Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Щастилив съм с повече от това немога да се похваля :)

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изкарах двата шофьорски изпита, подадох документи за книжка-бърза поръчка и в петък трябва да си я взема, за да съм вече по-спокоен на гонките B) :P

Link to comment
Share on other sites

Изкарах двата шофьорски изпита, подадох документи за книжка-бърза поръчка и в петък трябва да си я взема, за да съм вече по-спокоен на гонките B) :P

За колко време се изкарва и какви са цените. Интересуват ме различните видове бързина и цена на услугите, че нещо не успявам да намеря каквото ми трябва.

Link to comment
Share on other sites

:angry1

 

аман от джигити!

Споко бате, внимаваме и отцепваме района :)

За колко време се изкарва и какви са цените. Интересуват ме различните видове бързина и цена на услугите, че нещо не успявам да намеря каквото ми трябва.

Ами първо караш курс, да кажем за 1 месец и ти струва примерно 250 лв. После се явяваш на изпит -> 2.4 лв.

Трябва да караш и БЧК (препоръчвам ти да се запишеш като започнеш самия курс, за да не те бавят после) -> 24 лв. На БЧК трябва да носиш със себе си медицинско -> 5-10 лв., зависи.

След като събереш всички тези документи отиваш в КАТ, даваш 3.5 лв за картон и формуляр и се редиш на гишето, където трябва да изсипеш всичко събрано до тук. Питат те каква поръчка искаш :

Нормална - 18 лв. - правят ти книжката за 1 месец.

Бърза - 40 лв. - правят я за 5 дена (аз пуснах такава и ми казаха да дойда след 3 дена щяла да ми е готова, в петък ще видим).

Експресна - 95 лв - правят я за 2 часа.

 

Това е всичко, дано съм помогнал :)

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Аз курсовете си ги изкарах и си взех книжката, утре ми е БЧК-то :)

Питах просто за колко е таксата за вадене да си направя сметка колко пари да си приготвя :)

Link to comment
Share on other sites

и от голф рейсъри дето се състезават с тикота :punk

 

ХахахаХАхХаХАхах.От къде се е разчуло за премеждията на колегата? :D

 

Аз да се похваля днес си реших 2-те задачи на контролното по електротехника и сега ще се молим да ме освободят от задачи на изпита :D

Link to comment
Share on other sites

ХахахаХАхХаХАхах.От къде се е разчуло за премеждията на колегата? :D

 

Аз да се похваля днес си реших 2-те задачи на контролното по електротехника и сега ще се молим да ме освободят от задачи на изпита :D

 

Мечтай си колега. Ще има още едно контролно и тогава ако искараш може. Има и друг вариант - черпиш ме едно малко и аз звъня тук там ........:):):):):). То и аз май направих едната задача ама да видим кво ще кажа даскала. :)

Link to comment
Share on other sites

Нова работа, нов компютър, нов принтер, нови връзки за обувките.....изчерпаха ми се хвалбите за днес....утре пак:)

Link to comment
Share on other sites

Споко бате, внимаваме и отцепваме района :)

 

Ами първо караш курс, да кажем за 1 месец и ти струва примерно 250 лв. После се явяваш на изпит -> 2.4 лв.

Трябва да караш и БЧК (препоръчвам ти да се запишеш като започнеш самия курс, за да не те бавят после) -> 24 лв. На БЧК трябва да носиш със себе си медицинско -> 5-10 лв., зависи.

След като събереш всички тези документи отиваш в КАТ, даваш 3.5 лв за картон и формуляр и се редиш на гишето, където трябва да изсипеш всичко събрано до тук. Питат те каква поръчка искаш :

Нормална - 18 лв. - правят ти книжката за 1 месец.

Бърза - 40 лв. - правят я за 5 дена (аз пуснах такава и ми казаха да дойда след 3 дена щяла да ми е готова, в петък ще видим).

Експресна - 95 лв - правят я за 2 часа.

 

Това е всичко, дано съм помогнал :)

 

1во експресна няма от достааа отдавна

2ро бързата определено не е за 5 дена а за 10 като за около седмица ти е готова

а обикновенната става за около 20

;)

Link to comment
Share on other sites

1во експресна няма от достааа отдавна

2ро бързата определено не е за 5 дена а за 10 като за около седмица ти е готова

а обикновенната става за около 20

;)

Кой ти каза тва за бързата?

Link to comment
Share on other sites

Днес изкачих връх "Острец" (2669 метра) в Рила, както и обиколих някои от 7те Рилски езера ("Близнака", "Бъбрека", "Окото" и още няколко, чиито имена не видях) през един 9 часов зимен преход...

Вчера се качих болен на планина, едвам взех 3часовия преход до хижата... Сутринта днес се събудих нов човек! А сега се чувствам прекрасно!

Прехода щеше да е още по-прекрасен, ако не ми се бяха намокрили обувките на 3тия час :)

Link to comment
Share on other sites

1во експресна няма от достааа отдавна

2ро бързата определено не е за 5 дена а за 10 като за около седмица ти е готова

а обикновенната става за около 20

;)

Братле, нещо си в грешка, интересувай се преди да спориш ;) :)

Изкарах си книжка преди 2 дена и претендирам, че информацията ми е актуална и точна...поне до колкото са били точни указанията, които получих от служителите на МВР :)

 

Експресна има - 95 лв.

За бързата ми казаха, че се прави за 5 дена, принципно, а аз си я взех след ден и малко B)

Пред няколко седмици един приятел пусна обикновена и му я дадоха след точно 14 дена.

Link to comment
Share on other sites

:punk супер. искам и аз :)

Ами, има една улица "Острец" в Изгрев, освен да се качиш там на някой по-висок панелен блок :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Снощи се накълвах като мисир бира водка и ракия бях Jozo на рожден ден в Чевермето и играхме хоро аз естесвено бях много във филма. После едва се прирах а майка ми не си беше легнала и като ме видя й стана драго на душата :) тая сутрин не мога да стана от леглото ама след пияното лайно се пооправих малко после пих едно кафенце и сега лягам да спа отново :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи се накълвах като мисир бира водка и ракия бях Jozo на рожден ден в Чевермето и играхме хоро аз естесвено бях много във филма. После едва се прирах а майка ми не си беше легнала и като ме видя й стана драго на душата :) тая сутрин не мога да стана от леглото ама след пияното лайно се пооправих малко после пих едно кафенце и сега лягам да спа отново :)

 

Мани мани и аз на това хоро не усещах как съм се нашмулил ама като се прибрах у нас и легнах стана една....... :D Повече викам да не се мъчим да присошаваме литрова пещерска за 40 минути :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...