Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Law Abiding Citizen това за мен е филмът на годината 10/10 :pirate

 

Добър филм, обаче края му е все едно го е мислило дете в четвърти клас... добрия (Бътлър), накрая естествено го изкарват лош, а шибаната грешно работеща правна система е жертвата... и продължава да работи за себе си, а не за хората. Наистина много добър замисъл на филма, отразяващ истински недостатъците на съдебната система и несправедливостта в някои случаи. Можеха да измислят къде по-добър край на филма... все пак завършека е този, който прави един филм велик.

 

6/10

 

 

Gamer

 

Готин екшън, хареса ми. Фантастика при всички положения, въпреки че знае ли се кво ще стане след 100-200 години, но е добре направен. И участва Джерард Бътлър (THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAA), който ме кефи нещо напоследък. Също и пича от сериала Декстър, не се сещам как му беше името, ми беше интересно да го видя в друга роля.

 

6/10

 

2012

 

Откъм ефекти филма няма равен за тази година, може би само Transformers 2 може да се конкурира. Определено са дали всичко от себе си за визията на филма. Вярно, от време на време се чудех как се кара лимузина през някакви еднометрови пукатини по асфалта, но както и да е. Сюжета за разлика от ефектите стабилно куца. Виждаме баналните лаборатории под земята, баналния американски президент герой, който решава всичко, банални "лоши" руснаци и още по-баналния щастлив край.

 

5/10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз не съм доволен от края на LAC, но така или иначе не очаквах нещо по-различно. В крайна сметка

системата винаги побеждава :)

 

Но като цяло филмът е с класи над всичко, което съм гледал наскоро.

Link to comment
Share on other sites

След близо седмица гледане на български филми, попаднах на един, който не бях гледал и който ме разтърси...

 

"След края на света"... Филм, който ни напомня вечните човешки истини...

Link to comment
Share on other sites

Не пропускайте ТОЗИ филм. Никълъс е на много високо ниво отново. За щастие Ева Мендес има много малко реплики и не дразни.

 

THE BAD LIEUTENANT

 

Наистина добър филм, хареса ми. И Весо, за курвите или хубаво или нищо, нема се разбереме така :laughing:

Link to comment
Share on other sites

THE BAD LIEUTENANT

 

Наистина добър филм, хареса ми. И Весо, за курвите или хубаво или нищо, нема се разбереме така :laughing:

И аз съм доволен от филмчето!На моменти просто "откачах"! :)

Важно е да се хване смисъла точно в края!

Link to comment
Share on other sites

2012 - най-слабата продукция на мисловна дейност която съм виждал с най-скорошните си спомени. Пълна мизерия и профанизъм. И не аз не очаквам да ме образоват, не очаквам и да ме обиждат обаче.

 

-2/10

 

И ни препоръчваш филма?? Интересна реклама :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гледах "Каньонът" 2009 и ми хареса филмчето. Определено беше нещо различно. Ето така се правят хубави филми в криза :) 7,5/10

Единствено краят ми се стори изкопиран от "The Myst" , но не може пък всичко да е 6 :)

Link to comment
Share on other sites

много ми хареса STATEN ISLAND

с този филм ETHAN HAWK затварди позицията си като мой любим актьор както и бъдещите филми с него - като 'филми за гледане'

 

п.с.

харесва ми, че горните коментари са + за филми, които смятам, че ще бъдат хубави, благодаря ви че пишете в темата по-редовно от мен. Помага ми да решавам приоритета за гледане на филми и да подбирам кой да гледам сам, кой - в компания.

 

в допълнение ще кажа, че FUNNY PEOPLE всъщност не е комедия, но е хубав филм, гледах го на 8-ми декември : )) хареса ми.

Link to comment
Share on other sites

След близо седмица гледане на български филми, попаднах на един, който не бях гледал и който ме разтърси...

 

"След края на света"... Филм, който ни напомня вечните човешки истини...

 

Благодаря за подсказката. Много хубав филм.

Link to comment
Share on other sites

FRAILTY

 

Много приятен за гледане филм. Интересен до самия край.

 

DEADLINE

 

Давам положителна оценка. Можеше и още, но и това не е зле.

 

THE ECHO

 

Не е кой знае какво, но може да се гледа. Като за тия параметри му давам по-скоро положителна оценка

 

CREEP

 

Клиширана история, но става за гледане. Някой от сценаристите си е спестил доста работа :laughing:

 

IT'S ALIVE

NINJA

 

Два абсолютно безсмислени филма. Само и единствено за губене на време. Слагам ги тук, а не в другата тема само защото са български продукции.

