Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Маке ти и тъпото XP... до тука беше :dry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Футбол, Бира, Жени.........Яко open wheel шампионати и съм го таковал на футбола. Преди и го играх и го следях и го тренирах...Ама сега дори не знам кога играят националите. За сметка на това за Ф1 знам доста повече :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Маке ти и тъпото XP... до тука беше :dry:

 

Windows 7

 

Аз това направих като ми се прецака XP-то генерално. Държа го в момента колкото да знам, че не са ми изгубени файловете и настройките ако ми потрябват.

Link to comment
Share on other sites

Windows 7

 

Аз това направих като ми се прецака XP-то генерално. Държа го в момента колкото да знам, че не са ми изгубени файловете и настройките ако ми потрябват.

Точно това сложих , ще го видим как ще се държи :)

 

Ебати , бива ли човек да няма с кой да пие 1 кафе...

Link to comment
Share on other sites

След като Формула 1 е "спорт", не трябва ли и състезанията по мат-ка и информатика и те да са? А и всички други състезания?

E да .. тва вече е тъпотия . По тая логика гребане с лъжица в паница и вита баница 400 метра с препядствия от бозица също трябва да се считат към спортовете .. което подлива вода на теорията че няма нищо мъжко в мъж с бирен корем :wacko:

Link to comment
Share on other sites

След като Формула 1 е "спорт", не трябва ли и състезанията по мат-ка и информатика и те да са? А и всички други състезания?

 

Ми не.То тогава и състезанията по география и те трябва да са спорт.Философското надприказване също ама не са.Тва са си науки не спортове.

Link to comment
Share on other sites

След като Формула 1 е "спорт", не трябва ли и състезанията по мат-ка и информатика и те да са? А и всички други състезания?

няхняхняхняхняхбуахахахахаха. Ей най накрая и аз да се похиля с глас. Формула 1 не е само спорт, тя е КОРОНАТА на моторните спортове. Няма как да го схванеш обаче, а и нямам мерак да се хабя за глупости

Link to comment
Share on other sites

След като Формула 1 е "спорт", не трябва ли и състезанията по мат-ка и информатика и те да са? А и всички други състезания?

Формулата си е спорт отвсякъде, но виж шаха да ми го наричат "спорт" е смешно. Най-малкото е, че пилотите губят над 3-4кг на състезание ;)

То тогава всяка мисловна дейност е спорт.

Link to comment
Share on other sites

Да, наистина е трудно някой да схване, че нещо е така, както е според собствения ти вкус :D

на мен и на още 50 млЯрда в няколко галактики и паралелни светове :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим какви динамични натоварвания понасят пилотите...В същият момент трябва да спазват стратегията зададена от бокса, да гонят някакво зададено темпо, да следят какво става на пистата и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Е това е - някои хора живот си живеят... че и социален при това ... а други работим....
Добре де, изключваме и работещите, макар, че ти спадаш и към графа - женени, така, че простено ти е... :) Ама някак си не мога да повярвам, че всички се разработиха в петък вечер.
Link to comment
Share on other sites

Искат да ме женят!!!! Утре стягам раницата и се покривам в Рила за една седмица, докато им минат мераците!! Лоши хора такива!!!

 

Душмани дебнат отвсякъде! :laughing:

 

Мастър! Настроих си рутера! :)

 

Браво, Стела, а като го настрои ли ти хрумна още по-гнусен аватар да подкачиш? Къде ги намираш тия отвратии ти се чудя...

Link to comment
Share on other sites

Работата да не е кон да избяга? :tongue Аз в петък вечерта порках бири :)

Link to comment
Share on other sites

След като Формула 1 е "спорт", не трябва ли и състезанията по мат-ка и информатика и те да са? А и всички други състезания?

 

An hero.

xD

 

Оле, деба... Пера си аз една тениска на ръчичка, понеже ИЗРИЧНО е написано да се пере на ръчичка, ама тя чат-пат пуска бая... Идва майка ми, слага няква простотия, която била уж "специална", тениската нямало да пуска... и точно след 30 сек водата става синя :О. Как не я изкарах чисто бяла тая тениска не знам...

Link to comment
Share on other sites

Браво, Стела, а като го настрои ли ти хрумна още по-гнусен аватар да подкачиш? Къде ги намираш тия отвратии ти се чудя...

Сафрон, наел съм екип от гнусари, които по цял ден ровят из нета и търсят стряскащи неща :)

А и съм убеден, че малко хора знаят какво е това, че да са погнусени.

Link to comment
Share on other sites

И то с дирофилария по него... За това, който има кучАнце, да го обезпаразитява вътрешно с Празимек, че да не се сдобие с такъв червик в сърцето...

Link to comment
Share on other sites

shot0245.th.jpg

 

Винтовка Маузер без оптика, две противопехотни мини в торбата и яко сеитба. Направих невъзможно много бройки от мините, няма такъв кеф да наложиш зад ъгълчета по скришните маршрути, после да се подадеш пред някой, бягаш назад, той гони и... SPLORT! А ако не успее да го бутне, просто се обръщаш и го бочваш на щика :P

Link to comment
Share on other sites

Що не си направите една тема, или цял раздел със заглавие - за жени и техни производни които мразят ФУТБОЛА!

A за съдиите - аз лично не съм чувал за такива с нормална сексуална ориентация, всички са "амбриажи":)

А каде е казано, че мразим футбола? :blink: Просто този спорт ми е тотално бозав.....!

 

 

Бързо Гадо в топика да ти обясни, че няма типично и естествено и че всичко е личностно възприятие и солипсизъм! Бързо!

Курунир, заткнис шлюха вокзалная...... Дет сЪ вика кога стана калайджия - кога ти почерна задника....

 

Горчивия вкус и пцовните :D

Ми то до колкото съм чувал от добре осведомени девойки - тя и спермата понагарчала таа..... :unsure:

 

Та като си приказваме за мъжки спортове, що не вземе някой да прокоментира кое точно не е мъжкото в бокса и борбата или примерно в скалното катерене (въпреки, че има и доста девойки които се представят на много високо ниво)......?

Link to comment
Share on other sites

Мъжкото е че когато мъжете отиват на среща се хвалят с белезите си, а жените се чудят как да ги прикрият. :laughing:

 

Каква е разликата между нормален, депресиран човек и депресирано емо?

Нормалният човек си вика "Някой да ме гръмне", а емото си вика "Ще се гръмна".

 

Кафе с рок рано сутрин в 18:30, термометрите бият с 40 от тупор.

Това ме настройва за един хладен душ.

 

*Час по късно*

Душшшаааа е велик, не тече платина ама в такива жеги, хладката вода е по-скъпа от всичко!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...