Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

На мен не ми хареса само защото Тарантино се е опитал да промени така съвсем лекичко световната история ...

 

 

ППП. Сега забелязах в уикипедията нещо което не знаех . Именно че Хитлер е бил наследен от Гьобелс .. който във филма също загива в киното :D

 

:Facepalm: Като ти се гледат филми да се образоваш гледай документални филми, в другите има нещо наречено художествена измислица. Освен това първо не са вложени 2 милиона и невежеството е от твоя страна...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Влазу, толкова си зле, че нито на теория, нито на практика може да станеш по-зле.
bullseye, точно като Тарлатино.
Link to comment
Share on other sites

Съжелявам че сте далеч под Ентелектуалното ми ниво , моралните ценности и зрелите разбирания :))))))

Юнак, пише се съжАлявам. Поправям те, защото не го грешиш за първи път, а и хората ти гонят интелектуалното ниво все пак :).

Link to comment
Share on other sites

сложете едни []спойлери[] като разказвате края на филма....

 

иначе на мен от филма най-много ми хареса точно това, че не завъши както повечето бихме очаквали

Link to comment
Share on other sites

INGLOURIOUS BASTERDS

 

Страхотен! Тарантино като че ли взе да пораства. А може и да е сменил/намалил стоката :laughing:. Каквато и да е причината резултата е много добър. Някои коментари на филма по-назад са директно за сектор "бисери". Разбира се не е изненада, тъй като почти всички филми на Тарантино са с low threshold for dumb.

 

SAW VI

 

Поредно добро продължение. Този филм както я кара ще постави рекорд - 6 серии, всички приятни за гледане. И все още има доза съспенс. Браво на авторите.

 

FOOD INC

 

Благодаря на Валя за този филм. Важно е да се види. Вярно, че в Европа сме много по-добре от малоумната американска рая в това отношение благодарение на регулациите, но и тук има много притеснителни факти за отчитане. Вече има и субтитри и всички могат да го гледат спокойно.

 

ORPHAN

 

Тук благодарности на милата ми Антония :laughing:. Много приятен за гледане филм в любим за мене жанр. Много свежа история без издънки и простотии. Браво.

 

UP!

 

Уникално сладурски бих казал. А Пиксар нямат нужда от реклама.

Link to comment
Share on other sites

"Благодаря на Валя за този филм. Важно е да се види. Вярно, че в Европа сме много по-добре от малоумната американска рая в това отношение благодарение на регулациите, но и тук има много притеснителни факти за отчитане. Вече има и субтитри и всички могат да го гледат спокойно."

 

Тоя филм и някои други ми подсказаха защо блондинките са прости...от кока-кола лайт е! И съставките й :)

Link to comment
Share on other sites

saw-6.jpg

 

Saw 6 - От една страна добър, затова че идеята и капаните са си добри. От друга не ми хареса, че се занимаваше само в една посока. Финалът можеше да е по-драматичен. А посланието можеше да бъде "Вие получихте отмъщение, но не оценихте волята му за живот, така както той направи с мен, затова и вие не заслужавате да живеете" ... и нещо да ги отрепе. Така би било по-зрелищно. 7/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

INGLOURIOUS BASTERDS

 

Страхотен! Тарантино като че ли взе да пораства. А може и да е сменил/намалил стоката :laughing:. Каквато и да е причината резултата е много добър. Някои коментари на филма по-назад са директно за сектор "бисери". Разбира се не е изненада, тъй като почти всички филми на Тарантино са с low threshold for dumb.

Аз ти предлагам и ти да вземеш да намалиш стоката. Разбира се, всяко мнение, което не съвпада с твоето, отива директно в графата тъпи малоумници, които нямат идея от филми (щото аз съм най--великия и най-умния и съм мерилото за това кое е хубаво, и кое не.. ай сиктир). Да ти е идвало на акъла, че всеки човек си има мнение??

 

По темата:

 

Saw 6 - никак не лош, хареса ми доста повече от 5 част, а и филмът ме остави в напрежение какво ще се случи по нататък, така че на мен лично ми хареса.

С деца на море - ей тоя филм просто ме размаза 10/10 :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Аз ти предлагам и ти да вземеш да намалиш стоката. Разбира се, всяко мнение, което не съвпада с твоето, отива директно в графата тъпи малоумници, които нямат идея от филми (щото аз съм най--великия и най-умния и съм мерилото за това кое е хубаво, и кое не.. ай сиктир). Да ти е идвало на акъла, че всеки човек си има мнение??

 

Много интересно как сам се откриваш и слагаш в разни графи. И забавно също така. Ай сиктир верно. Хлапашки истории. Преди да се излагаш вземи чети малко какво съм написал. Освен това прочети кои и какви хора са дали съответно положителни и отрицателни мнения за този филм (във Форума говоря в тази тема), опитай се да упражниш малко мисловна дейност и си направи изводите. Ако си способен естествено. Иначе да - всеки си има мнение и всеки го изказва в темите за филми свободно - те са за това. Друг е въпроса, че някои така и не го разбраха и/или не са нясно с дефиницията "изказване на мнение". Хората с навици открито да коментират части от филма или да разказват такива без да ги скрият като спойлър да не ги коментирам, че ще отиде добрия тон.

 

----------------------------------------------

 

SICKO

 

Подобно на FOOD INC и този филм си заслужава да се изгледа. И то от повече хора. Няколко такива ленти и понятието "американска мечта" бързо добива реалното си изражение :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да бе, така е, ама не си спомням да съм казвал - "тоя филм е пълна боза и всеки който е изказал позитивно мнение трябва да иде в темата с бисерите". За този филм специално съм чел или крайно позитивни, или крайно негативни мнения (моето е от негативните), няма нищо по-средата. Така че си е до вкус и да се слагат хора в разни категории не е редно :x

Link to comment
Share on other sites

Да бе, така е, ама не си спомням да съм казвал - "тоя филм е пълна боза и всеки който е изказал позитивно мнение трябва да иде в темата с бисерите". За този филм специално съм чел или крайно позитивни, или крайно негативни мнения (моето е от негативните), няма нищо по-средата. Така че си е до вкус и да се слагат хора в разни категории не е редно :x

Чакай сега ... като си купим с теб Шкода Октавия и ние ще имаме право на мнение и няма да сме "в бисерите" :laughing:

 

По-темата :

 

The Kid ми хареса бая .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Law Abiding Citizen (което е толкова далеч от "Смъртоносен противник", колкото шкембето ми от six pack).

 

Толкова добър филм се прави веднъж на няколко години.

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Law Abiding Citizen (което е толкова далеч от "Смъртоносен противник", колкото шкембето ми от six pack).

 

Толкова добър филм се прави веднъж на няколко години.

Пиши по-честичко в тая тема, дееее... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам Funny People! Добри комици събрани в един филм, един куп известни лица. Смях и драма, хареса ми :)

 

DVDRip-a е ТУК(Zamunda). Субтитри засега май няма.

 

 

Funny people (2009)

 

повече тъжен отколкото смешен, но доста ми хареса - солидна 7/10

 

 

хареса ми много филмчето ... допадна ми ... Адам Сандлър е голям пич.

 

искам да споделя нещо и за Law Abiding Citizen. филмът наистина ми хареса. интересна идея, но на места нещата явно куцат и не се връзват. и като цяло каква беше идеята на филма, защото накрая малко се осраха и я изпусках. иначе си заслужава !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...