Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз май точно от тоя магазин (Темпо) си взех едните дънки. Риплей не виждам с какво толкова са им по-хубави и защо да си взимам от там нещо също както и от Енерджи-то (или както беше там магазина на първия етаж в Екселсиор). Тези 2та конкретно и да ги разкарат няма да страдам изобщо :)

 

 

бе не че не ми се дават пари ма чай да си кажа че еди си кво.... айде стига

голям човек си признай си че е така колкото и да не ти се иска , риплей може и да има удобни ма 300лв за дънки са доста парички ..... така че айде стига с тва може да се махнат само няколко магазина па другите са супер полезни

Не може магаизн който има нормален оборот и бачка на печалба да има намаление 50% тва трябва да ти е ясно. Отделно магазин в толкова посещавам МОЛ първите 2 седмици ако не работи знаеш ли какъв е шанса да се разработи в последствие - НУЛЕВ !!!!!

Като цяло МОЛ-а ако не е Киното не бих стъпил изобщо , не ми е приятно да влезна да си купувам нещо и да гледам всичките стотинкаджии от смирненски които трудно събират пари за кафе+кола да ми се правят на оборотни щото разбираш ли са седнали в МОЛ-а до прозорците , кафетата са отвратителни , никога не бих се забил на подобно кафене , целият МОЛ мирише на КФС което на мене ми е непонятно как може да бъде допуснато ..... предният път като бях на кино повисях 30тина минути преди да почне филма на кафето на киното и после целият миришех на пържено и на манджа , ебахти европейската работа. И ако трябва да съм абсолютно честен да последният път си накупих доста работи , ама само защото до филма имаше час и половина та реших да разгледам какво има ..... и все пак ако не бяха намаленият на повечето магазини нямаше да си купя нищо. Няма как да ми обясниш че в магазина в Джулиани в София часовник сектор който си бях харесал е със 100лв по-евтин от МОЛ-а.... Ма дедото сигурно и за това има обяснение и ще каже "абе заеби го тоя магазин и без него става" :lol:

 

 

И все пак думите ми се потвърждават на 100000% , киното бачка яко а магазините кретат едва-едва , е без Теранова щото там е като втора употреба за 50лв се обличаш от глава то пети....... :lol: :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хайде и аз, нали живея точно до МОЛ-а, да се включа по темата, като една от пристрастените.. Взех си супер блуза на Wrangler, но сега на намалението нямаше размери, което между другото беше основно по 20 %(специално за Wrangler и то за нещо, което на мен харесваше). В магазина на fiftyfive dsl, два дена се чудя дали да не взема един потник целият с гол гръб, че не мога да си намеря в целия град такъв, който да е XS.. че меря един S и не се харесвам особено, но никой от продавачите не се сеща по-малък да предложи, а в склада имало?! Съвсем случайно попитах, че вече ми стана неудобно да се чудя и аз да кажа нещо и разбирам че има. На Benetton магазина.. е няма такъв магазин по света на тази марка.. Била съм в Турция, Испания и в магазина в София, но имам чувството, че за БГ някакви стари стоки от преди сто години са пратили.. Народът, като не видял купува от Тера нова, ама тя и преди си вървеше на центъра.. Сигурна съм, че в някоя втора употреба, ако се разтърси човек ще си намери по-хубави дрехи отколкото в Тера нова.. Всяка вечер пазарувам от Пикадили, че в този квартал свястен магазин не е имало откакто се помня и е единственото нещо, което силно ще ми липсва и което скоро няма да фалира.. Народът яде не може да се спре.. Хубаво зареден хранителен магазин е Пикадили. То до вчера от една миризлива кака в една изба зад блока всички пазарувахме и ни навикваше (не знам защо, просто си е лудичка). Въобще ми е страшно удобно и сметката на М тел да си платя, и аптека хубава има, и нещо за купуване ще се намери, и страшно кино. И онази промоция купуваш един чифт обувки, дават ти два.. Звъни ми майка, че си харесала, ами като не мога два часа да си харесам аз.. Те като останали едни модели, ако имаш късмета да харесаш едни за втори не се надявай.. Лично на мен си ми харесва и магазинът на Сваровски.. Горе и книжарница си ама, ама аз си купувам книги до пощата. Едно, че руска литература например няма да намериш горе, а и да я има няма да е за 2-4-5-10 лв., с твърди корици, не отваряни книги. Въбще от известно време не ползвам библиотека, а си давам на един приятел списъка с книгите, които ми трябват и отивам да си ги взема. Класика за без пари. Иначе такава заредена книжарница аз лично в Пловдив не съм видяла другаде и не знам защо са я забутали в "десета глуха", че на който кажа, че горе има книжарница и ме гледа като извънземно..

Link to comment
Share on other sites

Какво темпо, какви ранглери? Вие от кой свят сте? Аз нося булдозери за 30 лв и дънки от магазина до Събота пазара от 30 до 40 лв. Имам и ризи, много убави, спретнати и шарени или па дюс, ама всичките са от по 15 до 30 лв.

