Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само главния герой ме притеснява мене лично. Не съм гледал филма още, но това педалче хич не ми пасва на Дартанян баси. Крис О'Донъл по-хващаше окото. Другото дето ме притеснява е Орландо Блум, ама като гледам в каква роля е, може и да не се налага да говори много, което ще му вдигне оценката за игра с поне 2-3 единици. Тоя тип дето играеше в някакъв римски сериал, забравих му името сега, винаги ме е кефел. Брутален е. Изобщо тримата мускетари са добре подбрани. В тях ми е надеждата, че ще ми оправдаят времето прекарано в гледане на филма. От 93-а филма имаше по-силен актьорски състав. Кардинала в тая версия не може да измести оня изрод Тим Къри. Такава мръснишка муцуна другаде няма. Но ще видим като изгледам филма какво ще се случи :)

Link to comment
Share on other sites

+ 1 за Black swan. Донякъде гениален, силен филм. Страхотна игра на анорексично изглеждащата Natalie Portman. Абсолютно всяка емоция и беше на лицето. Браво! Добре изиграна роля има и от Mila Kunis.

 

На Жоро му беше недостатъчно добре обяснен накрая, на мен също малко не ми достигна, че да схвана какво точно се случваше с мацката през целия филм. Обаче беше извадено на показ лицето на истинския артист, с какъвто и вид изкуство да се занимава. Много е трудно, зверско няпрежение. Много добре показано във филма.

 

 

220px-Black_Swan_poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

Шменти капели направо разпадна салона!

 

Аз бях много скептичен като чух Влади Въргала, но филма наистина е ЖЕСТОК! Даже, е слабо казано.

Някой може би ще каже "бива като за български филм", но НЕ! Филма е шедьовър.. няма да съжалявате за парите за кино, идете и подкрепете този български филм :)

Link to comment
Share on other sites

Аз бях много скептичен като чух Влади Въргала, но филма наистина е ЖЕСТОК! Даже, е слабо казано.

Някой може би ще каже "бива като за български филм", но НЕ! Филма е шедьовър.. няма да съжалявате за парите за кино, идете и подкрепете този български филм :)

 

уникален е просто гледах го четвъртък във фламинго яко смях няма такъв бг филм

Link to comment
Share on other sites

Това е най - забавният български филм, който съм гледал до сега. Силно го препоръчвам на всеки който иска да се смее от сърце в киното.

Шменти капели направо разпадна салона!

Аз бях много скептичен като чух Влади Въргала, но филма наистина е ЖЕСТОК! Даже, е слабо казано.

Някой може би ще каже "бива като за български филм", но НЕ! Филма е шедьовър.. няма да съжалявате за парите за кино, идете и подкрепете този български филм :)

+ FC_Infinity_41717_sm.gif

Link to comment
Share on other sites

+ 1 за Faces in the crowd. Добра игра на Йовович. Интересен сценарий. Като цяло съм доволна. Забележките ми са скрити надолу.

 

Много предвидимо, че убиецът ще е някой вътрешен. И ужасно мелодраматично е това с дъщерята, която са направили от единия им път. Щеше да е доста по-добър финал, ако тя просто да си живее на острова сама.

 

 

litsa-v-talpata-faces-in-the-crowd-2011-snimka-1-10-10-2011-02-16-24.jpg

Link to comment
Share on other sites

once-upon-a-time-in-china-vi-1997-1.jpg

 

Once Upon a Time in China

 

... може би китайския вариант на "Имало едно време в Америка" на Серджо Леоне . има известни прилики между двата филма(това, че и в двата има едно целенасочено "улавяне" на духа на времето, с неговите особености в два различни свята), но като цяло ми се струва доста стойностен филм за 90-те, а който е почитател на бойните изкуства, сигурно го смята за задължителен.

залага се на доста забавни/развлекателни моменти, с което предполагам се е целяло по-голяма аудитория за времето си.

не знам дали се е замислял като трилогия(или май е шестология?), но разтягането му в части не е от полза на епичността(подобна на тази примерно в "кръстинкът"), а по-скоро търси зрителския интерес(подобно на американските "смъртоносно оръжие" или "умирай трудно") ... а бе, с две думи - първият масов не-американски филм на 90-те.

 

п.п. аз го гледах до 3-тата част и като цяло ми харесаха и трите.

Link to comment
Share on other sites

Margin Call

 

phpSie0oSPM.jpg

 

Нямам абсолютно никаква представа за какво става дума в този филм :) Но атмосферата и актьорското присъствие (просто вижте постера) ме държаха буден до края и в общи линии бих казал, че съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

Margin Call

 

phpSie0oSPM.jpg

 

Нямам абсолютно никаква представа за какво става дума в този филм :) Но атмосферата и актьорското присъствие (просто вижте постера) ме държаха буден до края и в общи линии бих казал, че съм доволен.

 

много хубав филм. присъединявам се към горното мнение.

Link to comment
Share on other sites

SECTOR 7

 

Въпреки че филма не е лош съм потресен. Като видях нов корейски хорър с бюджет $10 млн. се надъхах мощно, но останах като попарен от поамериканчването на продукцията. Пак казвам - не е лош филма, но ми се иска да изкрещя маскимално мощно "ЗА БОГА, КОРЕЙЦИ, НЕ СИ ОСИРАЙТЕ ХОРЪР ЖАНРА!!!"

Link to comment
Share on other sites

29.jpg

 

Хареса ми. Много.

Предупреждавам - не очаквайте кой знае какво. Просто филмът ми хареса. Ако се надявате на ефекти, идеална картина и прочие - забравете. Хората са се постарали да докарат начина на изобразяване на тогавашните камери.

 

Ако държите да го гледате веднага, ще го кача.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...