Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
П.П. Кръстника ако види тая снимка, веднага ще ти даде един бан от завист, че нали и той има същите мераци към такова возило... :devil

Ако дедото си купи такъв, директно съм го баннал. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Мастиката не свърши ли вече,цял ден вече я пиеш.

А и на мен ми се пие с ментичка ама няма изпитно време,време разделно е казал студента :laughing:

Link to comment
Share on other sites

минавам ми през главата , по-точно през ръцете от 2 на обяд до 9 вечерта към :

 

1900 гръцки керемиди

200 капака

4 крайника

4 тройника и други такива матряли за покрив......

 

криза било ебахти майсторите 200лв искат за качването на тия материяли до покрива

циганите искат 100лв ........

 

ква криза ебахги в майката , ръцете ми станаха с 2 санта по-дълги като на стар бендзинджия ма съм много доволен от себе си и още 1 приятел......

лягам да спя :)

Link to comment
Share on other sites

Т`ва еко бара в стария град е ебаси уникалното място... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Кви са цените?

 

Само пиене ли има?

Цените за бирите са малко по-скъпи от другите места , ама коктейлите са от 3 до 5-6 лева. Не съм 100% сигурен , ама не видях друго освен пиене , но мястото наистина заслужава да се посети :)

Link to comment
Share on other sites

Ако дедото си купи такъв, директно съм го баннал. :tongue

 

Тоя ако си го взема ще го паркирам под терасата и направо ще си влизам в къщи без да обикалям през входа :lol:

 

 

______________

 

 

Момчета какво е това рано лягане с кокошките? Аз съм абсолютно свеж - като морковче ... верно станах с 4:30 (да се чете 16:30) ама и да не съм пак ей сега ми е най-удобно да бачкам :)

Link to comment
Share on other sites

А случайно да ти е най - удобно , защото всички спят и няма кой да те притеснява и занимава с глупости :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета какво е това рано лягане с кокошките? Аз съм абсолютно свеж - като морковче ... верно станах с 4:30 (да се чете 16:30) ама и да не съм пак ей сега ми е най-удобно да бачкам :)

 

И на мен също, но нямам какво да работя в къщи за момента. :)

 

А случайно да ти е най - удобно , защото всички спят и няма кой да те притеснява и занимава с глупости :)

 

На мен лично не ми е удобно за това. Идва ми повече вдъхновение по тия часове и съм по-продуктивен, нищо, че в повечето случаи ми се спи.

Link to comment
Share on other sites

Кучки, аре някой с мен на Кресна да караме рафт.

 

Рецепта за влюбени : За да бъде целувката гореща и сладка, слагате две бучки захар в устата на любимата, заливате с вряла вода и разбърквате няколко пъти с чаена лъжичка.

Link to comment
Share on other sites

Наско, ще съм между Лакатник и Очиндол тая Неделя...а Съботата съм в София, ще черпа колелото по случай заплатата ми :D

Link to comment
Share on other sites

Добре, аз в събота съм на работа, а в неделя сигурно ще съм някъде из Родопите ;)

Link to comment
Share on other sites

..........................

Рецепта за влюбени : За да бъде целувката гореща и сладка, слагате две бучки захар в устата на любимата, заливате с вряла вода и разбърквате няколко пъти с чаена лъжичка.

А неее Grimjaur strikes again.Хаааа :rofl: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

За пореден път.......мразя мухите без глави каращи колело на улицата. Макя му и прасе. Пред 60 класното видях как един дядка залита и само мога да си представя какво му е било на шофьора пред мен. А карахме с точно 40 км в час заради даскалото......Направо побеснявам като ги видя такива.

Link to comment
Share on other sites

Признавам - и мен много ме дразнят. Дори и с колело като съм. А да не говорим за мургавите нинджи, които нощем са с естествен камуфлаж и най-контрастното нещо по тях са жълтите им зъби... Дето обожават нощно време да шартавосват с тия колелета с кош и после да ги лежиш като хора...

 

На мен днес мааалко ми намаля налягането на главата. Странното е, че още не съм почувствал остра нужда от отпуска..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...