Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми намери какви правата на ученика? :(

Или са всяко училище са различни...

Еми на бележника отзад пише правата на ученика ако това имаш предвид :) .

 

П.П.Благодаря за инфото за АйТиВи партнеръ :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери какви правата на ученика? :(

Или са всяко училище са различни...

Трябва в началото на 1-рия и на 2-рия срок в часа на класа да ви ги прочетат и после да се подпишете в една книга .

(Поне в нашето е така)

Link to comment
Share on other sites

Трябва в началото на 1-рия и на 2-рия срок в часа на класа да ви ги прочетат и после да се подпишете в една книга .

(Поне в нашето е така)

Мхмм, помня, че се подписах в някаква книга, обаче за пестене на време не ни четоха правилата, казаха "вие си знаете там.."

 

Еми на бележника отзад пише правата на ученика ако това имаш предвид :) .

Кой да види... :rolleyes:

Най-абсурдното е "Ученикът има право да бъде насочван , стимулиран и подпомаган за развитието на неговите дарби, умствени и физически възможности."

А, колко хубаво, че имам тези права! Ще си ги използвам...

И почти във всичките права ученикът е в страдателен залог...

Повечето ми изглеждат напълно безсмислени, все едно да бяха написали "Ученикът има право да взима участие в час, има правото да си пише домашните и да бъде изпитван."

 

Май не съм търсела точно това... има ли нещо като правилник на учителите относно отношението им спрямо учениците и те какви права имат над нас?

Link to comment
Share on other sites

Май не съм търсела точно това... има ли нещо като правилник на учителите относно отношението им спрямо учениците и те какви права имат над нас?

Всяко училище си има вътрешен правилник съгласуван със съответния закон за просветата и правилника за неговото прилагане. Така че най-добре са разбери с ръководството на училището ти за подобна информация :)

Link to comment
Share on other sites

Някой на миналата страница каза,че събирал различни начини да се каже благодаря на чужди езици.Та аз почерпих идеята,но реших да събирам различни начини за "обичам те"-романтично ми се стува.Но както и да е.Та един френд ми каза,че му се мяркъл сайт,в който имало на много езици,но не може да го намери.Ако някой ми го каже ще съм му благодарен.Или пък дайте някое ново попълнение :) .За два дена резултатите са

 

Английски-I love you

Немски-Ich libe dich

Италянски-Mi amore :) (май така се пише)

 

 

Edit:owned by harmonika :lol:.Успокой са уе.Питам.Закфо е темата-нестандартни въпроси.Не спамя.Пиша си въпрос-оговарят ми-благодаря-довиждане.Кфо му е спамерското на тфа ;).Когато мога аз отговарям на въпроси и така.Иди пии една чаша студена вода и са успокой :lol:

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Някой на миналата страница каза,че събирал различни начини да се каже благодаря на чужди езици.Та аз почерпих идеята,но реших да събирам различни начини за "обичам те"-романтично ми се стува.Но както и да е.Та един френд ми каза,че му се мяркъл сайт,в който имало на много езици,но не може да го намери.Ако някой ми го каже ще съм му благодарен.Или пък дайте някое ново попълнение :) .За два дена резултатите са

 

Английски-I love you

Немски-Ich libe dich

Италянски-Mi amore :) (май така се пише)

Аве ти ли си най-големия спамер тука?!? Кво си мислиш, че тая тема е твоя собственост, и че всяко 3то мнение трябва да е твое ли? Много си досаден с непрекъснатите си въпроси! Идеята на тая тема не е спам на душевнонезрелите юнуши, а полезна на форума и членовете му обмяна на нехарактерна за другите теми информация! Или обема на информация обезмисля отварянето на цяла нова тема!

 

Лапешка му работа! Нямат с какво да си играят цял ден...

 

едит: Все едно, че не съм ти прочел едита, защото има вероятност да се върна в 6-ти клас, втория срок..

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

:lol: ...

 

Ето един не-спамерски въпрос => Спомням си, че имаше някакъв закон според който, ако не сме доволни от някоя закупена стока, можем да я върнем в срок от 7 дни. Въпроса е какво точно гласи този закон и какви са условията за да върнем дадената стока, ако все пак има такова животно в наще закони? :P

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Платът на тавана на колата е тръгнал да се разлепя в единия край ... с какво лепило може да се залепи ? :ghost

Да спомена , че под плата е нещо като дунапрен само че е малко по-твърд :)

Link to comment
Share on other sites

Бях снимал едно филмче с моя телефон,но след като го качих на ПЦ-то и го стартирах,всичко се вижда наобратно.Как да го оправя?(не става с FLIP от кодек менюто)

Link to comment
Share on other sites

сайта на глобул за пращане на смси нещо ми дава грешка и не мога да си вляза в акаунта

http://img139.imageshack.us/my.php?image=1...61082107jp4.png

възможно ли е да засича по ай пи кой влиза щото съм дал акаунта на още един човек?

Link to comment
Share on other sites

сайта на глобул за пращане на смси нещо ми дава грешка и не мога да си вляза в акаунта

http://img139.imageshack.us/my.php?image=1...61082107jp4.png

възможно ли е да засича по ай пи кой влиза щото съм дал акаунта на още един човек?

 

Влез в настройки на мозила, от меню tools, и изтрий сертификата на Глобул и няма да имаш проблем

Link to comment
Share on other sites

Влез в настройки на мозила, от меню tools, и изтрий сертификата на Глобул и няма да имаш проблем

дай точния път до този сертификат,че нещо не мога да го намеря :)

Link to comment
Share on other sites

Платът на тавана на колата е тръгнал да се разлепя в единия край ... с какво лепило може да се залепи ? :ghost

Да спомена , че под плата е нещо като дунапрен само че е малко по-твърд :)

 

DSCI0014.jpg

 

Тва отляво е лепилото!!!

 

Тва отдясно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се консумира докато се работи с тва отляво! Освен ако не ти се иска да се поразвеселиш нестандартно :punk

 

Майтапа настрана - лепилото е невероятно и има десетки приложения - аз на майка ми колата горе долу я претапицирах с него

Link to comment
Share on other sites

Тва отдясно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се консумира докато се работи с тва отляво! Освен ако не ти се иска да се поразвеселиш нестандартно :punk

Майтапа настрана - лепилото е невероятно и има десетки приложения - аз на майка ми колата горе долу я претапицирах с него

Ако това отдясно е лепилото още сега слизам да мацам тавана :) даже и аз мога да се омацам с това лепило :)

Иначе 10х за инфото , в понеделник ще обиколя да видя дали мога да го намеря .

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли в какъв фромат трябва да са файловете за офсет печат.нали при този печат не е нужно да са векторизирани изображенията. благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да намери класация на най-трудните езици :bgrin: примерно топ 5 или топ 10

 

не мога да ти дам класация,нито да ти цитирам някъв сайт в интернет,но доколкото аз знам от европейските езици най-трудни са финландски и унгарски.в световен мащаб предполагам,че китайския е на челна позиция.

Link to comment
Share on other sites

не мога да ти дам класация,нито да ти цитирам някъв сайт в интернет,но доколкото аз знам от европейските езици най-трудни са финландски и унгарски.в световен мащаб предполагам,че китайския е на челна позиция.

не е китайския 100%, беше някакъв език, който го говорят няква част на индия май доста малка група хора, но не е китайски 100%, а в европа българският не е ли един от трудните?

Link to comment
Share on other sites

Да питам - може и някой да ми отговори :)

Защо из целия Пловдив по тротоарите м/у плочките има забити отрязани тръби с малък диаметър и са оградени със син или червен спрей :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...