Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като чета коментарите май не съм аз единственият, който не харесва звука в МОЛ-а :angry:

 

А някой знае ли в Arena/Фламинго как е?

Link to comment
Share on other sites

Transformers-Dark-of-the-Moon-Poster-7.jpeg

МЕГА ПРОСТ ФИЛМ!

 

Сюжета яко куцаше, актьорската игра беше под всякакво ниво, НО

 

КИНОТО НИКОГА НЕ Е ВИЖДАЛО ТОЛКОВА НЕВЕРОЯТНИ ЕФЕКТИ. Звукът в киното куцаше и малко уби интригата, но последните 30 минути от филма вървяха по 3 милиона долара на минута, ПОНЕ.

Роботите НЕ се различаваха от околната среда, толкова реално беше. Взаимодействието на CGI-то с актьорите е безумно добро.

 

Няма да видим по-добра битка на голям екран в близките 5 години. Актьорите не ми трябва да говорят.

 

Сцената в небостъргача е нещо безумно.

Оценка 96954869045869054690/10.

 

Мдам, наистинаа "мега прост филм"! Обаче все пак го гледахме на кино, почитатели сме на добрите ефекти, а в този филм имаше САМО това. Иначе някой трябва да застреля тоя режисьор, да не се мъчи човека, а ние да гледаме мизерните му опити да режисира.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трансформърса по принцип ме кефи и тъй като е обикновен екшън с много ефекти и битки, никога не съм очавал нещо специално от него. И сега точно ефектите са една от причините, заради които съм се наточил да го гледам на кино.

Link to comment
Share on other sites

That's What I Am

+2. Страхотно, сладко, смислено филмче. Наистина те кара да преосмислиш някои неща, макар и по американски, гимназиално казано.

Link to comment
Share on other sites

harry-potter-deathly-hallows-2-poster.jpg

 

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

 

То просто няма какво лошо да се каже за този филм. Ефекти, терени, висти, актьорска игра, режисура. На мен лично много ми хареса. От доста време филм не ми е бил интересен толкова продължително. Все е имало моменти, когато съм поглеждал на страни или съм го спирал за малко, ако съм го гледал в къщи.

 

Личната ми оценка е 10/10.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм бил чак фен на поредицата, но този филм просто ми хареса. Като единица. Както ми хареса и предния. Първа част.

 

Масова битка с магии! На теб специално това трябва да ти е достатъчно. :)

Link to comment
Share on other sites

Това бе толкова малоумно. :( Отидох заради дракончето. Видях го. След това можех спокойно да си тръгна без да изпусна нищо.

 

 

Ако ги нямаше последните 30 минути от филма, щеше да е добър, но те просто го развалиха.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Това бе толкова малоумно. :( Отидох заради дракончето. Видях го. След това можех спокойно да си тръгна без да изпусна нищо.

 

 

Ако ги нямаше последните 30 минути от филма, щеше да е добър, но те просто го развалиха.

 

 

 

Е трябваше да има развръзка в крайна сметка. Не може само динамика и бой. На мен ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

The-Veteran-2011.jpg

 

The Veteran

 

добър филм. хареса ми като изпълнение - актьорска игра, премерена динамика, иначе идеята не е нещо ново. определено си заслужава отделеното време.

Link to comment
Share on other sites

Psihar +1

Нема толкова тривиален и детински сюжет... :sick А това на края беше двойно :sick :sick

Не знам дали w00x нарочно e пропуснал най-важното - сюжета е супер куц. Иначе за нещата, които си изброил бих се съгласил :)

Последните части определено са в посока надолу. Не помня точно, коя, коя част беше, но сюжетната линия вървеше що годе добре, а последните части са просто претупани, за да се вземат едни пари от набраната скорост и толкова....

Не знам и как може на някой да му хареса 1-вата част, след като 1 час обикаляха къра, а в останалото време някакви скалъпени глупости. Дали имаше 2-3 сцени, които си заслужаваха.

 

 

Aко беше умрял, на където вървяха и нещата, мнението може би щеше да е по-различно, но такива глупости, които навъртяха накрая просто не е истина :Facepalm:

 

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Излезна и втората част, филмът е отличен. Имам малко съмнения относно сгрешен превод в новия филм, но няма как да разбера от испански.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...