Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз съм решил Sting да викам, "ако някой ден мозъкът ми мухляса и реша да се оженя" :D

 

Sting? Бая пачка си приготвил. Трябва сватбата да е с торта от САНИ и лимонадка, а ти и булката да сте облечени ексклузивно от Булдозер. Билета за концерта в Букурещ струваше $200. Колко ли ще иска за частно представление? :)

 

От селен ли?Или има правило за преминаване на Я е Е?Сериозно питам.

 

Има правило. Не помня как се казваше, но по спомени май беше някакво "изпадане". Самоче гугъл не казва нищо за "изпадане на Я в Е" и затова не мога да повтърдя.

 

мляко - млеко

 

"Искам мляко."

"Купих няколко млека."

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням правилото беше, че когато "Я" е под ударение минава в "Е". Пример:

Бял - бЕли

голям - голЕми

цял - цЕли

и т.н.

 

Случаят със селянията няма общо, идва от селянин, би трябвало да е с "Я".

Link to comment
Share on other sites

Случаят със селянията няма общо, идва от селянин, би трябвало да е с "Я".

 

ОСВЕН, ако не е имала на предвид множественото число на тази дума:

 

селѐние

Място за живеене, жилище. "Небесни селения."

Link to comment
Share on other sites

Впрочем, на Братя Миладинови едно момче има адски пистов мотор.Червен с заглушител на ауспоха от карбон ама вдига много шум тоз човек.Не се трае.Всяка вечер го знам по час кога излиза и се прибира

 

И също така ако може, ходещите на салса, салата, фламенко, фламинго и не знам още какво до нас в танцувалния клуб ако четат тук ги моля да не си показват и те интелекта като си форсират колите/моторите или пускат музиката.Вече ни омръзна на всички в квартала.

 

наистина не си ме разбрала казах и по-горе няма нищо.

 

Клуба за който говоря се намира на ул. Янко Сакъзов до църквата "Св. Георги" и посетителите му имат дразнещи навици (да няма къде да се спре от тях и да вдигат шум).Ама какво да се прави

 

 

ул. „Братя Миладинови”

ауспуха

ул. „Янко Сакъзов”

Клубът

Запетаите сам си оправи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Антарес, съгласна съм с теб :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не си давай зор ;) топло е.

 

_____________________

 

Това беше за девойката.

 

А за дали се разбира, все тази ;)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че в Благоевград е толкова жега през деня ,колкото е хладно през нощта в Пловдив :laughing:

А вечер си е направо студ голям кеф и бирата е по-евтина с 40 стотинки и на две двулитровки дават чаша, скоро ще си имам сервиз :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ай някой да ме просветли по въпроса с непреодолимата мъжка любов към мусаката (разбира се,предпочитам предимно мъжки мнения,ама eos и малката вещарка са добре дошли :P )

Link to comment
Share on other sites

Е, наречете ме заядливец, метнете колкото щете камъни по мен, ама може ли човек, който се изстреля в нашия форум със:

Аз, завършвам българска филология...
Да пише:
голяма селения
с заглушител на ауспоха

 

 

А иначе - мусаката е природен феномен, открит и развит от илюминантите, част от плана им за световна доминация и нещо вкусно за обяд (не е ясно кой от двата проекта е довел до спонтанната самопоява на първата мусака). Смята се, че ястието, при самата си проява, независимо от форма, съд, измерение и продукти, изкривява времето, пространството и фурната, което води до силно слюно и хормоноотделяне от мъжете. Консумацията й води до пристрастяване и изпростяване. Второто е доказано, за първото има все още хипотези. Научните среди все още не са стигнали до единодушие и все още се водят ожесточени спорове (основно в столовете в студентски град и БАН) за произхода и националността на прото-мусаката.

Link to comment
Share on other sites

Ай някой да ме просветли по въпроса с непреодолимата мъжка любов към мусаката (разбира се,предпочитам предимно мъжки мнения,ама eos и малката вещарка са добре дошли :P )

 

Аз чесно казано мусака обичам само направена от майка ми, защото съм я обучил какво точно харесвам и какво не - като например дебелина на заливка, вид кайма, зеленчуците които слага вътре за вкус да бъдат пасирани за не им усещам отделния вкус, а само аромата и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Е, наречете ме заядливец, метнете колкото щете камъни по мен, ама може ли човек, който се изстреля в нашия форум със:Да пише:

 

Da ne govorim che tova e sebeuvajavashta se jena, koqto ne pie, ne pushi i laina ne sere :D Ne e lesna i neinata. Edna izlekuvahme navremeto, dano izlekuvame i taq, che mnogo draifam ot takiva izhvyrlqniq. Aman ot kompleksirani devoiki, deto osven edna dve dupki, nqma kakvo drugo da predlojat, ta se cepqt iz forumite bez da im migne okoto. Dano da stanat povechko osyznalite se. Shtoto imame i takiva iz foruma ama sa malko. Zdrave da e. Nadejdata umira posledna.