Link to comment
Share on other sites

lettherightonein-US-poster-full.jpg

 

Шведски психотрилър за вампири :tongue Пълна психария, разказваща за малко момиченце, което обича да смуче кръв, но и същевременно може да се влюбва :unsure: И ако това не е оригинално, здраве му кажи. И всичко това случващо се в малко снежно шведско градче. Повече от брутален беше на моменти филмът и горещо го препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм много отдавна го похвалих и казах, че в Холивуд трябва да си водят записки като го гледат. И все пак си едитни поста, за да им е интересно на хората като го гледат. Аз го гледах без никакво предварително инфо освен че се води хорър и ефекта беше чудесен.

 

---------------------------------

 

THE MAN FROM EARTH

 

За втори път изгледах този уникален филм. Препоръчвам го на всички.

Link to comment
Share on other sites

THE BOX

 

Един странен, странно направен филм. И въпреки това ми хареса. Заслужава си да се види.

 

STAG NIGHT

 

Classic freak show... С българско участие :punk

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм много отдавна го похвалих и казах, че в Холивуд трябва да си водят записки като го гледат. И все пак си едитни поста, за да им е интересно на хората като го гледат. Аз го гледах без никакво предварително инфо освен че се води хорър и ефекта беше чудесен.

 

---------------------------------

 

THE MAN FROM EARTH

 

За втори път изгледах този уникален филм. Препоръчвам го на всички.

Явно не са си водили бележки и за това има Шитлайт.

Link to comment
Share on other sites

Bad Lieutenat (1992) - добър филм малко по-мрачен и тежък от новия

 

Bad Lieutenant (2009) - повече ми хареса, може би, защото

харесвам филмите да имат поне що-годе хепи енд, пък и го оставиха отворен за продължение

, иначе играта на Кейдж ми хареса, което е радкост при последните му филми

 

бих препоръчал и двата да ги гледате

 

Angel Heart (1987) - много ми хареса, не знам какво да кажа друго :)

Link to comment
Share on other sites

AVATAR

 

Напълно оправда очакванията ми. Страхотен. Камерън е велик.

 

INK

 

Изненадващо добър филм. Браво на авторите за интересната идея и реализацията.

Link to comment
Share on other sites

Аз като един почитател на гангстерските филми искам да препоръчам 2, които гледах наскоро и не знам как съм пропуснал.

Miller's Crossing

 

Не виждам какво лошо може да се каже за този филм. Ирландската мафия - уреждане на мачове, интриги, отмъщение, убийства... затаен дъх до края на филма. Не искам да разказвам подробности, за да не разваля кефа на някой, който ще го гледа. Само ще кажа, че с право е заслужил 8 рейтинг в IMDB!

 

Road to Perdition

 

Невероятен филм... Том Ханкс, Джъд Лоу, показват как се е живяло през времето на Голямата депресия от другата страна на закона. Виждаме една, така да я наречем, игра на котка и мишка с много красив край. Препоръчвам горещо!

 

Reservoir Dogs

 

Погледнете актьорите, участвали във филма - имената сами говорят за качеството на филма в случая... още повече и режисьорът - Тарантино (който ме разочарова с последния си филм), има роля във филма, което на мен лично много ми хареса. :)

Link to comment
Share on other sites

Inglourious Basterds

 

Исторически филма не пресъздава почти нищо истинско, НО и то голямо е че гения на Тарантино отново блясва с все сила и той се изразява с просто казано Великите диалози във филма...това му е силата, а не безразборно направените специални ефекти като при 2012 примерно, този филм много повече би ви се запечатал в главата отколкото да гледате поредната почти 100% компютърна анимация!

 

Gamer

 

Филма има интересен сюжет като цяло наистина добра реализация, но не е нещо грандиозно според мен трябва да се гледа ама нищо отличаващо немога да кажа за филма като цяло!

 

Funny People

 

Определено филма за мен не е комедия, може аз да съм сбъркан и да не ми е смешно ама това ми направи голямо впечатление иначе филмчето не е лошо, но не е и много добро показва нещата от живота като цяло и това какво човек прави според двете крайни ситуации живот или смърт...като цяло приятно за гледане и всеки, който иска да трепе време няма да сбърка ако го гледа.

 

INK

 

Току що го изгледах и наистина историята му е страшно впленяваща много ми хареса филма просто ме хвана както се казва за ташаците и не ме пусна до края...определено чудесен филм за мен и много интересн поглед върху нещо, което човека не разбира и то хич!Препоръчвам го наистина ако сте фен на филми, които ви карат да се замислите!

Link to comment
Share on other sites

The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1095217/

Добро заглавие и добра роля за Nicolas Cage определено ми хареса

 

Beyond a Reasonable Doubt (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1183251/

Заслужава си вниманието, а краят направо трепач

 

The Box (2009)

http://www.imdb.com/title/tt0362478/

:wacko: но ми хареса и ви го препоръчвам ако сте фенове на мистериите

 

Madea Goes to Jail (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1142800/

Има смях в този филм

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...