Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

какви идеи ми идват в главата:да хвана този CD-RW диск които го дават да издържи до 1000 презаписа, а се прецака на третия :confused и да го...

 

абее :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Трябва да ви кажа, че няма по-як клуб в България от Sofia Live Club!!!! Никакви Син Ситита, Червила и т.н. не могат да се мерят!

4477_106832470995_106829925995_3109291_5017682_n.jpg

Сцената я яка, звука е брутален, супер стилно и новичко е, персоналът е на ниво, а цените не са космически - 10-12 лева уискито! Мааалко по-скъпо от Пловдив, ама е на центъра на София... Края на месеца, живот и здраве, пак съм там!

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ви кажа, че няма по-як клуб в България от Sofia Live Club!!!! Никакви Син Ситита, Червила и т.н. не могат да се мерят!

Сцената я яка, звука е брутален, супер стилно и новичко е, персоналът е на ниво, а цените не са космически - 10-12 лева уискито! Мааалко по-скъпо от Пловдив, ама е на центъра на София... Края на месеца, живот и здраве, пак съм там!

Ако тази цена е за малко, определено не сса космически ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако тази цена е за малко, определено не сса космически ;)

12 кинта малко уиски. А някой гали ли те до като го пиеш ебаси. В Сувенир хем на стрип парти дето се вика 2 бутилки Джеймисън, Ред були(не помня ама над 6 бяха 1000%, води, бадеми...200 кинта. Не знам сервитьорката ли се обърка кво стана, ама на мен ми хареса тая сметка.

Link to comment
Share on other sites

2 бутилки Джеймисън, Ред були(не помня ама над 6 бяха 1000%, води, бадеми...200 кинта. Не знам сервитьорката ли се обърка кво стана, ама на мен ми хареса тая сметка.

В този случай съвсем галантно си сваляш ципа на дънките и джентълменски и го подаваш, за да ти направи 1 свирка. :)

Link to comment
Share on other sites

В този случай съвсем галантно си сваляш ципа на дънките и джентълменски и го подаваш, за да ти направи 1 свирка. :)

хаххахаха. мда. как не се сетих. но тая цифра на мен ми хареса. като си спомня кво беше на морето и свят ми се завива :laughing:

Link to comment
Share on other sites

12 кинта малко уиски. А някой гали ли те до като го пиеш ебаси. В Сувенир хем на стрип парти дето се вика 2 бутилки Джеймисън, Ред були(не помня ама над 6 бяха 1000%, води, бадеми...200 кинта. Не знам сервитьорката ли се обърка кво стана, ама на мен ми хареса тая сметка.

 

За колко отлежал Jamesson си говорим?

Link to comment
Share on other sites

Ако тази цена е за малко, определено не сса космически ;)

Абе аз понеже съм си българин,като чуя да казва някой една ракия(виски,водка,джин....)и все се сещам за голяма(100мл).Ама знае ли човек.....Пък и зависи от вискито,ако е като тези дето дядото ги опъва напоследък няма да се учудя ако цената е за малко.

Link to comment
Share on other sites

Ако тази цена е за малко, определено не сса космически ;)
Голямо! Jim Beam и не удрят в грамажа! Извинявайте, ама тук в най-долнопробната дискотека ти е горе-долу толкова! Друг е въпросът, че аз се олях и оставих бая парички, та ме беше страх днес цял ден да си отворя портфейла да видя какво е останало, ама то самата обстановка предразполага да пийваш! Не е някакво супер лъскаво, стерилно, снобарско, а мега стилно и сметнато от всякъде! Наистина много готино клубче! Жалко, че не е в Пловдив - щях да ходя при всеки удобен случай! Това на снимката е една много малка част от заведението. Иначе е 380 седящи места + ВИП, а 1000 човека си ги поема като стой та гледай! 3 oгромни бара заредени със всякакъв алкохол. Единствения минус е климатизацията - беше към 27-28 градуса вътре.

 

 

На Freestyle ли ходи бе? :D ...
Oh yeah! :)
Link to comment
Share on other sites

Така...След като се събудих, кратка сметка за изминалия ден - Кресна, рафтинг, биринг, Банско, ракиинг...София, дебилинг...А днеска - имбецилинг...Добро утро, сладки мамини...