Link to comment
Share on other sites

В мола съм влизал точно два пъти и то все по работа и то все през делничен ден, в "умряло" време. И в магазина на Tally Well (или както се води там), където всъщност имах работа, все кръжаха хора. И то доста, поне според мен, като за това врмее. Що за магазин е не знам, но купуваха...

Дали бих си купил нещо от там е съвсем друг въпрос...

Link to comment
Share on other sites

В мола съм влизал точно два пъти и то все по работа и то все през делничен ден, в "умряло" време. И в магазина на Tally Well (или както се води там), където всъщност имах работа, все кръжаха хора. И то доста, поне според мен, като за това врмее. Що за магазин е не знам, но купуваха...

Дали бих си купил нещо от там е съвсем друг въпрос...

 

E те точно от там ако ще купуваш нещо искам да ме извикаш да те снимам как си купуваш рокля 'щото точно този е само за дамско :) Жена ми от там (т.е. този на главната) си е взимала чат пат нещо и съм умирал от скука докато я чакам - един път някаква шапка ли какво беше - побърках се от скука...

 

Curunir-е, ако ми намериш до 40лв дънки с 2% еластан (щото са ужасно по-удобни от тези без) - ще взема поне 5 чифта. Не говоря за някакви тип "клин" а за съвсем нормални дънки просто леееко се разтяга плата. Някой ден пробвай нещо подобно, разходи се 5 минути с тях и виж за какво говоря - не е съвсем същото като анцуг, но свободата при ходене е по-голяма отколкото с нормални дънки.

 

Та ако знаеш къде дават такива за под 50лв само ми кажи къде е това и ще отида да си взема поне 5 чифта. За "Булдозера" - и тях мерих - тежки са ми а и са ми неудобни стелките - повечето ми опират на "свода" а това ме побърква. Други идеи?

Link to comment
Share on other sites

бе не че не ми се дават пари ма чай да си кажа че еди си кво....

zlobil-e почти всички (да не кажа всички) маркови магазини поне в София имат между 30% и 70% намаления в края на сезона като разчистват стоката :)

Link to comment
Share on other sites

бе не че не ми се дават пари ма чай да си кажа че еди си кво.... айде стига

 

E айде сега - никой не пазарува освен от New Yorker и Terra Nova? Стига де... За намаление 50% съм съгласен че не е нормално да могат да го правят и пак да са на печалба - честно не знам но ме устройва че си намерих дънки които ми харесаха. Преди се скъсвах от обикаляне докато си намеря подобни а в магазина на Levi's (или Темпо ли беше кой беше) намерих няколко модела, долу в магазина на Lee Cooper също имаше но прИмоцията беше - купуваш един чифт, даваме ти два - само че единия беше 160-170лв или нещо такова освен това не ми бяха ЧАК ТОЛКОВА удобни. То май и в този магазин не съм виждал да влизат много хора.

 

А да - PlayLife - също на няколко пъти си взимам оттам разни неща - 3-4 пуловера(жилетки) без ръкав забърсах от там вече...

Link to comment
Share on other sites

Мале..., колко обича българина да обижда.Ама да обижда без право на отговор, да псевдоинтелектуалничи, да се прави на умен, да си пише сам сам въпроси към себе си...

 

Говоря за точно определен ТВ формат с начален час 22:30, БТВ, и цялостния тон на поведение на въпросния.Не знам, сигурно само на мен всичко ми изглежда изкуствено, капсуловано в себе си и изродено много, много отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Но ефира е безкраен, простотиите на оня също.

Спокойно,рейтинга му главоломно пада и затова се чуди какво да измисли...скоро с тези темпове може и да го няма

;)

по-тъпото е, че неговият концерт от турнето и този на Пайнер ще са пълни до дупка,което за пореден път ще докаже,че Пловдив е чалгарски град :sick

Link to comment
Share on other sites

При положение,че днес като се прибрах бях скапан,как така една бира не можа да ме прати директно в/у възглавницата :confused Още по-интересно-вече обръщам трета :laughing:

Link to comment
Share on other sites

При положение,че днес като се прибрах бях скапан,как така една бира не можа да ме прати директно в/у възглавницата :confused Още по-интересно-вече обръщам трета :laughing:

 

Да не почнеш по някое време да броиш наобратно? :lol: ......Не че има шанс да стане с бира само де, но може да пробваш доколко ще стигнеш (ако имаш такива запаси)

Link to comment
Share on other sites

Curunir-е, ако ми намериш до 40лв дънки с 2% еластан

 

 

кво представлява това ?

я ме светни изглежда доста интересно , че и без това лятото рядко ходя с дълги дънки...... къде мога да видя подобно нещо ?

Прати 1 снимка да видя как изглеждат

Link to comment
Share on other sites

кво представлява това ?

я ме светни изглежда доста интересно , че и без това лятото рядко ходя с дълги дънки...... къде мога да видя подобно нещо ?

