Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Човек няма нужда от 8.0 мегапиксела за да се снима колко е пиян :)
Не всички си купуват фотощраци, за да си снимат пиянствата. Ти ме хвани поне веднъж пиян и тея 8 320 000 пиксела ще станат твои.
Link to comment
Share on other sites

Не всички си купуват фотощраци, за да си снимат пиянствата. Ти ме хвани поне веднъж пиян и тея 8 320 000 пиксела ще станат твои.

Никой не говори конкретно за тебе.. имам предвид че 8 мегапиксела са прекалено много според мен.

Link to comment
Share on other sites

Човек няма нужда от 8.0 мегапиксела за да се снима колко е пиян :)

 

за тая работа не са нужни повече от 1-2 мегапиксела ;) дори понякога и ВГА камерка от ГСМ върши работа :)

 

иначе по темата искам да се похваля, че вече тотално изперках и само чакам момента, в който мозъка ми тотално ще изключи. чувството е много яко, за тази година ми се случва вече трети или четвърти път :D

Link to comment
Share on other sites

Ново попълнение във фамилията - ZAFIRA 1.9 CDTI, 6 скорости, 150 коня

Със същият двигател съм и аз. Разликата е че моята е Вектра. Разхода ми средно е 6.5 с включен климатроник ;). А как дърпа ще се убедиш сам :D. Да ти е честита.

Link to comment
Share on other sites

Със същият двигател съм и аз. Разликата е че моята е Вектра. Разхода ми средно е 6.5 с включен климатроник ;). А как дърпа ще се убедиш сам :D. Да ти е честита.

 

Наистина е добра колата. Още веднъж мерси за напътствията относно сензора за дъжд. :punk

 

А шестата скорост ще ти скрие шапката,голям кеф е.Честито

 

Аз съм с 6 скоростна кола от 2003-та - чувството ми е добре познато ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл B)

Чудесен е :love

А с лещите на Raynox колко дизелки мачка, нямам търпение да получа първата :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

А с лещите на Raynox колко дизелки мачка, нямам търпение да получа първата :bgrin:

И как така лещи?Имаш предвид друг обектив или нещо което се слага на обектива ли кво?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...