Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Именно.

 

Ангеле - последен въпрос преди да прекратим всякакви коментари помежду ни относно кино.

 

TEARS OF THE SUN и BLACK HAWK DOWN - разсъждения от тебе?

 

THE GREAT EXPECTATIONS, THE GREEN MILE - размисли и страсти?

 

Чакам с нетърпение

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ангеле - последен въпрос преди да прекратим всякакви коментари помежду ни относно кино.

 

TEARS OF THE SUN и BLACK HAWK DOWN - разсъждения от тебе?

 

THE GREAT EXPECTATIONS, THE GREEN MILE - размисли и страсти?

 

Чакам с нетърпение

 

The Green Mile - Страхотен филм. И като актьорска игра, и като обстановка в която те поставя, и като история, и като саундтрак и като чувства.

 

Другите не съм ги гледал, а Black Hawk Down съм го гледал някъде по телевизията и нямам много ясен спомен, но помня че от там от където го хванах, го догледах до края с интерес.

 

Останалите два ще си ги закача веднага и като ги гледам ще бързам да споделя. :)

 

П.П. "The Great Expectations" Този филм ли е?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Точно този е

 

Ангеле, да те светна - гледам 2 до 3 филма на ден НЕ по ТВ. Не знам колко хиляди са ми минали пред очите през годините, мисля че имам над 1500 по дисковете само... Изгледал съм над 5000 със сигурност. Преведох даже навремето 2 броя - D-TOX & IRREVERSIBLE. Първият, защото "субтитрите" бяха за графа световни бисери и вторият - защото силно ме впечатли. Както и да е - имаш ли база за сравнение между филм и филм, подбна на тази зад гърба ми? Интересно ми е, защото раздаваш джокери като за световно :)

Link to comment
Share on other sites

The Green Mile - Страхотен филм. И като актьорска игра, и като обстановка в която те поставя, и като история, и като саундтрак и като чувства.

 

Другите не съм ги гледал, а Black Hawk Down съм го гледал някъде по телевизията и нямам много ясен спомен, но помня че от там от където го хванах, го догледах до края с интерес.

 

Останалите два ще си ги закача веднага и като ги гледам ще бързам да споделя. :)

 

П.П. "The Great Expectations" Този филм ли е?

Black Hawk го рекламират тия дни по Диема, хубави неща съм слушал за него, въпреки че военните не са ми любими, сигурно ще го изгледам.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

В тоя момент се сещам, че нито ти, нито Ангел сте били в казарма => нямате подобни другари. Постарайте се все пак да гледате с главата си - не само с очите си. Очите лесно се лъжат - доказано е.

Link to comment
Share on other sites

В тоя момент се сещам, че нито ти, нито Ангел сте били в казарма => нямате подобни другари. Постарайте се все пак да гледате с главата си - не само с очите си. Очите лесно се лъжат - доказано е.

 

 

Видене, като спомена за казарама и тоя тип филми, не знам дали си гледал "Band Of Brothers"..горещо го препоръчвам, 10 сериен, по час и малко на серия, по як филм от тоя жанр не се сещам. Един от малкото филми, които на 3 месеца засядам и на един дъх го гледам. Уникален!

Link to comment
Share on other sites

момчета ... спокойно !!! аз я преглеждам тази тема с идеята да прочета за някое интересно заглавие, което съм пропуснал или предстой. не желая да си мерите онези работи И ТУК. директно си я превърнахте на "какво Ви минава през главата".

и за да не е офтопик скоро гледах два интересни филма леко тип приключенски

Alatriste(2006)

и

The Duellists(1977)

желая Ви успех !!!

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от Синема Сити, гледах

 

9d87gf9d78.jpg

 

Великолепен!

 

П.С. Само дето тея от киното се ос..ха и забравиха след рекламите да го разпънат на цял екран и от двете страни беше орязан филма.

 

И при нас не беше разпънат. Доста си мрънках, но след 15 минути спря да ми прави впечатление. Иначе и на мен ми хареса много.

Link to comment
Share on other sites

Гледах прословутия Sector 9. 3/10

Много се чудех какво толкова намирате в тоя филм и наистина ми се искаше да ми хареса...ама е отвратителен. Пича, с който го гледахме каза "Worst than rubbish"

 

Кораба седи 20 години във въздъха против гравитацията...? Извънземните не са си взели оръжията и не са избили хората в сектор 9??? Сценарий: Някакъв се бори срещу някакви, после става добър и им помага. Happy End. УникаааАааааално. Или по-скоро уникално банално и тъпо.

 

Link to comment
Share on other sites

Кораба седи 20 години във въздъха против гравитацията...? Извънземните не са си взели оръжията и не са избили хората в сектор 9??? Сценарий: Някакъв се бори срещу някакви, после става добър и им помага. Happy End. УникаааАааааално. Или по-скоро уникално банално и тъпо.

 

Точно това е.

Че представят нещо "ИЗВЪНЗЕМНО". Не знам дали си се замислял, но ИЗВЪНЗЕМНИТЕ не използват познати на хората неща и технологиите им не функционират по същия начин като нашите. Именно за това филма е по-различен и по-добър от Аватар, където гледаш банда хуманоиди да се държат като (попълни тук име на което и да е примитивно племе) с малки различия. Нищо, което да ти подсказва, че са извънземни, освен размера им. Пандора спокойно може да е била земята преди 1 000 000 години. А и края не беше щастлив ако не забеляза.