Прати 1 снимка да видя как изглеждат

 

Дънки като дънки, просто плата е по-разтегателен. По нищо не можеш да ги различиш от другите докато не ги хванеш за крачола и ги опънеш да пробваш разтяга ли се. Иначе не са с къси крачоли - с дълги са

 

 

______________________

 

 

pazu, не си познал. Аз ако взема подобно няма да е чак толкова повдигнато обаче отпред ще му сложа едни кравешки рога и тромба да мучи яко и да плаши гаргите :lol: а и някакви зъби за да изглезда по-страшно а отстрани ще драскам чертички на вратата колко голфчета съм размазал :lol: :lol: само голфове на бели раета ще отбягвам - обещавам :P

Link to comment
Share on other sites

...me4tata na dqdo mraz...

Осъществената мечта на дядо Мраз (на стари години...небрежно пъхнал ръка в джоба до придобивката си)... :lol:

 

 

14310.jpg

 

 

...започвай да спестяваш от сега....поне стълбичка може да си позволиш да си купиш още днес... :D

 

П.П. Кръстника ако види тая снимка, веднага ще ти даде един бан от завист, че нали и той има същите мераци към такова возило... :devil

Link to comment
Share on other sites

Кучки, надзраве!Аз днеска съм почивка и ще жуля мастичка на терасата, докато ми правят свирка. След това ще се изсера и ще продължа да пия, ама не до посиране, щот вече ще съм се изсрал. Хубав ден ви желая, и да ви наебат повечко...Или вие да ебете повечко. А за чекиджийте - "га ми са ебе - по ми са пие"...

Link to comment
Share on other sites

Curunir-е, ако ми намериш до 40лв дънки с 2% еластан (щото са ужасно по-удобни от тези без) - ще взема поне 5 чифта. Не говоря за някакви тип "клин" а за съвсем нормални дънки просто леееко се разтяга плата. Някой ден пробвай нещо подобно, разходи се 5 минути с тях и виж за какво говоря - не е съвсем същото като анцуг, но свободата при ходене е по-голяма отколкото с нормални дънки.

 

Падат по различен начин на крака. Винаги мога да ги позная.

 

zlobil-e почти всички (да не кажа всички) маркови магазини поне в София имат между 30% и 70% намаления в края на сезона като разчистват стоката :)

 

Те и тук имат по толкова процента намаления.

 

E айде сега - никой не пазарува освен от New Yorker и Terra Nova? Стига де... За намаление 50% съм съгласен че не е нормално да могат да го правят и пак да са на печалба - честно не знам но ме устройва че си намерих дънки които ми харесаха. Преди се скъсвах от обикаляне докато си намеря подобни а в магазина на Levi's (или Темпо ли беше кой беше) намерих няколко модела, долу в магазина на Lee Cooper също имаше но прИмоцията беше - купуваш един чифт, даваме ти два - само че единия беше 160-170лв или нещо такова освен това не ми бяха ЧАК ТОЛКОВА удобни. То май и в този магазин не съм виждал да влизат много хора.

 

А да - PlayLife - също на няколко пъти си взимам оттам разни неща - 3-4 пуловера(жилетки) без ръкав забърсах от там вече...

 

В LeeCooper си купих преди един месец 1 риза и ми дадоха тениска без пари. Тънка поста. Тениската беше 60 кинта, ризата 80. Всичко без дънките и стоките намалени на 70% беше в промоцията. Обувки, очила, колани, тениски, якета. Тънкана.

Link to comment
Share on other sites

Едни приятели, дето дойдоха след мен в Метълския Биг Брадър (вече бившата ми квартира) и дето се запознаха там, и се награбиха там... и същите тия, дето на Hellfest във Франция си направиха детенцето, дето им се роди напролет... ме канят на сватба Септември ;) Истинския кеф е, че ще е в Родопите, и няма да се изисква официално облекло от гостите :D

Link to comment
Share on other sites

За 4-5 дни от 80 станах 77 кг... мисля, че се разболявам, баси...

Link to comment
Share on other sites

Ако ме не лъже просмукания с мастика мозък, Раптора беше пускал снимка на златен мерцедес. Ето ви серия с диамантен такъв

 

http://cmexota.ru/index.php?newsid=3912

Link to comment
Share on other sites

Насее, ква мастика в тая жега бе човече... Аз съм се скрил на тъмно с пуснати климатици и Шуменско :laughing:

 

Между другото тез "красталчета" поне Сваровски ли са, защото едва ли са скъпоценни камъни...

 

От мен наздраве - "Уакари мастика - 4 броя" :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе вчера, докато бях на инспекция, видях един чичка как си купува мастика с айрян и адски ми се допи. Ама понеже бях много изморен вечерта, си я оставих за днес и сега си смуча със салатка и шам-фъстък. Между другото - не пийте узаки "Зорбас" - ебати гадоста е...

 

А за сваровските камъчета - "Сваровски" от около две години произвеждат скъпоценни камъни с ювелирно качество/ имам предвид изкуствени/...Така че си важат...

Link to comment
Share on other sites

Падат по различен начин на крака. Винаги мога да ги позная.

 

Не съм забелязал но са МНОГО по-удобни - най-малкото като ставам и сядам не ми опъват ами се разтягат като анцуг. За да са ми толкова удобни нормални дънки трябва да са от много тънък плат и освен това да са 1 номер по-големи (или 2... абе да ми стоят като торба с други думи)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...