Link to comment
Share on other sites

Някаква гнас ме загриза и сега цялата ми ръка е отекла и зачервена. Броя до 100 и тръгвам към Пирогов, 'щото никакъв алергозан не помага. :wacko:

 

Какво стана? Жива (цяла) ли си?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, сладки мамини...

 

 

Лека нощ от мен... аз хептен като вампирите сам го подкарал - лягам си на зазоряване и ставам почти като се е мръкнало...

Link to comment
Share on other sites

...
From dusk to djadomraz.

Нашия форумен петел изкукурига и замина да спи :D

 

 

А аз откривам последния работен ден с малко Agalloch и кафе Шибо.

Link to comment
Share on other sites

добро утро.

 

 

Не, не съм луд, само съм в гадно настроение от 15-тина години...

(не е моя, но ми приляга)

Link to comment
Share on other sites

Жива съм и малко недоспала. Музикално денят започва обещаващо.

В този ред на мисли, ако някой ден мозъкът ми мухляса и реша да се омъжа, ще си отворя касичка, за да поканим Kultur Shock на свирня

Link to comment
Share on other sites

Така...След като се събудих, кратка сметка за изминалия ден - Кресна, рафтинг, биринг, Банско, ракиинг...София, дебилинг...А днеска - имбецилинг...Добро утро, сладки мамини...

 

Какви са условията за тоя рафтинг? Аз съм много надъхан за такова нещо! Цени?

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли, ако някой ден мозъкът ми мухляса и реша да се омъжа, ще си отворя касичка, за да поканим Kultur Shock на свирня

Аз съм решил Sting да викам, "ако някой ден мозъкът ми мухляса и реша да се оженя" :D

Link to comment
Share on other sites

Нека да кажем: „а” и да оставим буквите да се изредят до „Я”..

Modo,

Относно: „стаята за размисли”, точно на това ухае устата на жена, която пуши..

Относно: пиенето, което води до неконтролируеми емоции и страсти от жена – намирам го не само за проява на лош вкус, но и голяма селения..

Относно: светът около мен, който непрекъсанато се опитвам да подреждам и да бъде съвършен, защото на мен така си ми харесва, в момента всичко е с главата надолу, но скоро всичко ще се оправи..Така съм си обещала :rolleyes:

Относно теб: Не се впрягай така бе човек, това е моя работа!

Относно мен: Това, че не ти харесва моят живот, това си е твой проблем! Спасявай се!

Относно изфукване: НЕ СИ ТЪРСЯ МЪЖ ЗА ДА СЕ ФУКАМ, А СЕ ОПИТВАМ ДА УБЕДЯ СЕБЕ СИ, ЧЕ И НА МЕН МИ СЕ СЛУЧВА НЕЩО ХУБАВО, ЗА ДА НЕ СЕ РАЗЛЕЯ В ОТЧАЯНИЕ!!!

Лек ден на всички!

Link to comment
Share on other sites

пише се селЯния

 

А вкуса към добрия алкохол обикновено издава изкл. високо интелектуално ниво - Дедо чакам да се включиш.С тютюните е сходно, но личните ми разбиранияи за двете се разминават с общата представа.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че има малка и незначителна вероятност в неделя да не работя и най-накрая да си сложа новото табло с оборотомер и бели циферблати B)

Link to comment
Share on other sites

М, не, селЕния се пише. Щом филолог го казва, трябва да е така ;D

 

 

Извън заяждането бих казал, че депресията е доста креативно състояние. Понякога дори успявам да му се насладя. Но според мен не е хубаво човек да злоупотребява с него ;)

 

Лек ден и някоя друга усмивка в повечко.

 

Ред: Сега чак прочетох какво е писал mobo. Не, отново се смях с глас пред лаптопа. Пожеланието остава де. Иначе си мисля, че eos е нещо като женското превъплъщение на лил стенли. Изригва някакви постове, в които си вярва и споделя тонове информация, която никому не е интресна. Дали ще се вземат?

Link to comment
Share on other sites

От селен ли?Или има правило за преминаване на Я е Е?Сериозно питам.

 

___________________

 

Обява за работа :

 

Английски език - писмено и четимо.

 

С такива хора дали има смисъл да се работи?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...