Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

d05b1d0f-6bb2-9a44-7dc5-0424ba850473.jpg .Сега остава да си намеря и пуловер със снежинки :D А за Нова година мисля да си подаря някакъв голям хард и едно новичко мониторче
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз пък най-накрая си флашнах телефона на W800 и сега не мога да му се нарадвам:) Сложих му и куп глезотиики направо е приказка:)

Така де все едно за нова година са ми подарили нов телефон:)

 

Какъв телефон си флашнал на W800. Предполагам за някое Сони-Ериксон става дума, та съм силно заинтригуван, че оня ден си купих такъв телефон. К310i. Много съм доволен от телефончето, макар че не е бъкан с мегапикселови камери, много мегабайти памет, фритюрници и микровълнови. Работи идеално. Дай малко инфо по тоя въпрос, ако искаш на лично да не спамим тука.

Link to comment
Share on other sites

Какъв телефон си флашнал на W800. Предполагам за някое Сони-Ериксон става дума, та съм силно заинтригуван, че оня ден си купих такъв телефон. К310i. Много съм доволен от телефончето, макар че не е бъкан с мегапикселови камери, много мегабайти памет, фритюрници и микровълнови. Работи идеално. Дай малко инфо по тоя въпрос, ако искаш на лично да не спамим тука.

Единствено к750 и d750 се флашват със софтуера на w800, защото са идентични хардуерно. Аз лично предпочитам да си ми седи к750 поради 2 причини:

1. Има супер яко активити меню от средния бутон (което след флашване става плейър)

2. Смяната на софтуера отменя съществуващата все още 1-годишна гаранция

Link to comment
Share on other sites

Какъв телефон си флашнал на W800. Предполагам за някое Сони-Ериксон става дума, та съм силно заинтригуван, че оня ден си купих такъв телефон. К310i. Много съм доволен от телефончето, макар че не е бъкан с мегапикселови камери, много мегабайти памет, фритюрници и микровълнови. Работи идеално. Дай малко инфо по тоя въпрос, ако искаш на лично да не спамим тука.

 

Аз се интересувам от тия дето са с микровълнови. Към тях има ли и фризери.

 

Иначе за хвалба кво освен това, че капарирах една ЕС класичка :P

Link to comment
Share on other sites

Какъв телефон си флашнал на W800. Предполагам за някое Сони-Ериксон става дума, та съм силно заинтригуван, че оня ден си купих такъв телефон. К310i. Много съм доволен от телефончето, макар че не е бъкан с мегапикселови камери, много мегабайти памет, фритюрници и микровълнови. Работи идеално. Дай малко инфо по тоя въпрос, ако искаш на лично да не спамим тука.

 

Гледах, ама за К310 няма много неща засега. Но успокояващото е, че се очаква догодина на базата на този телефон да бъде пуснат уолкмен телефон:)

Иначе може да си дръпнеш от сайта на сони-ериксон техния Update Suite, с който ще можеш да поддържаш фирмуеър-а си.

Повече инфо търси:http://forums.se-nse.net

Link to comment
Share on other sites

Тва е лазерно 3в1(принтер,скенер,копир) и беше на промоция в Техномаркета и сигурно за това си го е взел ама на мен ми излизаше и така солено ;)

 

Иначе днеска цъфнах с това

FSP350_400_PNF.gif

:love :love :love

 

след като писах в нестандартни въпроси в форума че вентилатора на захранването ми вече не работи и аз от онзи ден съм с такова , да кажем че моето малко се беше постопило :wacko:

Link to comment
Share on other sites

след като писах в нестандартни въпроси в форума че вентилатора на захранването ми вече не работи и аз от онзи ден съм с такова , да кажем че моето малко се беше постопило :wacko:

 

Еее браво щом и ти си взел Фортронче :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе за хвалба кво освен това, че капарирах една ЕС класичка :P

Кво си капарирал все още не съм ти я продал така че не са прави на много голям ;)

Link to comment
Share on other sites

Еее браво щом и ти си взел Фортронче :)

 

даже незнаех какъв модел е просто го познах че е като мойто , във фирмата ми казаха че това е най-доброто и заради това го взех не разбирам нищо от компютри :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

от около 2 години, за които имам книжка, никога не ме бяха спирали полицаите. Снощи, между 3 и 4 сутринта ме спряха два пъти, като даже ме караха да духам на дрегера. Ебати кефа :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