Link to comment
Share on other sites

А иначе - мусаката е природен феномен

Aко мусаката е природен феномен,какво да кажем за изконното мъжко ястие за изтрезняване, с най-различни технологии на приготване(с брашно или без,с по-малко или повечко) ...шкембе-чорба :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, за това се сетих, като ти прочетох разказите: http://vbox7.com/play:310549a5

И аз в най-близко бъдеще мисля да ходя при брат ми в Чикаго :rolleyes: Само да си взема държавният изпит и купувам рамка за дипломата :laughing:

 

 

Дано не следваш българска филология...

Значи опасенията са ми били реални... :unsure:

 

:woot

 

...Edna izlekuvahme navremeto...
Коя т'ва?

 

...deto osven edna dve dupki...
Трииииииииииииииии!!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Ех, да му се не види. Преди началото на тази седмица имах 5 дни без нито едно изречение за превод - по цял ден сериали и игрички. Сега за три дни ми се събраха 100+ страници. Ще се наливам пак с кафета и бикове.

Link to comment
Share on other sites

На поста на Килъра съм се смял с глас!

Aко мусаката е природен феномен,какво да кажем за изконното мъжко ястие за изтрезняване, с най-различни технологии на приготване(с брашно или без,с по-малко или повечко) ...шкембе-чорба :rolleyes:
Виж к'во, шкембе-чорбата е първата по-сложна съвкупност от елементарни частици, появила се след големия взрив. Учени смятат, че в центъра на "млечния път" се намира не черна дупка, а купичка с шкембе чорба и около нея се върти цялата спирална галактика. Спори се по темата, дали в ценътра на другите галактики има също шкембе чорба, или пък може би боб с чушки и патица по пекински...
Link to comment
Share on other sites

А иначе - мусаката е природен феномен, открит и развит от илюминантите, част от плана им за световна доминация и нещо вкусно за обяд (не е ясно кой от двата проекта е довел до спонтанната самопоява на първата мусака). Смята се, че ястието, при самата си проява, независимо от форма, съд, измерение и продукти, изкривява времето, пространството и фурната, което води до силно слюно и хормоноотделяне от мъжете. Консумацията й води до пристрастяване и изпростяване. Второто е доказано, за първото има все още хипотези. Научните среди все още не са стигнали до единодушие и все още се водят ожесточени спорове (основно в столовете в студентски град и БАН) за произхода и националността на прото-мусаката.

 

 

Da ne govorim che tova e sebeuvajavashta se jena, koqto ne pie, ne pushi i laina ne sere :D Ne e lesna i neinata. Edna izlekuvahme navremeto, dano izlekuvame i taq, che mnogo draifam ot takiva izhvyrlqniq. Aman ot kompleksirani devoiki, deto osven edna dve dupki, nqma kakvo drugo da predlojat, ta se cepqt iz forumite bez da im migne okoto. Dano da stanat povechko osyznalite se. Shtoto imame i takiva iz foruma ama sa malko. Zdrave da e. Nadejdata umira posledna.

Хохохо :)

Такива постове ти оправят деня отвсЕкъде :)

Скорпски, поправи ме, ако греша, но не ли са илюминати?

Link to comment
Share on other sites

Ако прочетете всички книги на КуелЮ за едно денонощие и после ги обсъдите на кафе с "приятелки", ще знаете дефинивния отговор.

Link to comment
Share on other sites

Ай някой да ме просветли по въпроса с непреодолимата мъжка любов към мусаката (разбира се,предпочитам предимно мъжки мнения,ама eos и малката вещарка са добре дошли :P )

мусакичка с млЕкце.....ох котьооо. и лютичко малко......мммммм не ми се говори - отивам да ям. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Смятам да го пробвам. Само да ми обясните какво е 'приятелки'?

 

И Sothbis и да и не. По време на културната полюция Илюминатите се разцепват на Илюминанти, луминесценти и фосфоресценти. Смята се, че има и нови организации, носещи имената неони и ксенони, но те не са признати от първите три. Подмолните им машинации продължават и до ден днешен, като външната им проява са обществен терор като латино-сериали, спирането на водата вечерно време и телевизия Планета.

Link to comment
Share on other sites

Антарес, това за ауспоха е творение на Хост..

Намерих решението момчета: "Убийте eos с камъни!"

 

Килърчо ли си? Какъв си? - Гръмни се некъде!!!

Link to comment
Share on other sites

Килърчо ли си? Какъв си? - Гръмни се некъде!!!

Критикуваме, а не носим на критики. :rolleyes: Сигурна ли си, че като казваш "дипломна работа" нямаш предвид - бележник? :confused

Link to comment
Share on other sites

 

LoL, Internets.

 

Мусака с кисело мляко е ужасно :/. Само гръцката мусака с патладжани е по-гнусна... :sick .

 

Ще може ли репост на снимката на Pretty little, че нещо пропуснах аз :Д.

Link to comment
Share on other sites

Антарес, това за ауспоха е творение на Хост..

Намерих решението момчета: "Убийте eos с камъни!"

 

Килърчо ли си? Какъв си? - Гръмни се некъде!!!

 

 

Критикуваме, а не носим на критики. :rolleyes: Сигурна ли си, че като казваш "дипломна работа" нямаш предвид - бележник? :confused

 

Girl fight! Докато не видя снимка на eos съм за PrettyLittle.

 

А бях почнала да те харесвам :rolleyes:

 

Аз пък помня, че направо си се харесвахте. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...