Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Купих си лазерно принтерче най-накрая HP1018 и много му се радвам.Печата просто перфект :punk

 

Също така и нов телевизор 21" плосък ама повече се радвам на принтера :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

днес сътворих нещо много глупаво :)

И аз :D

 

Edit:Само кат се сетя колко пари съм дал за подараци тая година.От колко сандвичи съм се лишил :lol: :D .

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Свалих 35 от великите победи на Шуми остават още ...56 :woot

 

Усещам как в скоро време ще се похвалиш с нов хард от 400 ГБ за да събереш другите 56 :D.

Link to comment
Share on other sites

Акила, златни сте, батко! :D

 

Тъкмо говорех колко ми се гледат някакви неща с нинджи, колкото и нискобюджетни и бозави да са, после погледнах тая тема, цъкнах точно 4 пъти из Колобката и бам! - Unsolved History: Ninjas

 

Живи и здрави да сте всички от екипа! :D

Link to comment
Share on other sites

Акила, златни сте, батко! :D

 

Тъкмо говорех колко ми се гледат някакви неща с нинджи, колкото и нискобюджетни и бозави да са, после погледнах тая тема, цъкнах точно 4 пъти из Колобката и бам! - Unsolved History: Ninjas

 

Живи и здрави да сте всички от екипа! :D

Ancient Warriors

ancient.gif

 

5. Ninja - Warriors of the night + български субтитри ;)

 

благодарение на екипа

kolibka_spr.gif

Link to comment
Share on other sites

Усещам как в скоро време ще се похвалиш с нов хард от 400 ГБ за да събереш другите 56 :D.

 

Не само с ДВД записвачка, щото освен това после се почват сезоните :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чефо, спри се навреме! :D

 

Никога няма да изгледаш всичкото това нещо! И аз се бях захванал да свалям репортажите от всеки етап на рали шампионатите 2004-2006 и после осъзнах колко часове видео е това общо, почесах се малко дълбокомислено по главата и изтрих всичко :D

Link to comment
Share on other sites

Мда.. не виждам абсолютно никакъв смисъл в това да гледаш стари състезания?! what gives?!.. да не говорим че е скучно изобщо да гледаш каквто и да е спорт ама това е друга тема ;)

Link to comment
Share on other sites

Чефо, спри се навреме! :D

 

Никога няма да изгледаш всичкото това нещо! И аз се бях захванал да свалям репортажите от всеки етап на рали шампионатите 2004-2006 и после осъзнах колко часове видео е това общо, почесах се малко дълбокомислено по главата и изтрих всичко :D

 

Ако искаш имам сайт за тези неща. Но името му не се казва по форуми. Само на ЛС - такива са правилата :)

Всичко което съм свалил съм го изгледал :bgrin: :P . Няма спиране. Хавата е сериозна. Наумил съм си го от 2005 още :). Сега имам победата през 92 и 93, всички от 94,95,96. После почвам 97 и така.......Аз съм дребна риба. Един колега има сички сезони от 1980 до сега на ДВД :)

 

Мда.. не виждам абсолютно никакъв смисъл в това да гледаш стари състезания?! what gives?!.. да не говорим че е скучно изобщо да гледаш каквто и да е спорт ама това е друга тема ;)

 

Аз ще ти препоръчам да гледаш СПА 1995 и което си избереш състезание след 2001 ;). Само за сравнение и пак ми кажи мнението си. Просто съм зарибен, а на времето я гледал я не и нищо не помня. За това сега си препомням. Супер лудница е :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ти го остави афексирания :) Той е виден спортист-тежкоатлет - след повдигането на кюфте с две ръце получава мускулна треска :Р

Много забавно няма що :)

Link to comment
Share on other sites

Малайзия 2001. 72 секунди 2-те ферарита заедно в бокса, излизат от пистата продължават на 10-та и 11-та позиция, накрая двойна победа. Е тва е състезанието. Иначе Чефо откъде ги сваляш за да дръпна и аз някое състезанийнце :).

Link to comment
Share on other sites

Малайзия 2001. 72 секунди 2-те ферарита заедно в бокса, излизат от пистата продължават на 10-та и 11-та позиция, накрая двойна победа. Е тва е състезанието. Иначе Чефо откъде ги сваляш за да дръпна и аз някое състезанийнце :).

 

Бе ти погледай пък да видим :)

Link to comment
Share on other sites

Купих си лазерно принтерче най-накрая HP1018 и много му се радвам.Печата просто перфект :punk

 

Също така и нов телевизор 21" плосък ама повече се радвам на принтера :punk

 

Много хубуу си уцелил! Взех същия миналата седмица - луда работа! Още с натискането на бутона и листа е вънка :punk

 

Ако слушкаш може да ти кажа къде и как да го поддържаш евтино, защото една касета иначе е към 130-ка...

Link to comment
Share on other sites

Много хубуу си уцелил! Взех същия миналата седмица - луда работа! Още с натискането на бутона и листа е вънка :punk

 

Ако слушкаш може да ти кажа къде и как да го поддържаш евтино, защото една касета иначе е към 130-ка...

 

Да и на мен това ми направи впечатление докато натисна копчето и плюе листа просто бях :wacko: Тея 12 страници в минута които му дават почти съм убеден че ще ги мине.

 

Дам видях е касетата 125 лева :blink: Попринцип ми казаха къде мога да е пълня моята за по-тънкана така че може да обменим опит на П.М. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ритуално смачках кутията бяло Виктори. След кратката ми одисея като support-ер.. установих на собствен гръб как лесно човек се пристрастява към никотина. Мисля да зарежа тази гадост изцяло. :sick

 

Радвам се че по принцип ми се нарушава ритъма на сърцето след чашка кафе, така че поне не се притеснявам че ще имам проблеми с кофеина, който си е също доста пристрастяващ.. като гледам колегите :D

 

Алкохола.. като по-малки се наливахме като прасета.. в последно време някак си усещам че се е получил някакъв толеранс към наркотика и поради тази причина усещанията ми след пиене не са същите както едно време.. ами при малко по-високи дози направо си ме удря в стомаха.. и дотам :) Така че смятам да се придържам към някакви умерени количества (около литър бира или максимум 150-200 грама концентрат) и то в някакви извънредни случай.. колкото да има за дезинфекция :devil

 

Канабиса... ами.. чакам да стане като Холандия и спокойно да си посадя някоя саксия на терасата. :rolleyes:

 

И малко в страни от темата... пратих SMS-че за Дарина... не е много но.. капка по капка..

 

http://www.save-darina.org/

 

Ако все пак не проявявате съпричастност.. погледнете нещата от този ъгъл: следващият път просто няма да си купувате два за лев от аладина, въпреки че вкъщи ви чака вечерята... хипотетично :bgrin:

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

Аз пък най-накрая си флашнах телефона на W800 и сега не мога да му се нарадвам:) Сложих му и куп глезотиики направо е приказка:)

Така де все едно за нова година са ми подарили нов телефон:)

Link to comment
Share on other sites

--> Lepper, къв е тоя фритюрник?

 

Тва е лазерно 3в1(принтер,скенер,копир) и беше на промоция в Техномаркета и сигурно за това си го е взел ама на мен ми излизаше и така солено ;)

 

Иначе днеска цъфнах с това

FSP350_400_PNF.gif

:love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...