Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

THE THING

 

Отличен римейк на старата класика!

 

THE GUARD

 

Много приятен и забавен филм. Лично аз го харесах.

 

MORKE SJELER a.k.a DARK SOULS

 

Филм с отлична идея и все пак ми се стори, че можеше и по-добре да се оформи. Дано да има следващи части.

Link to comment
Share on other sites

THE THING

 

Отличен римейк на старата класика!

 

Ни познъ. Филмът от 2011-та представлява предистория (prequel).

Иначе изгледах и този от 1982-ра и... става. Не е връх на сладоледа, но като за лента от 82-ра е идеален.

Link to comment
Share on other sites

Ни познъ. Филмът от 2011-та представлява предистория (prequel).

Иначе изгледах и този от 1982-ра и... става. Не е връх на сладоледа, но като за лента от 82-ра е идеален.

ако не е римейк, бих го гледал. филма от 1982 не ме впечатли особено, но щом това е предистория, може и да го сваля :)

Link to comment
Share on other sites

Ни познъ. Филмът от 2011-та представлява предистория (prequel).

Иначе изгледах и този от 1982-ра и... става. Не е връх на сладоледа, но като за лента от 82-ра е идеален.

 

Нещо не си гледал внимателно ми се струва. Не знам каква предистория би могъл да бъде, при положение, че започва точно през 1982 и се развива в по-късен етап. Според мен си е баш римейк, само че добре украсен. Продължавам да твърдя, че си струва филма да се види от хора, които харесват този жанр.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не си гледал внимателно ми се струва. Не знам каква предистория би могъл да бъде, при положение, че започва точно през 1982 и се развива в по-късен етап. Според мен си е баш римейк, само че добре украсен. Продължавам да твърдя, че си струва филма да се види от хора, които харесват този жанр.

Предистория си е. Подредени са така филма от 2011>този от 82>Играта The Thing от 2002-а. Старият филм започва там където свършва стария, а играта е след него.

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Нещо не разирам написаното... И какво е 2002? Оригиналният филм от 1982г се развива като действие през 1982г. Новият филм 2011г. започва точно в 1982г.

Link to comment
Share on other sites

Прав си, небеше много ясно, редактирах го. Имам предвид, че действието и на двата филма се развива през 82-а. Новият е предистория и реално последната му сцена е първата от стария филм. А иначе този от 82-а е римейк на http://en.wikipedia.org/wiki/The_Thing_from_Another_World, който пък е по новелата Who goes there?

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Нещо не си гледал внимателно ми се струва. Не знам каква предистория би могъл да бъде, при положение, че започва точно през 1982 и се развива в по-късен етап. Според мен си е баш римейк, само че добре украсен. Продължавам да твърдя, че си струва филма да се види от хора, които харесват този жанр.

Мреш винаги да си прав, нали? Ама в случая нещо не позна. И за да се спреш да заблуждаваш другите и да се правиш на дървен философ, ще ти напиша в спойлера защо филмът от 2011 не е римейк.

 

Когато американците от филма от 82-ра отиват в норвежката база там намират:

1. Големият леден блок, в който беше "нещото";

2. Полуизгорялата станция;

3. Самоубилия се учен;

4. Двуглавото чудовище;

5. Забитата в стената брадва и т.н.

И петте точки са все неща, които се случиха във филма от 2011, който се явява ПРЕДИСТОРИЯ.

И не на последно: филмът от 2011 свършва така както започва този от 82-ра - с хъскито, което се опитва да избяга от хеликоптера.

 

Link to comment
Share on other sites

Разбрах още след поста по-горе на колегата връзката. Не разбирам обаче защо ти трябва да се държиш като абсолютен простак, обяснявайки нещо. Откровено казано това е последния път, в който си затварям очите.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах още след поста по-горе на колегата връзката. Не разбирам обаче защо ти трябва да се държиш като абсолютен простак, обяснявайки нещо. Откровено казано това е последния път, в който си затварям очите.

За какво да си затваряш очите като той е прав? Не той се държи като простак...

Link to comment
Share on other sites

Разбрах още след поста по-горе на колегата връзката. Не разбирам обаче защо ти трябва да се държиш като абсолютен простак, обяснявайки нещо. Откровено казано това е последния път, в който си затварям очите.

и ти си модератор, който би трябвало да се държи нормално и да дава пример на другите...

Link to comment
Share on other sites

За какво да си затваряш очите като той е прав? Не той се държи като простак...

 

Иване, ако ти кажа че си дървена тиква и се обаждаш където не ти е работа може веднага да ми кажеш, че се държа като простак. Става ли ти ясно сега какво искам да кажа?

 

Интересно как можа колегата по-назад да обясни като хората какво и защо. И дали пък другия колега не можеше да си пусне спойлера по същия спокоен и възпитан начин?

 

 

и ти си модератор, който би трябвало да се държи нормално и да дава пример на другите...

 

Нещо ненормално да виждаш?

 

---------------------------------------------------

 

DRAGON - GIFT OF THE NIGHT FURY

 

Кратко, но много сладурско филмче с любимите герои от HOW TO TRAIN YOUR DRAGON

Link to comment
Share on other sites

StrawDogsPoster.jpg

 

Хареса ми много повече от оригинала с Дъстин Хофман, който не успях да изгледам до края, тъй като нещо не ми допадна като начин на заснемане и актьорска игра.

 

7/10

http://www.imdb.com/title/tt0999913/

 

the-help.jpg

 

Добро филмче, но няма да се хареса на всички.

 

7/10

http://www.imdb.com/title/tt1454029/

Link to comment
Share on other sites

WHITE - THE MELODY OF THE CURSE

 

Традиционно добра корейска продукция, но за съжаление в сюжета са намесени разни тийн лиготии. Въпреки това филма е приятен.

 

THE DIARY OF ELLEN RIMBAUER

 

Добър филм, въпреки че си мисля, че можеше още да се поработи по него...

Link to comment
Share on other sites

Както съм се подкарал с тая серия за богатирите laughing.gif Препоръчвам освен горното филмче, също Иля Муромец и Соловей Разбойник. Цялата поредица са много яки. Ненапразно ги определят като конкурент на Pixar.

Link to comment
Share on other sites

COLOMBIANA

 

Много приятен филм, доволен съм. Да не говорим колко е пикантна тая девойка Zoe Saldana, която адски много прилича на Thandie Newton... devil.gif

 

IMMORTALS

 

Поредната натъпкана с ефекти безсмислица - в смисъл ЯкшАн на копчета... Пригответе се с нещо за мезене и пийване и се отпуснете. Цел и посока не търсете... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...