Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И колко експирианс ще качат след като са се сдобили с бира и цигари!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Или пък хора, които се чудят как да забият яка мадама, но не се усещат, че трябва по-често да гриндят по дискотеките за експириънс, като едновременно с това трябва да фармят голд от нещо/някого.

Link to comment
Share on other sites

Или пък хора, които се чудят как да забият яка мадама, но не се усещат, че трябва по-често да гриндят по дискотеките за експириънс, като едновременно с това трябва да фармят голд от нещо/някого.

Аахахаххах well said :D

Link to comment
Share on other sites

Харесва ми начина по който се навръзват нещата.

Всъщност не играя игри вече.

Обаче стана малко късно, няма да дочакам края.

Лека вечер ви пожелавам.

:)

Link to comment
Share on other sites

хахахах добре казано :Д

явно трябва да започна да цъкам някоя игра, че да стана и аз от тази групичка хахах

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, ама имам чувството, че проблемите на 90% от хората тук се изчерпват с това какво става във форума, дали трябва да отидат за бира/цигари и кой левел са.
За хората ли говориш или за никовете им? Че има лека разлика, дано си даваш сметка -^
Link to comment
Share on other sites

хахахах добре казано :Д

явно трябва да започна да цъкам някоя игра, че да стана и аз от тази групичка хахах

Не ти го препоръчвам заради следното нещо.

Ако започнеш, как да се изразя на чист език... да "гриндваш" по дискотеките, най-много да прихванеш някой орк от женски пол, а златото си е доста вървежно иначе, само не знам как се "фарми" това!

 

За другите хора бих изплюл истината, която боли.

Аз си мислех че хората живеят в свят, където работят с пари и забиват готини жени... и о' Исусе... повярвайте ми, дракони, орки и кончета еднорози или пък с крилца не съществуват.

И не, нямате магически меч, който става по-голям с използването на енчанти, камъни, руни, диаманти, рубини, симболи, йероглифи, древни заклинания, магически отвари и този меч не призовава дракони!

 

За хората като мен има няколко минути игра и копчето ESC (Escape), използва се да излезнете от "филма" в който най-вероятно влизате!

 

Само едно нещо не разбрах...

толкова ли е противно да работиш от вкъщи та всички останали да викат че не го правиш?

Link to comment
Share on other sites

Само едно нещо не разбрах...

толкова ли е противно да работиш от вкъщи та всички останали да викат че не го правиш?

 

Кой е изтърсил тази глупост?

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички!

Трябва да отида за кафе, защото цигарите ми са самотни.

Кой е изтърсил тази глупост?

Не, констатирах това, защото всеки ми вика да си намеря работа, а аз в повечето случаи докато вися по форума си работя в същото време... не ели готино така?

Link to comment
Share on other sites

Наистина, добре, че не си там. Не съм оперирана от чувство за хумор, а от гнусотии. Не знам кое му е толкова величественото на това да имаш х*й и да порваш нечий задник. На такива хора мога да им пожелая да им порнат техния... Или да се хвалиш с колко мадами си се ... И какво от това?! Голям мъж ли те прави това?! Мъжът трябва да си тежи на мястото и да си държи на принципите. Това е.

 

 

Вие с джозо секс не правите ли ? Или ти се вижда прекалено гнусно да правите секс ? Да ти дам ли един малък жокер .... питай мама и тате как си се пръхнала на тоя свят..... втори жокер - не те е донесъл щъркела помоли да ти пуснат истинската история ..... Секса не е нещо гадно , лошо и т.н. а и освен като средство за продължаване на рода е и доста забавен.... абе ще поживееш ще видиш , само трябва да мине първият път чувал съм че болката отминавала бързо....... :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Сега сигурно ще бъда обвинена, че се правя на някаква, каквато не съм или че позирам, но има хора тук, които знаят, че не го правя. Просто това е моят светоглед. Гнусно и обидно ми е да се говори така, макар и да не е насочено към мен, просто приемам нещата по-лично, отколкото трябва. Както и да е. Не искам никого да провокирам или да обидя. Просто ми е тъпо, че говорите с такова неуважение.

 

По принцип май преди време като престана да пишеш във форума престана защото всички те емнаха как се правиш на няква където не си , в момента пак го правиш , гнусно ти е да говориш за НЕЩО СЪВСЕМ ОБИКНОВЕННО И НОРМАЛНО КАТО СЕКСА ?!??@!#?@%$# Искаш да ми кажеш че с приятелките ти като седнете на кафе .... опа на чаено парти не обсъждате мъжете а си споделяте кой до къде е стигнал с плетката на вълнения пуловер и на колко куки го плетеш.... айде не тука тия , навсякъде около нас има секс и разврат ма само във форума можем да се правим на обидени и на ощипани госпожици и как така разбираш ли някой може да каже вчера ебах една .... ГОЛЯМ ПРАЗ :wacko:

 

 

ПС : Не че нещо ама не беше ли ти момичето което си постна еротични снимки с тенис ракета :tongue ..... във форума ? Че даже още беше и нова мембърка..... и после се опитваш да четеш морал? СМЯХ В ЗАЛАТА ............ чакай , чакай как беше именувана темата..... зайко-аз...... БУХАХАХАХА много е тъпо да се обаждаш иззад шубраците неподготвен :devil

 

За разлика от много хора аз харесвам романтика и еротика и съм си го казал откровенно, слушам баладки, подарявам рози, правя вечеря на свещи и след това поднасям любими неща на момичето, като на сутринта правя закуска, после пък отиваме на романтични места, а като момче не го правя с цел да си поискам секс, а просто да покажа обич.

 

 

Да не би да са измислил някой емулатор на романтични срещи ? Избираш си девойка , обличаш я и после я разцъкваш с мишока по разни виртуални ресторанти ? Я ми я прати после че няма какво да правя...... :lol: :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че това тортила чипс с леко лютива салса е бахти и мезето за бира. :punk

Пффф напълно те подкрепям последния път си бях взел от метро 750гр. направо чувал си беше и като седнах с биричката и д-р Хаус и направо не ме търси :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да не би да са измислил някой емулатор на романтични срещи ? Избираш си девойка , обличаш я и после я разцъкваш с мишока по разни виртуални ресторанти ? Я ми я прати после че няма какво да правя...... :lol: :woot :woot

Точно такива игри мразя!

Имаш някаква супер способност да нацелваш нещата които най-много мрази човек, сериозно. :laughing:

 

ццц....безмълвен съм :wacko:

Пред Господ всеки е така, спокойно, греховете ти са опростени, може да продължиш нататък.

Link to comment
Share on other sites

Да не би да са измислил някой емулатор на романтични срещи ? Избираш си девойка , обличаш я и после я разцъкваш с мишока по разни виртуални ресторанти ? Я ми я прати после че няма какво да правя...... :lol: :woot :woot

 

The Sims. Че и виртуални бебета можеш да правиш :)

 

Малките момиченца какво мислиш играят - на жена ми братовчедите като дойдоха на гости и моментално се размрънкаха че им нямало любимата игра...

Link to comment
Share on other sites

'Тва риболовната ми дружинка са е**хти и несериозните серсеми!

Link to comment
Share on other sites

AGGGG ORC UNIQUE WITH MINIONS

 

ang1.th.png

 

OH GOD OUT IN THE OPEN, GOING TO GET GANGRAPED

 

ang2.th.png

 

FUCK SPIDERS, RUN FOR IIIIIIIT

 

ang3.th.png

 

EKEKEKEK Saved by corridor ^______^

 

ang4.th.png

 

Явно това е солипсизма на Гадо, защото това според мен е много по-яко от Diablo. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Привет . Търся " Заспал Гочо под салкъм " :laughing:

никъде не я намирам , ако мойе дайте линк или я пратете на mail jorro14@abv.bg

Благодаря предварително . :rolleyes:

 

счупих се да се хиля

Link to comment
Share on other sites

Дъра - бъра, планина от фъшкии....., дрън-дрън

Аве младеж, две каси бира и над четири кила мръвки са нещо което трябва да бъде уважавано! Седнал ми той да ми показва некви тъпи графики....., че и се пробва да остроумничи :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ушевите се проявиха като уникални подлоги,за пореден път се доказа,че в България всеки има по-големи права от нас българите, ако беше в някоя циганска махала на тия еничари в униформи нямаше да могат да им намерят и значките :angry:

 

 

Саше,айде сега ..СЪДА-там е проблема,таааам ........

Link to comment
Share on other sites

Вукс, да не учите Уитман? :D

 

Мне. Есета на Helen Vendler върху поезията на Wallace Stevens. Проф. Дейвид Дженкинс. Стилистика. Не знам дали ти е преподавал. :)

 

Или пък хора, които се чудят как да забият яка мадама, но не се усещат, че трябва по-често да гриндят по дискотеките за експириънс, като едновременно с това трябва да фармят голд от нещо/някого.

 

ХА ХА ХА ХА! EPIC!

 

Да не би да са измислил някой емулатор на романтични срещи ? Избираш си девойка , обличаш я и после я разцъкваш с мишока по разни виртуални ресторанти ? Я ми я прати после че няма какво да правя...... :lol: :woot :woot

 

7 Sins.

Link to comment
Share on other sites

Проф. Дейвид Дженкинс. Стилистика. Не знам дали ти е преподавал. :)

 

На него искам само да му преподам как да си навре кирливите болонки отзад... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Пак земетресение...

 

Иначе мисля, че е много яко да се разкарваш трезвен в 3-4 часът из града. Чист въздух, никакво движение, никакви хора . :rolleyes:

 

 

edit: Може, то беше доста леко.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...