ги? Или ти дебнеш само четвъртък да ходиш, когато е намалението? Аз не се съобразявам с киното и си ходя, когато ми скимне. И 12 лева не ми мърдат всеки път, дори и да улуча четвъртъка...

 

5лв в Четвъртък. Вода - 40ст от Пикадили. 5,40 кино с вода. Тц тц тц. Хем аристократи го раздавате и 500мл вода за 1,50 пиете, хем разправяте как е скъпо.

Link to comment
Share on other sites

7лв е 3Д-то във вторник.

 

 

 

5лв в Четвъртък. Вода - 40ст от Пикадили. 5,40 кино с вода. Тц тц тц. Хем аристократи го раздавате и 500мл вода за 1,50 пиете, хем разправяте как е скъпо.

Ето го, той отново се навря м/у шамарите.

А пътните броиш ли ги? Ако живееш в Тракия, Кичука или някой друг отдалечен квартал пеша ли ходиш до киното?

Това за вторник дори не го знаех, а водата от ПИКАДИЛИ :laughing: :laughing:. Евала.

И не знам за теб, но аз последните 2 пъти, като се опитвам да направя резервация 1-2 дена по-рано за четвъртък, винаги се провалям. Защо ли? Защото всички хубави места са заети.

И какво излиза. Ако искаш да минеш тънко трябва СЕДМИЦА по-рано да направиш резервация, да си купиш вода от Пикадили, да ходиш пеш и това за някакъв кирлив филм. Голяма гъзария, после ще се тупам по гърдите, че съм бил на кино, разбираш ли...

Благодаря, но предпочитам да си го изгледам вкъщи, било то и на R5.

Link to comment
Share on other sites

после ще се тупам по гърдите, че съм бил на кино, разбираш ли...

Благодаря, но предпочитам да си го изгледам вкъщи, било то и на R5.

:lol: Евала. :lol: Ти спечели новия spotlight. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ето го, той отново се навря м/у шамарите.

А пътните броиш ли ги? Ако живееш в Тракия, Кичука или някой друг отдалечен квартал пеша ли ходиш до киното?

Това за вторник дори не го знаех, а водата от ПИКАДИЛИ :laughing: :laughing:. Евала.

И не знам за теб, но аз последните 2 пъти, като се опитвам да направя резервация 1-2 дена по-рано за четвъртък, винаги се провалям. Защо ли? Защото всички хубави места са заети.

И какво излиза. Ако искаш да минеш тънко трябва СЕДМИЦА по-рано да направиш резервация, да си купиш вода от Пикадили, да ходиш пеш и това за някакъв кирлив филм. Голяма гъзария, после ще се тупам по гърдите, че съм бил на кино, разбираш ли...

Благодаря, но предпочитам да си го изгледам вкъщи, било то и на R5.

 

 

Като живееш в Тракия, ходиш във Фейсис. И аз да живеех в съседния град, и аз нямаше да ходя в МОЛ-а на кино. Да не говорим, че кино АРЕНА също съществува на центъра на града. И там дават филми.

 

Като ще говорим за частни случаи, пътните аз така или иначе ще ги дам, защото трябва да си взема приятелката и да се върна в къщи, за да гледам филма. Тя живее до МОЛ-а. Дори като гледам филма у нас ми е с 3лв по-скъпо защото имам 1 допълнителен курс отиване и връщане до там.

 

Водата от Пикадили не виждам какъв проблем е.

 

1. по път от паркинга нагоре е.

2. по-голям избор на марки и видове.

3. 3 пъти по-евтина.

 

Всеки си преценява времето и разходите в крайна сметка. Аз съм сметнал, че предпочитам да отделя 3 минути и да взема 1 вода по път за 40ст и кола PVC за 1,10лв, отколкото да дам 1,50 за вода и 3лв за разредена Кока-Кола горе на киното.

 

За резервациите си прав. Трябва 1 седмица по-рано, но дори да не отидеш, никой не те глобява с нищо, та не виждам какъв е проблема да си запазиш и да идеш ако ти е кеф.

 

Аз не ходя на кино за гъзария, а за да гледам филми и да подпомагам кино индустрията с 5-те си левчета.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Евала. :lol: Ти спечели новия spotlight. :lol:

Защо така избирателно ме цитираш? Пък и срещу теб да тичам, пак няма да мога да те изместя от "спотлЯйта" на глупостите, които изписваш.

 

И за да не съм офтопик, щото ми писна да се занимавам с глупости, гледайте Kung Fu Panda 2. Където има Dreamworks, нЕма лабаво. :)

 

ПС. Отивам да пия, то се е видяло!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...