Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Beyond a Reasonable Doubt (2009)

 

4/10 не заслужава повече, много предвидим за "мистерия", нищо оригинално, след 30-тата минута вече е ясно кой, какво, кога и защо ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The ugly truth - филма въобще не е лош , води се романтична комедия.

 

Vanilla Sky - филма вече е на години обаче лично на мен тоя филм ми е един от фаворитите и супер много ми харесва. според мен сюжета му е много добър. На мен по принцип такива филми тип "Mistery" винаги се ме привличали.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Dead Silence

dead_silence.jpg

 

По-брутален като замисъл отколкото очаквах. Заслужава си и само заради края :) А си е по-скоро трилър, отколкото ужаси. 7/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

тея ужаси с куклите са ми много гадни само като се сетя като малък как ме беше шубе от тея филми не е истина просто !

Cirque Du Freak The Vampires Assistan (2009)

Това вече може да се каже че е филм за вампири не е нищо особено но поне ми хареса в пъти повече от оная простотия

здрач новолуние ли беше пълнолуние пълна глупост

Link to comment
Share on other sites

Dead Silence

По-брутален като замисъл отколкото очаквах. Заслужава си и само заради края :) А си е по-скоро трилър, отколкото ужаси. 7/10

И на мен тоя филм като го бях гледал му се изкефих супер много.

 

От мен филмите:

Hitch - много свежа и хубава комедеия, много ми харесва играта на Уил Смит

Low abiding citizen- много ми хареса сюжета, много добре напеавен филм

I,Robot - не е много нов филма, обаче все се канех да о гледам и най-накрая го направих и не останах разочарован

The tournament - оказа се доста добър в началото имах доста отрицателно мнеие

The jerk theory- филмът не е лош, става да ти мине времето

Link to comment
Share on other sites

THE JACKET

 

Доста поразителен сай-фай психотрилър, в който блести великолепният Ейдриън Броуди (Пианистът). Много приятно ме изненада филмчето. Малко е старичко, но го препоръчвам на тези, които все още не са го гледали :)

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Гледах Аватар и смятам, че е невероятно красива и великолепно разказана приказка. Ефектите не са използвани самоцелелно, а само в контекста на историята. Не знам какви разбирания трябва да има човек за този жанр, ако този филм не му хареса. Върхово постижение след LOTR.

Link to comment
Share on other sites

Dorian Gray http://zamunda.net/details.php?id=202611&hit=1

Много добро филмче, не е като романа, но определено си заслужава гледането.

+1

Link to comment
Share on other sites

THE JACKET

Доста поразителен сай-фай психотрилър, в който блести великолепният Ейдриън Броуди (Пианистът). Много приятно ме изненада филмчето. Малко е старичко, но го препоръчвам на тези, които все още не са го гледали :)

 

Уникален филм. Където ида него съм хвалила :) Наистина, Ейдриън Броуди е страхотен актьор, но миличкият все измъчени роли играе, къде в "Пианистът", къде в "Усмиряване"...

Аз препоръчвам (може и преди да съм споменавала) два филма, те също не са първа младост, но все пак : Mindhunters и The island. Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Аватар !

 

Снощи го гледах в Мола . Бахти кефа . Много готино е направен , много ми хареса . Видях доста прилики с world of warcraft и star craft 2 :)))

 

Няколко хинт-а за геймърите

Зангърмарш , що е soulbound mount :)) , оръжието на marines oт sc2 - в последните 10-15 минути може да го огледате добре. И разбира се ... дранеите (мойта госпойца вика че са елфи ама уътева .. :D )

 

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Dorian Gray http://zamunda.net/details.php?id=202611&hit=1

Много добро филмче, не е като романа, но определено си заслужава гледането.

 

+ 1 също

 

 

The invention of lying - неочаквано забавен филм. Очаквах някаква тъпотия за убиване на времето, но имаше забавни моменти.

6.5/10

заради края

 

 

Ned Kelly - обожавам акцента, който имаха. Филмчето е готино. 8/10

 

Планета 51 - очаквах повече. 5/10

 

Something, something, something Dark Side или с други думи филма на Family Guy

9/10

Link to comment
Share on other sites

Ей ся се връщам от киното , и мнението ми за Аватар е много добро. Надмина ми очакванията , жалко само , че тука няма IMАХ и 3D ефектите като че ли не бяха много на ниво..

Link to comment
Share on other sites

Няколко филма, които гледах напоследък и ми харесаха.

INK-Movie-Poster_sm.jpg poster.jpg dadposter1.jpg 500DaysPoster.jpg 1251547374.jpeg

Имаш страхотен вкус за филми, изгледах почти всички филми, които си препоръчала, особено впечатление ми направи 500 Days Of Summer.

Много неортодоксален филм, целящ да покаже нещата такива каквито са, а не такива каквито ги виждат хората, заслепени от емоции и натрапчиви убеждения.

Мисля, че разбрах посланието на филма и въпреки това би било чудесно, ако видя едно женско мнение относно филма, затова би ли го коментирала?

Link to comment
Share on other sites

особено впечатление ми направи 500 Days Of Summer.Мисля, че разбрах посланието на филма и въпреки това би било чудесно, ако видя едно женско мнение относно филма, затова би ли го коментирала?

Филма за мен е достатъчно хубав и нямаше въобще нужда да се замислям за послание, лайт-мотив или каквото и да е бил друго в тази насока. Актьорите бяха чудесно избрани за ролите си и са си свършили работата повече от добре.

За мен е една изключително добре разказана история на двама души, които търсят своите пътища и преминават през различни етапи докато накрая всеки намира това, което си е мислил, че търси или може би наистина е търсел.

Въпросът не е в посланието, а в начина, по който то достига до нас, в майсторството на разказвача. За мен е една изключително добре разказана история на двама души, които търсят своите пътища и преминават през различни етапи докато накрая всеки намира това, което си е мислил, че търси или може би наистина е търсел. Филма е много силен

и според мен би изиграл роля на някакво послание за хора, които нямат достатъчно житейски опит и не са минали през разнообразни връзки - все пак показва алтернативна за киното, но толкова обикновена за живота история, която доста от нас са изживяли по един или друг начин. Въпреки всичко за мен филма си остава романтичен и любовен по простата причина, че любовта е пъстроцветна и има прекалено много проявления, за да я заключим в стандартното "като се обичат младите - да се вземат"

 

 

Ето и последните 2 филма, които гледах.

 

За Time Traveler's Wife мога да кажа, че вероятно е направен по много интересна книга, защото начина, по който се развива действието предполага повече драма и вътрешни преживявания на героите, отколкото действие. Интересен е за хора, които искат да погледнат по малко по-различен начин на пътуването във времето

и начина, по който един такъв понякога нежелан феномен се отразява на личния живот на хората.

 

time-traveler.jpg

 

The Invention of lying искрено ме разсмя,

въпреки че на моменти малко попрекаляваха с цялата тая работа с казването на грозната истина, но предполагам беше с цел да ни вкара още повече в абсурдността на света и ситуациите.

Страшно смешни идеи, на места толкова добре обработени и изиграни, че сме се хилили в 3 през нощта като откачени. Актьорите си вършат чудесно работата, с изключение на Дженифър Гарнър, която се мъчеше да изразява някакви разнообразни емоции, с които очевидно не е надарена по природа и изглеждаше на места като най-некадърната актриса за тази роля.

The-Invention-of-Lying-Movie-2009-Movie.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...