Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам пък да ви се изфукам с това,че си взех нов комп!

Asus M2N-e

AMD ATHLON64 4200+ x2

1gb DDR2 533Mhz

160gb Seagate SATA2

GF 7300GT 256MB ddr3

Ура! :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Искам пък да ви се изфукам с това,че си взех нов комп!

Asus M2N-e

AMD ATHLON64 4200+ x2

1gb DDR2 533Mhz

160gb Seagate SATA2

GF 7300GT 256MB ddr3

Ура! :P :D :)

Веднага конфигурацията в подписа! Много е модерно в тоя форум и е супер куул.
Link to comment
Share on other sites

Днес баба ми става на 65 години и единият от подаръците за нея ще бъдат парички, с които да си пусне Интернет вкъщи! Това ако не е за фукня!!! :woot

Ми и дядо ми е на 62 години и си ползва интернет и компютъра секи ден.Нищу странно не виждам аз :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес баба ми става на 65 години и единият от подаръците за нея ще бъдат парички, с които да си пусне Интернет вкъщи! Това ако не е за фукня!!! :woot

Браво бе ! Оня ден майка ръчкаше копчето на CD-то и ме питаше "Що компютъра не се пуска"....

Link to comment
Share on other sites

баси кви са тея ваште баби и дядовци... мойта баба още мисли, че монитора е компютър и се чуди кво има в големия черен кашон :D

 

Е пак не ти казва че това е телевизор ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам пък да ви се изфукам с това,че си взех нов комп!

Asus M2N-e

AMD ATHLON64 4200+ x2

1gb DDR2 533Mhz

160gb Seagate SATA2

GF 7300GT 256MB ddr3

Ура! :P :D :)

Охо, добре ще се забавляваш! Честито :punk

 

Ми и дядо ми е на 62 години и си ползва интернет и компютъра секи ден.Нищу странно не виждам аз :D :lol:
мойта баба още мисли, че монитора е компютър и се чуди кво има в големия черен кашон :D
Оня ден майка ръчкаше копчето на CD-то и ме питаше "Що компютъра не се пуска"....

afx, според мен тук има една друга подробност, но да не я споделям, че някой ще ме обвини в сексизъм :D

Майка ми работи на компютър от 15 години и въпреки това е в състояние да смае всеки с действията си :)

Edited by notor1ous
Link to comment
Share on other sites

баси кви са тея ваште баби и дядовци... мойта баба още мисли, че монитора е компютър и се чуди кво има в големия черен кашон :D

майка ми и баща ми се справят горе долу

ама баба ми я е страх да го докосне дори за да не му направи нещо :D

Link to comment
Share on other sites

Минах на сметка при "космите" ;) 6.50 такса 40 безплатни минутки към всички оператори 300 в групата бонбонка :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Dear Candidate

 

Congratulations on passing CPE! This is the highest level of the Cambridge ESOL qualifications for students of English. It is a great achievement and you should be proud of your result.

 

At this time of year, you may be thinking about studying abroad or working in a company where you may need to use your English. If this is something which interests you, have a look at the Recognition database on the Cambridge ESOL website: www.CambridgeESOL.org/recognition/search.php

 

You can search the database for the specific information you need for the exam you have just taken. Using the information in the database, you can find out about the many possibilities, both for work and further study, which are open to you now that you have passed CPE .

 

We hope that you have enjoyed studying for CPE and that you will continue your studies and maintain your level of English.

 

With best wishes

 

А мерси много :D

Link to comment
Share on other sites

Играх с най-близките ми приятели Туистър.. за тези които не се сещат-става дума за играта: ляв крак на зелено , дясна ръка на червено и т.н.!И се разбихме! :D Беше нечовешко ... ама е мн умора..особено кат играеш повече от час :)

Link to comment
Share on other sites

Играх с най-близките ми приятели Туистър.. за тези които не се сещат-става дума за играта: ляв крак на зелено , дясна ръка на червено и т.н.!И се разбихме! :D Беше нечовешко ... ама е мн умора..особено кат играеш повече от час :)
Балък :P Това се играе с мадами :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...