Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да питам - може и някой да ми отговори :)

Защо из целия Пловдив по тротоарите м/у плочките има забити отрязани тръби с малък диаметър и са оградени със син или червен спрей :)

Ако не се лъжа се използват за измервания или нещо подобно , но не съм много сигурен :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Да питам - може и някой да ми отговори :)

Защо из целия Пловдив по тротоарите м/у плочките има забити отрязани тръби с малък диаметър и са оградени със син или червен спрей :)

Ако е това, което си мисля това са геодезични точки. На тях геодезистите слагат жалони и чрез един уред, на който му забравих името правят измервания

Link to comment
Share on other sites

На вас отваря ли ви този сайт - My Webpage за да знам дали те имат някви проблеми или са ме баннали за системни обиди на некадърните ми партньори. ЕДИТ:Много съжалявам за двата поредни поста, не видях, че последния е пак мой и по навик просто натиснах add reply направо

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Фирма,която да работи в неделя май няма.

За кожени якета-има един магазин на 6-ти септември близо до линията.Зелена постройка пише Кожени изделия.Моделите обаче май не са от най-модерните.Можеш да пробваш и по магазините 2 ръка.

Link to comment
Share on other sites

Фирма,която да работи в неделя май няма.

За кожени якета-има един магазин на 6-ти септември близо до линията.Зелена постройка пише Кожени изделия.Моделите обаче май не са от най-модерните.Можеш да пробваш и по магазините 2 ръка.

 

аха да сетих се лутър май се казваше магазина но миналата година моделите бяха достааа старички

а в магазина в халите нищо не ми хареса , а за магазините 2ра ръка смятам да пасувам ;)

Link to comment
Share on other sites

На вас отваря ли ви този сайт - My Webpage за да знам дали те имат някви проблеми или са ме баннали за системни обиди на некадърните ми партньори. ЕДИТ:Много съжалявам за двата поредни поста, не видях, че последния е пак мой и по навик просто натиснах add reply направо

 

При мен в момента се отваря идеално сайта

Link to comment
Share on other sites

къде мога да играя шах онлайн заедно с още 1 приятел ?

 

edit : случайно попаднах на една колекцийка с татуси в метакафе(програмата)

има ли някъв шанс да си ги сваля по някакъв начин на пс-то ? :bgrin:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

някой знае ли в какъв фромат трябва да са файловете за офсет печат.нали при този печат не е нужно да са векторизирани изображенията. благодаря предварително

 

Най-добре да са във вектори, но ако е растер е хубаво да е над 300dpi.

 

къде мога да играя шах онлайн заедно с още 1 приятел ?

 

edit : случайно попаднах на една колекцийка с татуси в метакафе(програмата)

има ли някъв шанс да си ги сваля по някакъв начин на пс-то ? :bgrin:

 

Има разбира се. Десен бутон и "Save item as"

Link to comment
Share on other sites

Колко трябва да изям от 1 суров картоф, че да вдигна 38 градуса температура и това изобщо действа ли?

Link to comment
Share on other sites

Кога и от къде се получават стипндиите в ПУ?

Издават ти от банката карта и ти ги превеждат там. Обикновено ги превеждат в началото на декември и то 3 наведнъж :) Подпомагат ни за 8-ми :D

Излязоха ли резултатите вече?

Edited by E.T.
Link to comment
Share on other sites

Издават ти от банката карта и ти ги превеждат там. Обикновено ги превеждат в началото на декември и то 3 наведнъж :) Подпомагат ни за 8-ми :D

Излязоха ли резултатите вече?

Откъде ще получа тази карта?
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам как мога да взема точно определен телефонен номер от МТел и на каква цена. Не става дума за златен или сребърен номер ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам как мога да взема точно определен телефонен номер от МТел и на каква цена. Не става дума за златен или сребърен номер ;)

 

Струва 36 лева с ддс.Отиваш в офис,казваш номера който ти трябва и ако е свободен е твой :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз затова питам. На *88 ми казаха, че "номер по избор" значи, че в офиса ми дават 10 номера и аз си избирам един от тях, а не аз да си кажа номера и ако е свободен да го взема ;) Ако си сигурен, че е така, значи от *88 са ме подвели :)

Link to comment
Share on other sites

значи свалих си 1 слайд на микрософт пауър пойнт с много картинки

като си пусна слайда да го разглеждам как мога да сейвна картинките от слайда ?

Link to comment
Share on other sites

На *88 ми казаха, че "номер по избор" значи, че в офиса ми дават 10 номера и аз си избирам един от тях...

 

Не е логично,а и няма смисъл да плащаш за подобно нещо...Лесно се намират прими с хубави номера ако не търсиш конкретен :)

Link to comment
Share on other sites

значи свалих си 1 слайд на микрософт пауър пойнт с много картинки

като си пусна слайда да го разглеждам как мога да сейвна картинките от слайда ?

Би трябвало да може да ги свалиш като го отвориш за редакция с Пауър Пойнт.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...