Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

добре де.. за това ли пихме вино на свещи.. за да го разправяш по форумите :D

afx това ли правиш зад гърба ми, а :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да се оплача! Публикуваха едно мое интервю и бяха сложили коментар от мое име - неща, които ВЪОБЩЕ не бях писал! :angry1 :angry1

нормална практика...за къде става дума? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Изживях най-дългото си денонощие 1 денонощие=30 реални часа!

 

За десетине дни навъртях около 25 000км :cry

 

А как само съм щастлива, че съм си вкъщи!!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

Мога да се похваля с първите си журналистически публикации - анкета, две статии и интервю в един и същи брой!

 

Един и същи брой на какво. Аре кажи да почетем и ние де :).

А иначе да се похваля купих си нова дъска и сега само чакам да падне сняг :).

Link to comment
Share on other sites

Аз пък на 8ми за пръв път от много време насам се наспах като хората и на другата сутрин не се събудих с чанти на Billa под очите...

 

Получих и първия си смешен хонорар за първата ми публикация...

Вестника, понеже някой питаше е световно неизвестен и се съмнявам да го има в Пловдив... Първата ми публикация - изопачено от редакторите интервю беше в 4-тия му брой... Казва се Волан-boss...

 

Редакция: поправих името на вестника, бях го написал грешно :)

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

Всяко начало е трудно, Скорпи. Имаш дълъг път пред себе си за вървяне, така че не унивай :) А това, че си пропуснал празника не е много за хвалене мене ако питаш. По-добре да беше отишъл някъде с някой да си прекараш весело, щото не се знае, може да си пропуснал най-готиния си студнетски празник през живота :) Но след като си го пропуснал няма как да го знаеш :)

 

прекарах най-якия студентски празник :love :punk

имаше от всичко-ядене,пиене,танци и почти секс :woot

 

Бате, това "почти секс", ми звучи като неприятна болка в топките, която плаче за облекчаване. Яденето, пиенето и танците ги има във всяка прилична кръчма. Тоя "почти секс" по-добре да е "без секс" или "със секс", щото това "почти" го нямам като понятие в речника ми когато става дума за секс :) Само един път беше почти и усещането е като да имаш спукан балон в гащите през целия ден. Неприятна работа ти казвам. Другия път карай "със секс", щото иначе става "съкс" :) Тва е шегичка де, не го взимай много навътре, но все пак помисли по въпроса :D

Link to comment
Share on other sites

Килър знам. Това ме успокоява, но не пълни портфейла ми, така да се каже. Това беше и едната причина да прекарам студентския празник сам в леглото си :) Другата беше, че не съм точно студент в момента, с това поне се оправдавам пред себе си и другите.

 

Иначе 'почти секс'-а на мен ми звучи по-скоро малко натискане и после индивида си е хвърлил хайвера в мивката :)

Link to comment
Share on other sites

Язък за мат'ряла дето се вика :)

 

Не си студент казваш. То и аз не съм студент, ама тая работа не ми пречи да празнувам със студентите. Тая година и аз пропуснах поради ред причини, но не мисля да го пропускам другата :) Финансите са проблем, да. Винаги съм си обещавал, че ще си отделям пари за празници и никога не го правя. А е добра идея да си знаеш, че зададе ли се празник си готов. Въпроса тука е откъде да ги заделяш, мамка им и пари. А иначе това което в момента не ти пълни портфейла за в бъдеще може да го поддържа приятно пълен. Не може още от началото да почне да го пълни, но мисля че ти това и сам го знаеш. Просто не се отказвай. Доколкото ги познавам скорпионите са упорити, макар на моменти да правят грешката да го удрят на инат даже. То така го казах се едно не съм и аз от въпросната зодия. Може да се каже че споделям личен опит :) Между другото ината върши работа понякога, но е доста близо да отприщи саморазрушението на един скорпионски индивид. Тогава почваш да градиш всичко наново и така до другия път или до момента в който можеш да си контролираш ината. Смея да отбележа, че това ми е било винаги най-трудната битка в тоя живот :)

Link to comment
Share on other sites

Нямам и намерение да се отказвам. Проблематиката е, че на моменти губя надежда, губя сили, губя и енергия. А ината е доста конструктивна сила, когато е стриктно контролирана. Основния скорпионски проблем, според мен е, че се чувстваме комфортно само когато всичко е под наш контрол, което определено е невъзможно :))

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...