от около 2 години, за които имам книжка, никога не ме бяха спирали полицаите. Снощи, между 3 и 4 сутринта ме спряха два пъти, като даже ме караха да духам на дрегера. Ебати кефа :D :D :D

Аз без да иам книжка са ма спирали 2 пъти :lol: .Със скутера.Голям adrenalin rush е кат та спрът куките и си без книжка.Доре,че и двата пъти беше точен старшината та ма пусна :D

Link to comment
Share on other sites

Стига толкова Висши математики.Днеска си взех и последното ВМ4 и сега няма да уча повече подобни простотии :D

Link to comment
Share on other sites

Стига толкова Висши математики.Днеска си взех и последното ВМ4 и сега няма да уча повече подобни простотии :D

освен ако не запишеш магистратура по същата специалност, където те очакват още две, маскирани под други имена :P

Link to comment
Share on other sites

Непринудено взех решение преди няколко часа да не пуша вече.Дойде ми отвътре.Надявам се да успея.Плюс тва още едно дете ще ги спира заедно с мен.Ще си помагаме :woot

 

Купих си слушалки.Още не съм свикнал,защото не съм слагал големи слушалки на ушите си от мнооого години,но пък за 13 кинта свирят страшно приятно

Link to comment
Share on other sites

след като на нова година се напих мъжката и аз реших да ги отказвам ама на първи празнувах имен ден и пак ми се пушеше , съдба да го еба , ама карай от догодина ги спирам :D

Link to comment
Share on other sites

10 дена вече не пуша.това ми е рекорд.преди бях стигал до 9.

Според мен най-големия проблем на пушачите е че винаги го правят на големия въпрос. Просто си казваш няма да пуша и не пушиш.. какво толкова сложно има :)

 

Да.. съгласен съм че никотина е адски пристрастителен (чел съм това онова..) но чрез една силна воля можете да сте над тия неща ;)

 

Аз не смятам да престана да пуша изцяло, но е факт че в последно време съм ги понамалил драстично. Все пак това да не те успокоява :D Една колежка вчера казва: "аз ще продължавам да пуша просто защото ме кефи да пуша" :) с продължението: "поне си казвам а не като повечето дето уж няма да пушат повече и го обявяват публично даже пък зад гърбовете на всички си пафкат тайно" :D

 

Така че... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-големия проблем на пушачите е че винаги го правят на големия въпрос. Просто си казваш няма да пуша и не пушиш.. какво толкова сложно има :)

 

Да.. съгласен съм че никотина е адски пристрастителен (чел съм това онова..) но чрез една силна воля можете да сте над тия неща ;)

 

Аз не смятам да престана да пуша изцяло, но е факт че в последно време съм ги понамалил драстично. Все пак това да не те успокоява :D Една колежка вчера казва: "аз ще продължавам да пуша просто защото ме кефи да пуша" :) с продължението: "поне си казвам а не като повечето дето уж няма да пушат повече и го обявяват публично даже пък зад гърбовете на всички си пафкат тайно" :D

 

Така че... :bgrin:

волята я има ама до ся просто не бях наясно дали искам да ги спирам...един ден не пуша после запаля 1-2,зема си кутия и така.ся сам твьрд :)

баси тьпия флекстаип :sick

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

10 дена вече не пуша.това ми е рекорд.преди бях стигал до 9.

 

Супер лесно се спират. Купуваш си кутия - пушиш две цигари и фърляш кутията. Пак ти се пуши, пак купуваш кутия, пак пушиш две и т.н. След като разбереш, че нямаш кинти няма да си зимаш и няма да пушиш :)

Link to comment
Share on other sites

Супер лесно се спират. Купуваш си кутия - пушиш две цигари и фърляш кутията. Пак ти се пуши, пак купуваш кутия, пак пушиш две и т.н. След като разбереш, че нямаш кинти няма да си зимаш и няма да пушиш :)

:blink: по твойта логика мисля , че ще е по-добре да къса цигарите и квото остане да пуши . Истината е , че ако сам човек неиска и не е твърд няма да ги спре . Аз лично паля , когато ми е кеф някъде като излезна иначе всеки ден да пуша не ми се отдва само от време на време като ми прищрака.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...