 

 

В крайна сметка всеки има право на вкус.

Link to comment
Share on other sites

Точно това е.

В крайна сметка всеки има право на вкус.

Ок. Съгласен съм с теб, всеки има право на вкус. Аз лично не харесвам никакви fiction филми. За това ми беше интересно да видя какво толкова намирате в този. Ще гледам Аватар и ще сравня. :)

Обаааче

Извънземното успя да отлети с помощта на нашия, който остана жив и ще чака 3 години... Лошия умря(според мен, ако реално се случи нещо подобно тоя, дето трепеше извънземни ще насере гащите). Е...тва, ако не е Happy End. :)

 

 

 

Много е тъп тоя пич ще знаеш ако точно така е казал :laughing:
Не е, да знаеш. И как така го заключи само от факта, че не се кефи на филма? Цитирах го, понеже съм на абсолютно същото мнение и не бих могъл да го изразя по-добре. Е?
Link to comment
Share on other sites

Не е, да знаеш. И как така го заключи само от факта, че не се кефи на филма? Цитирах го, понеже съм на абсолютно същото мнение и не бих могъл да го изразя по-добре. Е?

 

Де го чукаш - де се пука :laughing:

 

Пак си прочети цитата.... или не - английския явно е далече от вас или вие сте над тия неща. Хич недей чети - и така добре стои :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Де го чукаш - де се пука :laughing:

 

Пак си прочети цитата.... или не - английския явно е далече от вас или вие сте над тия неща. Хич недей чети - и така добре стои :ph34r:

И аз помислих, че нещо за английския правиш забележка, ама...да поправяш англичанин за английския му...Евала :bowdown: , господин Неслагампрепинателнизнациков. :P

Много е тъп тоя пич ще знаеш ако точно така е казал :laughing:

 

 

 

Гледах Me one and only - тъпичък е.

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам, тея филми дето не ви кефят и Ви са струват тъпи, си имат отделна тема за тях, тази тема е филми дето са Ви харесали...+ -

Link to comment
Share on other sites

Worst than rubbish

 

Тия редове трябва просто да отидат при бисерите - не мога. :laughing:

 

Англичанин бил, нищо нередно не виждал - е просто без коментар.

Link to comment
Share on other sites

Worst than rubbish

 

Тия редове трябва просто да отидат при бисерите - не мога. :laughing:

 

Англичанин бил, нищо нередно не виждал - е просто без коментар.

 

"Меко казано боклук"?

Link to comment
Share on other sites

Хора, знам че спамим, ама съм просто изумен - никой ли не вижда? Да го сложа с размер 7?

 

Видях, чак като го сложи в размер 7. :blush:

Ok, печелиш. Посипвам си главата с пепел. *Worse :Facepalm:

Т'ва, че spelling-a ми е зле, не означава, че пича е тъп. Deal?

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Ок. Съгласен съм с теб, всеки има право на вкус. Аз лично не харесвам никакви fiction филми. За това ми беше интересно да видя какво толкова намирате в този. Ще гледам Аватар и ще сравня. :)

Обаааче

Извънземното успя да отлети с помощта на нашия, който остана жив и ще чака 3 години... Лошия умря(според мен, ако реално се случи нещо подобно тоя, дето трепеше извънземни ще насере гащите). Е...тва, ако не е Happy End. :)

 

 

В цялата тая история нямаше "лош". Точно там ти се разминава. Умря някакъв наемник, дето участваше във филма за около 20 минути. А и не се знае дали ще се върне след 3 години. До тогава, нашия си е извънземно и е драматично разделен от жената на живота си, което определено не е Happy End. Корпорацията продължава да съществува, извънземните все още са в плен. Аз нищо щастливо не виждам. Гледай Avatar и ще си говорим за нареден и пресилен щастлив край. Ако наистина се случи нещо подобно не можеш да знаеш какво ще стане. Даже не можеш и да предполагаш. Явно не си чувал историите за снайпериста убил сам над 700 вражески войници през 2-рата световна война. Или за ония Индиец дето изчистил 3 бункера сам с нож в пристъп на паника. Надали някой е можел да предположи тези случки, а какво остава за реакцията на хората срещу извънземни. При положение, че 20 години са държани в плен, извънземните от "извънземни" стават просто "хлебарки". Една напаст. Това не е само и единствено смяна на името, а и смяна на начина по който те биват гледани от земляните. Ограждани в концентрационни лагери и изолирани от останалия свят с една едничка цел - получаване на технологията им. Мислиш ли, че някой би насрал гащите да стреля по същества с подобен статут?

 

Link to comment
Share on other sites

Damage със Стийв Остин (Ледения).Подобен на Wrestler с Мики Рурк,ама е по-як.

Според мен е добре изигран и за съвременен екшън-драма много го бива.

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

Damage със Стийв Остин (Ледения).Подобен на Wrestler с Мики Рурк,ама е по-як.

Според мен е добре изигран и за съвременен екшън-драма много го бива.

Това си е твое мнение, но Damage не може да се сравнява с Wrestler. Слаба актьорска игра от страна на ледения. Като някакъв меланхолик е. И целият бой във филма са някакви селски балтии, без дори опит за показване на каквато и да е бойна техника.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...