Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Препоръчвам с две ръце "Source Code" и с една "Paul".

 

И двата ми харесаха, но докато единия беше просто хубав, Paul е брилянтен. Перфектния филм за мен, с точна мярка във всяко отношение, нищо прекалено и нищо претруфено.

Link to comment
Share on other sites

hangover2.jpg

 

Поредния ергенски запой

 

8/10

 

На който му е харесала първата част и тази ще му допадне. Направена е в същия стил, само са добавени някои голи (мъжки) екстри, но за хората с чувство за хумор няма проблем :lol:

 

Страхотен е и го препорачвам на всички, които са сгледали първата част.. Аз съм го гледал на кино и чакам да излезне с по-добро качество

Link to comment
Share on other sites

Scoop

 

Горещо препоръчвам този филм. Много приятен, интересен и забавен. Направо е удоволствие да се гледа. Няма замисляне, няма гадаене. Просто сядаш, гледаш и филма си върви самичък. Много жив. Дори има и сценарий, за разлика от някой други произведения на Woody Allen. За актьорската игра няма какво да се говори мисля.

 

Личната ми оценка е 10/10.

 

scoop-movie-poster-2006-1020376194.jpg

Link to comment
Share on other sites

el-secreto-de-sus-ojos-cartel.jpg

 

El secreto de sus ojos / The Secrets in Their Eyes

 

един от най-хубавите филми, които съм гледал. на хард диска ми е сигурно от близо 2 год., но чак сега реших да си го пусна. просто ... изключителен.

тъпо е да казвам за какво се разправя, но тъй като някъде по-горе някой беше писал, че се пускали само коментари от сорта на "хареса ми", "хубав е" и нищо повече, а моят е от тези ... та, става въпрос за неизживяната любов, за спомените, за страстта, за истината, за приятелството и за всички онези неща, които съпътстват един човешки живот, който не престава да се пита "защо?" ... а бе, с две думи - екзистенциалните неща :)

Link to comment
Share on other sites

PAUL

Отлично забавление!!!

+ 2.

След двайстата минута става много забавен и весел. И естествено, има и happy end :)

Link to comment
Share on other sites

+ 2.

 

Хубаво, ама сигурно има хора, които не са го гледали и не искат да знаят какъв ще е краят на филма. Лично аз, ако не го бях гледал доста щях да се адосам на коментара ти.

 

иначе и от мен един глас за Paul :))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аааа, ще ме прощаваш, но много внимавах нищо конкретно да не напиша. Иначе щях да го спойлирам, споко.

Link to comment
Share on other sites

Аааа, ще ме прощаваш, но много внимавах нищо конкретно да не напиша. Иначе щях да го спойлирам, споко.

 

Достатъчно е да кажеш типа на края...

Link to comment
Share on other sites

И аз препоръчвам Paul, макар че след толкова чакане да излезе, очаквах може би една идея повече. По някое време ставаше твърде family жанра, иначе е пушка :)

Но въпреки това не може да влезе даже в топ3 на филмите на Саймън Пег :>

 

Бтв, и на мен би ми станало доста тъпо някой да ми каже края на филма. Предпочитам да разбера нещо дребно конкретно, отколкото да знам как ще свърши.

 

Едит? Нещо? Спойлер :) Не виждам причина да разваляте кефа на хората.

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

Mi naskoro gledah District 9.Tozi film e ot roda dokumentalen,fantastica i na uj istinski.Mnogo mi haresa.V filma pokazva kak se durjim nie horata s drugite su6testva,kakvo moje da se slu4i ,ako nastupi promqna v jivota ni i me nakara da se zamislq :laughing: .Preporucvam vi da go gledate.

Link to comment
Share on other sites

Mi naskoro gledah District 9.Tozi film e ot roda dokumentalen,fantastica i na uj istinski.Mnogo mi haresa.V filma pokazva kak se durjim nie horata s drugite su6testva,kakvo moje da se slu4i ,ako nastupi promqna v jivota ni i me nakara da se zamislq :laughing: .Preporucvam vi da go gledate.

 

Филма показва различни неща от това как се държим с други същества. Можеби трябва да се замислиш повечко :)

 

Иначе и на мен този филм ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Transformers-Dark-of-the-Moon-Poster-7.jpeg

Уникален филм!!!

Много добър завършек на поредицата. Задължително трябва да се гледа на кино, дори ако е възможно да се отиде на IMax,защото в киното в мола звукът беше доста зле. Най-добрият филм, който е излизал до сега през тази година. За филм от типа екшън имаше повече от това, което се очаква. Успяли са да вкарат исторически факти и кадри, дори успяха да представят завиден сюжет, имайки предвид, че филмът е доста продължителен 2,5 часа. Битките на 3D изглеждаха сякъш ти си участник в тях, а моментите на забавен кадър ми доставиха невероятен адреналин!

Оценка 10/10.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Уникален филм!!!

Много добър завършек на поредицата. Задължително трябва да се гледа на кино, дори ако е възможно да се отиде на IMax,защото в киното в мола звукът беше доста зле. Най-добрият филм, който е излизал до сега през тази година. За филм от типа екшън имаше повече от това, което се очаква. Успяли са да вкарат исторически факти и кадри, дори успяха да представят завиден сюжет, имайки предвид, че филмът е доста продължителен 2,5 часа. Битките на 3D изглеждаха сякъш ти си участник в тях, а моментите на забавен кадър ми доставиха невероятен адреналин!

Оценка 10/10.

 

На IMAX ли си го гледал или в киното тук?

Link to comment
Share on other sites

Transformers-Dark-of-the-Moon-Poster-7.jpeg

МЕГА ПРОСТ ФИЛМ!

 

Сюжета яко куцаше, актьорската игра беше под всякакво ниво, НО

 

КИНОТО НИКОГА НЕ Е ВИЖДАЛО ТОЛКОВА НЕВЕРОЯТНИ ЕФЕКТИ. Звукът в киното куцаше и малко уби интригата, но последните 30 минути от филма вървяха по 3 милиона долара на минута, ПОНЕ.

Роботите НЕ се различаваха от околната среда, толкова реално беше. Взаимодействието на CGI-то с актьорите е безумно добро.

 

Няма да видим по-добра битка на голям екран в близките 5 години. Актьорите не ми трябва да говорят.

 

Сцената в небостъргача е нещо безумно.

Оценка 96954869045869054690/10.

Link to comment
Share on other sites

На IMAX ли си го гледал или в киното тук?

Не. Но мислим да го направим

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...