Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да ви се изфукам, че сега ми е лятото на мен. :) И заминавам да си почивам. :beer: Далеч от всички!

И между другото пуснах няколко оплаквания до важни хора. Колко е хубаво да няма какво да правиш и да се занимаваш с глупости по цял ден. (ама на оная п**** от гр. транспорт ще и :censored2: )

Мноо ми е яко.

Link to comment
Share on other sites

научил съм поне един език малко или много като хората и имам не лоша обща култура накар че ако бях учил като хората трябваще да е мноооооооооооооооооого по голяма

 

Аз от езиците разбирам телешки с вино, свински с ракия и т.н много езици разбирам :rolleyes:

 

Прясно прясно от Лондон: най-новата джърси на Юнайтед:

 

СНИМКА 1

 

СНИМКА 2

 

СНИМКА 3

 

с NIKE SPHERE DRY система :punk

 

:beerchug

 

Колко я взе щото аз я видях 50 евро няма да кажа къде. Извън БГ е :)

Link to comment
Share on other sites

Пратена ми е от Англия като подарък - не знам цената, но цял екип на Англия /шорти+джърси/, които получих оттам бяха 20 паунда. Предполагам е минимум в тази зона, защото специално се чакаше да излезе новия екип. Между другото като видях гостуващия останах много щастлив, че изрично поисках домакинския вариант.

Link to comment
Share on other sites

HMSU :D Добър избор!

Всъщност пристигнахме направо за NOISIA.. пък и ни трябваше около половин час само за да влезнем :)

Link to comment
Share on other sites

Днес заминавам за Сакар на палатка, да хрантутя ей тея грабливи кокошки B)

 

kejser2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Върни хайвана в кутийката. Трябват му поне 2-3 месеца преди да стане достатъчно голям за този съд.

Link to comment
Share on other sites

Успехи ли?! какви успехи? При мен всичко е само провал ;( Както са казали Beck - I'm a looser baybeeeeeeeee so why don't you kill meeeeeeee...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...