Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La doppia ora (The Double Hour) (2009)

 

A chambermaid and an ex-cop meet at a speed dating event and a romance develops. But during a romantic getaway things suddenly take a dark turn.

 

http://www.imdb.com/title/tt1379222/

 

http://zamunda.net/details.php?id=219620&comments=1#startcomments

 

Този филм би бил дошъл точно на място на тези на които разните му там трансформарси, капитан америки и прочие летни блокбастъри са им дошли в повечко. :D Предполагам ще допадне на хората, които харесват европейското кино.

 

doppia_lg.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Хареса ми, но можеше и повече.

 

Лична оценка 6.5/10

Верно, бе. Противно на очакванията ми, това филмче ми хареса. Не е нещо особено, но гледането му, за мен беше едно приятно изгубено време...

Link to comment
Share on other sites

Horrible_Bosses.jpg

Приятна комедийка, на която доста се смях. Не знам какво ми стана, но така или иначе в салона имаше и други откачени като мен, които се хилиха :) Явно все пак е било забавно филмчето :)

Link to comment
Share on other sites

 

Хареса ми, но можеше и повече.

 

Лична оценка 6.5/10

Хареса ми и на мен,странен е но хубав.

Horrible Bosses за този очаквам да е добра комедия.Също и за този --> The.Change.Up.2011

Link to comment
Share on other sites

Rise of the planet of the apes

8/10

 

http://www.imdb.com/title/tt1318514/

 

Много сполучлив филм. В момента за едно единствено нещо, което не му беше наред не се сещам. Също така и много емоционален филм.

 

The Ward ми дойде леко скучен, но не беше зле.

Link to comment
Share on other sites

THEY

 

За втори път гледах този отличен филм и мога само да кажа, че е една страхотна идея, която не е доразвита. Отлична изработка, можешe да се направи страхотна поредица. Къде блеят авторите ?!?!

Link to comment
Share on other sites

Не съм почитател на филми за световната конспирация , но определено този The Obama Deception: The Mask Comes Off хвърля ръкавицата .

Стига бе.. все едно аз съм го правил! Брутално тъп филм!

Link to comment
Share on other sites

Hesher-Poster-371x550.jpg

 

Дълго време мислих (30 секунди) в коя от двете теми да го сложа този филм, защото той е на ръба да бъде гениален и пълна боза. И въпреки всичко го слагам тук, защото монолозите на Hesher, въпреки че не успяха да убият всичко детско в мен, то със сигурност умъртвиха поне 5-6 деца :D.

Link to comment
Share on other sites

Horrible_Bosses.jpg

Приятна комедийка, на която доста се смях. Не знам какво ми стана, но така или иначе в салона имаше и други откачени като мен, които се хилиха :) Явно все пак е било забавно филмчето :)

Определено беше много забавно филмчето. Най-забавно е като е пълна залата :D

Link to comment
Share on other sites

Erin Brokovich (2000)

+2

Жоро не го беше гледал, та затова чак сега го добавям. Филмът е забавен, тъжен, интересен, заплетен, силен.

Кака ви Джулия Робъртс още кърти мивки :)

 

juliarobertserinbrockovich.jpg

 

The Ward

 

Да кажем, че този филм е за тази тема. Слагам го тук САМО заради неочаквания финал и заради Джон Карпентър.

Link to comment
Share on other sites

Horrible_Bosses.jpg

Приятна комедийка, на която доста се смях. Не знам какво ми стана, но така или иначе в салона имаше и други откачени като мен, които се хилиха :) Явно все пак е било забавно филмчето :)

+100

Смело мога да твърдя, че до момента това е най-забавния филм, излизал през 2011. Смях се като малоумник :laughing:. Горещо го препоръчвам на кино.

 

Препоръчвам и "Friends with benefits". Знаете какво ще стане, сюжетът ви е познат, но има сполучливи моменти, а и Мила Кунис е един път. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Да кажем, че този филм е за тази тема. Слагам го тук САМО заради неочаквания финал и заради Джон Карпентър.

 

 

Пак издаваш краищата на филмите.....

 

+100

Смело мога да твърдя, че до момента това е най-забавния филм, излизал през 2011. Смях се като малоумник :laughing:. Горещо го препоръчвам на кино.

 

Защо пък на кино? Какво ще пропусна ако си го гледам в къщи, освен смеха на публиката и обсъжданията по време на филма?

Link to comment
Share on other sites

Thor%2BMovie%2BPoster%2B2.jpg

Имаше нещо в този филм, освен божественото тяло на главния герой, което беше добро, но не мога да разбера точно кое. Натали Портман както винаги беше перфектна и прекрасна. Безкрайно учудена останах, че режисьор е Кенет Брана - толкова нетипично е за него да режисира поредният летен хит. Може би и затова филмът имаше някакво странно очарование, което го отличаваше от другите. И не мога пак да не спомена божественото тяло.... майко милааа.... на всички момичета тук горещо препоръчвам да го гледат :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...