Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не е имало движение?

 

късно вечер :excl:

Никой жив не се е оттървал от този живот :bgrin:

 

ето го и мнението ми за поста по доло долна черта-скоба-долна черта - _)_

Edited by ThE_UfO
Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да кажа, че се е движил като последния тАпанар. Заради такива идиоти стават катастрофи. Като "Никой жив не се е оттървал от този живот" поне мисли за другите. :angry1

 

Относно допълнението - ще те ударя в земята - Еми да си жив и здрав! Хич и не смятам да се псувам. Сам си решаваш.

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Ето го моето мнение за поста преди този на NEFARIOUS - _(_

 

Когато и да съм пътувал за Карлово винаги схемата е - 80 .. най много 90 km/h на 5-та "икономична" освен когато няма мърдане и трябва да се изпревари някой.... и се гордея с това.

 

То .. нещата стават без да ги искаш... дано поне успеят да ти вземат книжката преди това за да ти дойде акъла в главата.

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

ако има нещо,което мразя пове4е от тъпите бакшиши,то това са тъпите джигити :P

 

 

днеска за втори път ми праиха оголена шийка...ве4е сам без4увстжен към болката :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Да не е...със хеликоптер :bgrin:

Айде спрете с глупостите, на всички ни е ясно, че или се е поизхвърлил или часовника му е от руския пазар оргинален.

Пък и с на Уфо колата е невъзможно да се вдигнат 150км/ч., камо ли да се потдържат. :P

Link to comment
Share on other sites

Да не е...със хеликоптер :bgrin:

Айде спрете с глупостите, на всички ни е ясно, че или се е поизхвърлил или часовника му е от руския пазар оргинален.

Пък и с на Уфо колата е невъзможно да се вдигнат 150км/ч., камо ли да се потдържат. :P

 

Е, ако е с на баща ти ръждясалото подобие на кола (Опел,форд,ext) можеш само на километража да си ги гледаш.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си зех ел. техниката при Генов с 5 и съм горд със себе си. Да видим къв ше го ям на матеметиките

Ехеее.. ибах та в изрода :) Ти си се скъсал... от учене / преписване :devil

Link to comment
Share on other sites

Е,кво да се фука Уфо-абсолютно нормално е една кола да държи 150-160 км/ч.Все пак сме 21-ви век,трабантчетата не са толкова модерни вече :D

 

Свърши първия семестър,остава да смажа университета с 5:0.Леесна работа

Link to comment
Share on other sites

Ехеее.. ибах та в изрода :) Ти си се скъсал... от учене / преписване :devil

 

Само с учене, я на патлаци не разчитам. 5,5 на задачи и 5 на теория и айде бЕгай :). Ама ако имаш нещо по ВМ 3 и ВМ4 примерно не бих отказал помощ, че гол ще го барам :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Само с учене, я на патлаци не разчитам. 5,5 на задачи и 5 на теория и айде бЕгай :). Ама ако имаш нещо по ВМ 3 и ВМ4 примерно не бих отказал помощ, че гол ще го барам :)

Аааа.. интегралите с кръгче по средата ще си ги научиш като пич :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Gordeq se s vsi4ko,koeto sum postignala i s tova,koeto sum!Gordeq se s 1000te izpiti deto sum minala i IMAM MELANIE da mina,gordeq se s semeistvoto si,s priqtelq si,s poznaniqta si,s 6ofiorskata si knijka biggrin1.gif ,s diplomite,s rabotata si...no nai-mnogo se gordeq s fakta 4e imam jelanie da se borq i da napravq ne6to v jivota si...

P.S.Temata si e mnogo hubava no izglejda ima hora,koite nqma s kvo da se izfukat angry1.gif"

Напълно съм съгласен с теб.Поздравявам те за многото постижения.Продължавай в същия дух!

Edited by agent_nakata
Link to comment
Share on other sites

Аз съм взимал Пловдив-Карлово за 25мин като карах с около 160км/ч и повече на места. Беше през деня. Тези 18мин са постижими, ако няма трафик.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...