Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Офф... Сега чак яд ме хваща :]

 

Живот и здраве, да избягам от бащината хралупа - ще си накупя някакви гадинки. Я скорпионче, я змия, я някой гущьо, че да има едно добро същество в бърлогата ми :devil

:punk

 

 

:rolleyes:
Да, не е правописна грешка.

 

 

И да не съм съвсем офтопик, от няколко часа имам си 9 броя мезобутуси, включително и мъжки, които са рядкост(проклета партеногенеза).

Link to comment
Share on other sites

След 20 емайла и 15 поста в форума на Мandriva най-накрая си пуснах звуковата карта - по-точно микрофона със Скайп... как да е - Щастлив съм :D

 

мдам, после ми разправяйте мандрива тва, мандрива онва, най-френдли, най-лесно... дрън-дрън-скайп-микрофон...

Link to comment
Share on other sites

FOR THE POWER OF THE HORDE ! Чукнах педесетака .. (виж подписа за подробно инфо) :)))

 

ПП. Упс. Явно още не е ъпдейтнато , може би заради ежедневната профилактика на сървъра , заради която в момента ми се налага да гледам хаус , вместо да свърша 2-3 куеста в blasted lands :P

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Брат ми има такъв от около 4-5 месеца, може и повече да е станало вече. Браузъра редовно забива поради липса на вътрешна памет. Интересното е, че втори път не забива след като веднъж е забил. Преди имаше проблеми с touch респонза, сега е чувствително по-добре макар понякога пак да се налага да се натисне повече от веднъж. Има менюта, които са грозновати, но има и такива, които изглеждат добре. Последния път преди седмица-две като се видях с брат ми коментарите му за актуалния firmware също бяха цветущи. Следващия телефон ще му е N900 с Maemo.

 

Леле, в началото като го взе 5800-то и натиска та натиска тоя екран сакън да хване нещо. После му давам моя Samsung P3 плейър и като го видях как натиска чак ме заболя сърцето :) При P3 e достатъчно леко натискане на екрана. Но както казах сега touch респонза е доста подобрен доколкото усетих от кратко браузване в Интернет при което браузъра си заспа профилактично :)

 

Но като телефон не е никак лош, единствено от бъговете във firmware-а са оплакванията. И от евентуалните проблеми със слушалката или беше с микрофона, но тях трябва да са ги оправили отдавна.

Не знам за другите версии на firmware,моя е версия 21.0.025 и си работи добре и не се натиска силно за да реагира.Засега няма да сменям версията на firmware с 30 защото,четох че не били много добри.Между другото нали сам си карък успях,на първата седмица да го полея с манджа(ром с кока-кола) и тел.тотално сбагяса извадих му батерията ,суших го ама малко и като му сложих батерията стигна до пин кода не ще да реагира екрана и едно от копчета не светеше.Видях се в чудо,пак го разглобих и го суших с сушоара,че чак не можеше да се пипне.Пак го пуснах оооо чудо проработи ,ама коп4ето пак не светеше.И вчера как си щтраках телефона изведнъж взе та проработи тва копче оправи се от само себе си.Сега работи по добре от преди,не му трябва нов firmware.

Link to comment
Share on other sites

Успях да премина тежката цедилка и вече съм сертифициран CISSP. Доколкото виждам от списъка на сертифицираните до момента са само 17 българи. :)

 

Честито! Още по-големи успехи за напред!

Link to comment
Share on other sites

Успях да премина тежката цедилка и вече съм сертифициран CISSP. Доколкото виждам от списъка на сертифицираните до момента са само 17 българи. :)
:bowdown: :bowdown:
Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Самият тест е доста брутален, поради простата причина, че на повечето от 250-те въпроса има два отговора, които са толкова близки по смисъл, че човек може да спори с часове кой точно е по-добър (не по-верен, щото принципно и двата са верни). Всичките сертифицирани, които познавам са го взимали поне от втория път, което за мен е още един повод за гордост, че взех теста от първия път. :)

Освен минаването на теста се изисква и професионалния ти опит да отговаря на една камара критерии и да е потвърден от вече сертифициран член на групата.

Link to comment
Share on other sites

Първите лекции бяха пълен айляк , доцента е пич , информатика и хумора са му в кръвта - дори ме похвали , щото го поправих два пъти и той ми благодари за креативните критики и че поне един доказа че бди на лекцийте .. и аз му казах да не свиква и цялата аула се засмя :lol:

 

Мисля да понатисна малко на упражненията , та да се освободя поне от 1-2 изпита ....

Link to comment
Share on other sites

Уважение! Дам, наистина хора като теб заслужават уважение (полагащи грижи за себе си и имащи поне малко упоритост - не коментирам левия ремикс в клипа въобще :D ). Евалата (сигурно вече за 3-4 път те четкам ама наистина трябва да се прави, когато човек полага усилия).

Link to comment
Share on other sites

Да, развалил си хубавото парче на Кание. Но все пак... сигурно само на мен ми звучи бозаво (ентрито ти е убийствено добре, но към края нещо... ).

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Успях да премина тежката цедилка и вече съм сертифициран CISSP. Доколкото виждам от списъка на сертифицираните до момента са само 17 българи. :)

Честито :). Наскоро гледах едно сравнение за сертификатите в последните години и как се измества тенденцията. Знаеш преди години CCIE беше най - цененият и с най - висока стойност при възнагражднието. В момента обаче е CISSP. CCIE даже беше доста назад в класацията. В топ 10, но към 7-ма позиция.

Link to comment
Share on other sites

Честито :). Наскоро гледах едно сравнение за сертификатите в последните години и как се измества тенденцията. Знаеш преди години CCIE беше най - цененият и с най - висока стойност при възнагражднието. В момента обаче е CISSP. CCIE даже беше доста назад в класацията. В топ 10, но към 7-ма позиция.

Благодаря. Това изместване всъщност сигурно е по някаква популярност, защото двата сертификата имат доста малко допирни точки. CCIE е изключително технически фокусиран върху задълбоченото практическо усвояване на конкретни технологии, преди всичко от прерогатива на Cisco. От друга страна CISSP е изцяло на ниво мениджмънт и по-точно всичко се върти около риск мениджмънта или управление на риска. В програмата са включени всякакви предмети, включително и цяла глава засягаща правните въпроси на информационната сигурност. Един вид сертификата е подходящ предимно за управленски кадри, т.е. мениджъри. Не че CCIE не става и за тази цел, но неговата насоченост е твърде техническа. Поради изключително широкия обхват на материала, влизащ в подготовката за CISSP, това му е спечелило с времето признанието като сертификат за ИТ мениджмънт изобщо, а не само специфично свързан с информационната сигурност. Поради което явно и набира такава популярност. ;)

Link to comment
Share on other sites

Успешно превърнах един дрешник в 7 редов зимен простор , а няма да ви казвам поставянето на димер и романтиката породена от него какви неща прави с жените и кво намазвате вие :lol:

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

...и романтиката породена от него какви неща прави с жените и кво намазвате вие :lol:

Ще ни осведомиш ли велики секс гуру :D

Link to comment
Share on other sites

ask ur mom sex nap :P

 

Шегувам се ... просто трябва да уважаваме партньора , да зачитаме желанията му и да сбътваме мечтите му ... ако ще искаш , бъди готов да даваш :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...