Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

29.jpg

 

Хареса ми. Много.

Предупреждавам - не очаквайте кой знае какво. Просто филмът ми хареса. Ако се надявате на ефекти, идеална картина и прочие - забравете. Хората са се постарали да докарат начина на изобразяване на тогавашните камери.

 

Ако държите да го гледате веднага, ще го кача.

 

М ,аз си го свалих от замунда .

 

:allien

 

PS: :punk хареса ми

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Филма е изключително добре направен и има много смях. Направо може да се конкурира за най-добрия БЕГЕ филм.

 

Изобщо не съм съгласен. Тоя филм беше като една поредица скечове от АЛАМИНУТ, но с по-висок бюджет. Много плосък хумор в повечето случаи.

Link to comment
Share on other sites

Плосък е за плоски хора.

 

Май ти се губи концепцията на "плосък хумор". Той просто беше елементарен хумор. Очакваш, че ще кажат нещо и те точно това правят.

Link to comment
Share on other sites

Margin Call

 

Нямам абсолютно никаква представа за какво става дума в този филм :) Но атмосферата и актьорското присъствие (просто вижте постера) ме държаха буден до края и в общи линии бих казал, че съм доволен.

Току-що го гледах - страшен филм. Разбира се Кевин Спейси и Джеръми Айрънс основно правят играта. Става дума за процесите в една инвестиционна банка (най-вероятно донякъде визират Голдмън Сакс) точно в навечерието на сгромолясването на т.нар. токсични деривативи (обезпечени с рискови ипотечни кредити), поставили началото на прословутата вече финансова криза в края на 2008-ма. Всъщност историята с Голдмън Сакс не е точно такава, но все пак има някакви допирни точки - най-вече с факта, че от въпросната инвестиционна банка са залагали масово срещу токсичните деривативи, които са продавали на клиентите си.

Link to comment
Share on other sites

Вчера реших да гледам Маймуните от 2011,и случайно попаднах на тези 2 филма.

 

MV5BNjg2MjY0NDMwM15BMl5BanBnXkFtZTcwNjQ0NzA0MQ@@._V1._SX362_SY500_.jpg

 

MV5BMjg4MTc0MTEyMl5BMl5BanBnXkFtZTcwNTQ1NzA0MQ@@._V1._SX378_SY500_.jpg

 

Ся мисля да си пусна този от 2011. :rolleyes: // PS : ми горе долу бива ,имайки предвив че са взели бая неща от предните 2 филма,които споменах по горе.Предполагам че,ще има и продължение .2096 година,когато маймуните са вече бронирани до зъби,и могат да рапират.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Въпросът ти е за тук --> https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=1477&pid=1495448298&st=1080&&do=findComment&comment=1495448298

 

Аз по принцип превеждам от руски, но мноооооооооооооого рядко се хващам да правя субове на филми, а за сериали да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...