Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

За кино - не.

За вкъщи - да.

Аз снощи го изгледах и общо взето не съм много очарован. Започна добре, но към края се сговняса.

 

А откъде свали 1080p версия?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еее, де. Животни :D. Добре - Тор е невероятен филм, дайте 12 лева за кино да го гледате.

Иначе +1 за Fast five.

Link to comment
Share on other sites

p_138241.jpg

 

Забавна анимация. Който реши да я гледа, да внимава много в детайлите!!!

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

The Way Back

 

The+Way+back+movie+poster.gif

 

Ако 127 Hours ви е харесал, то The Way Back ще ви допадне също

 

Лична оценка 10/10

 

 

Интересно, в началото има Българско участие :)

 

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

+ 2 за "Рио"

Забавен, актуален, с много добри ефекти, супер реални и човешки бяха направили жестовете и мимиките особено :) Много смях е филмчето, заслужава си да се гледа, да се повтори, потрети и т.н. :laughing:

 

rio-official-movie-site.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 Bullets- 8/10

 

Хубав и динамичен филм за отмъщение и за мафия. Субтитрите са пълна боза обаче. Дори има и едни Английски, които за нищо не стават.

 

Добра режисура. Добра актьорска игра. Динамичен като цяло. Няма скучни моменти. На места, доста брутални сцени на побой.

 

22-bullets-poster.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 Bullets- 8/10

 

+ едно голямо 1!!! Страхотен филм. Динамичен. Бях го забравила. Добре, че Ангел ме подсети.

Жан Рено си е Жан Рено!

Link to comment
Share on other sites

+ 2 за "Рио"

Туй нещо го гледах тази вечер/сутрин и слушах само "колко е сладък" и прочие... ако не харесвате папагали, салса (ЗНАМ, ЧЕ Е САМБА ТОВА ВЪВ ФИЛМА, ПОВТОРИХА МИ ГО еН-пъти) и латино смешки по-добре не. Инак, песа е як.

Link to comment
Share on other sites

И аз ще препоръчам The Lincoln lawyer.

 

Приятен и динамичен филм с добра актьорска игра. Малко близките кадри ми дойдоха в повече, но може да е било защото го гледах на кино. Което в същност може да си спестите и да си го гледате в къщи.

 

8/10 мога да му дам.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Хммм... един филм, който изгледах със смесени чувства. Ама смесени в двете им крайности.

 

Megan-Is-Missing-2011-Hollywood-Movie-Watch-Online.jpg

 

Уникалното в този филм, което ми подейства различно, е усещането, че те приобщават към събитията. Сякаш познаваш лично тези деца...

 

http://www.youtube.com/watch?v=qolORalWZUw

 

Линк за филма.

Link to comment
Share on other sites

PARAdox Soldiers

 

paradox-soldiers-2010-poster.jpg

 

Куул е филма ,само дето не разбрах как така се порт-наха назад във времето (и после обратно).Малко като приказка хахах

Link to comment
Share on other sites

И аз ще препоръчам The Lincoln lawyer.

 

Приятен и динамичен филм с добра актьорска игра. Малко близките кадри ми дойдоха в повече, но може да е било защото го гледах на кино. Което в същност може да си спестите и да си го гледате в къщи.

 

8/10 мога да му дам.

 

И аз съм за 8/10, но ако бяха сложили за адвокат William Fichtner , можеше спокойно да е 9/10

Link to comment
Share on other sites

Хммм... един филм, който изгледах със смесени чувства. Ама смесени в двете им крайности.

 

Megan-Is-Missing-2011-Hollywood-Movie-Watch-Online.jpg

 

Уникалното в този филм, което ми подейства различно, е усещането, че те приобщават към събитията. Сякаш познаваш лично тези деца...

 

http://www.youtube.com/watch?v=qolORalWZUw

 

Линк за филма.

Ами да ви кажа аз не можах да го изгледам до края!! :angry: Много тежък филм!Ама си заслужава да се гледа де,ако можете да издържите!
Link to comment
Share on other sites

KILL THE IRISHMAN

 

Отличен във всяко отношение!

 

 

А как тури оня шотландски гей на място - поклон! Яд ме е, че се предаде без бой накрая...

 

Link to comment
Share on other sites

Хммм... един филм, който изгледах със смесени чувства. Ама смесени в двете им крайности.

 

Megan-Is-Missing-2011-Hollywood-Movie-Watch-Online.jpg

 

Уникалното в този филм, което ми подейства различно, е усещането, че те приобщават към събитията. Сякаш познаваш лично тези деца...

 

 

Ами да ви кажа аз не можах да го изгледам до края!! :angry: Много тежък филм!Ама си заслужава да се гледа де,ако можете да издържите!

 

Не знам на мен ли нещо ми е увредено или какво, но аз нищо "тежко" не видях в тоя филм. Както и нещо, което да ме накара да не го изгледам до края, като изключим изключителната скука.

 

На моменти беше толкова плоско, че ми идеше да си изям лицето. Супер аматьорски направен филм. Единственото, по-смущаващо бяха онези снимки на Мегън. Това беше.

 

Слаб филм за мен. Дори и да ме накара да се приобщя към събитията не успя да ме накара, заради недостоверността на материалите.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не знам на мен ли нещо ми е увредено или какво, но аз нищо "тежко" не видях в тоя филм. Както и нещо, което да ме накара да не го изгледам до края, като изключим изключителната скука.

 

На моменти беше толкова плоско, че ми идеше да си изям лицето. Супер аматьорски направен филм. Единственото, по-смущаващо бяха онези снимки на Мегън. Това беше.

 

Слаб филм за мен. Дори и да ме накара да се приобщя към събитията не успя да ме накара, заради недостоверността на материалите.

Абе не знам за тебе,но за мен си беше тежък.Особено последните 20 минути.И за каква достоверност на материалите говориш?!!Това все пак не е документален филм а игрален!Всеки сам си преценява,но аз не можах да го догледам.
Link to comment
Share on other sites

Абе не знам за тебе,но за мен си беше тежък.Особено последните 20 минути.И за каква достоверност на материалите говориш?!!Това все пак не е документален филм а игрален!Всеки сам си преценява,но аз не можах да го догледам.

 

Игрален, който цели да изглежда като филм правен от реални кадри. За такава достоверност говоря. Виж Blair Witch примерно. На края на филма ще направиш проучване да видиш дали е истинско. Тук просто не беше нужно, защото се видя, че не е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...