Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На кино определено си заслужава, като сюжет не мога да съдя, може би комикса е бил постен, но не ме грабна особено. Не е от филмите, които ще помниш и препоръчваш дълго време след това...Главно за 3Д зрелишето си заслужава :))

Link to comment
Share on other sites

 

ЗИНА, ДЖЕКИ ЧАН, РОБИН ХУД

 

Тук припаднах. :lol:

 

 

Да. Забавно беше, но на мен лично щеше да ми е по-забавно ако не бях гледал Family Guy и по-точно епизода, в който Peter обикаляше из China town и казваше на всеки мъж на улицата Джеки Чен.

 

Link to comment
Share on other sites

The Departed

 

Movie_TheDeparted.jpg

 

Много силен филм ! :woot

 

+ 1

 

Саше, как може чак сега да го гледаш този филм?! Аз съм го гледала поне 4 пъти.

Наистина е много силен, може би най-добрата роля в киното на Лео ди Каприо. Може би се конкурира само с "Кървав диамант" и "Хвани ме ако можеш". За тях, естествено давам пак много силна оценка.

Link to comment
Share on other sites

Наистина е много силен, може би най-добрата роля в киното на Лео ди Каприо. Може би се конкурира само с "Кървав диамант" и "Хвани ме ако можеш". За тях, естествено давам пак много силна оценка.

 

Body of Lies.

Link to comment
Share on other sites

Shutter island с ди каприо също е мнооого як

 

kill the irishman - 6/10

source code - 10/10

sucker punch - 2/10 и то само заради самураите

jack ass 3d - 15/10

rango - 3/10

тилт - макар и български колкото да ми се иска да дам повече от 3/10 не мога много бавен филм без никва ясна идея

стъпки в пясъка - 8/10

лове.нет - 5/10

бързи и яростни 5 - 10/10 епичен

 

напоследък ходя доста на кино ма някси работите не се получават ,в нас за без пари гледам по успешни филми можд би последните ми 10 ходения в мола са абсолютна загуба на пари ....... няма вече хубави филми

 

и за малко да забравя

 

the last airbender - минус 10/10

аз съм номер 4 - минус 10/10

 

тия двата ги гледах на предпремиера за по 15лв и още не мога да си го простя ебати тъпите филми, а трейкърите изглеждаха обещаващи

Link to comment
Share on other sites

Бързи и Яростни 5 хубав беше,но на места доста нереално.Тия въжета от титаниум ли бяха от кво бяха ,но нямаха късане мамицата им.Иначе колите муцка :)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

fast-five-poster.jpg

 

Fast Five - определено ми хареса, въпреки че точно този тип не ми допадат, и освен първия - другите не съм ги гледал.

Филмчето си заслужава отвсякъде, не ми стана ясно обаче, защо само във Фламинго/Арена го дават /вероятно за права става дума, но Синема -то нещо издиша в такъв случай/.

 

Тор също не беше лошо филмче, но някак много обикновен ми дойде - та в общи линии не ми хареса.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

тор как е иначе заслужава ли си да го гледаш на кино

 

Да. Както виждаш, доста хора в темата са го препоръчали.

Link to comment
Share on other sites

тор как е иначе заслужава ли си да го гледаш на кино

За кино - не.

За вкъщи - да.

Аз снощи го изгледах и общо взето не съм много очарован. Започна добре, но към края се сговняса.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...