Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не съм гледал новини и съм пропуснал новината за децата в Асеновград.... Мамка и д***ба на тая полска к*рва :angry1 :angry: Жалко че не съм видял за протеста днес иначе щях да отида

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Опа ;) леко с изказванията ;) това е чиста проба постановка.Кой крив и кой прав едва ако си се запознал с фактите по делото или позваш и тях и децата :) така от уредено репортажче( случайно се озовават всички камери там точно по това време, а? ) най-много да сменя канала като гледам.

 

Развод > децата са присъдени на майката( полякиня, живееща си в Полша )> бащата не ги предава доброволно> принудително изпълнение чрез ЧСИ( Частен Съдия Изпълнител ) и... понякакъв начин телевизиите се оказват там и става цирк, шамари и т.н.И сега се експлоатира от медиите това.Не знам кой е крив и кой прав ама без да се даде равен шанс и на двете страни и сега на всички да им е крива полякинята...някои още помним на тъпите таксиджии в Софето протестите пред НС, а после друго излезе и май трябваше някой да се извинява с фалшивите мили очи за майчицата-убийца тогава.

Link to comment
Share on other sites

Опа ;) леко с изказванията ;) това е чиста проба постановка.Кой крив и кой прав едва ако си се запознал с фактите по делото или позваш и тях и децата :) така от уредено репортажче( случайно се озовават всички камери там точно по това време, а? ) най-много да сменя канала като гледам.

Опа - леко и ти като не си наясно със случая..

 

Децата са най-искрени и невинни,на тях може да им се вярва.Щом майката(алкохоличка) е стигнала дотам, че да причини това на своите собствени деца, то всеки се сеща каква майка е тя!Тя пък иска да изкара, че бащата е настроил децата срещу нея....Е това няма как да стане!Вярно е че на децата е лесно да им втълпиш нещо, ама любовта дете-майка не можеш да им я изтръгнеш!А в случая явно тя липсва, следователно за мен е ясно при кой децата ще се чувстват най-добре...

 

Постави се на мястото на бащата,ако можеш,а ти изтръгнат децата от ръцете :excl:

Link to comment
Share on other sites

...

Точно!

Само да спомена, в тоя случай (след твоя пост) не е уместно да започвам поста с "Дядо знаеш ли, че си прав!" хахаха... нали?

Както и да е.

Лека вечер ви пожелавам!

:)

Link to comment
Share on other sites

Тоя Слънчев бряг е един път в живота :Д.

Link to comment
Share on other sites

Аз да ти говоря за искреност?Да съм ти говорил кой какъв е?Казвам ти, че това е репортаж по сигнал.Кой е алкохолик, кой е наркоман, кой е искрен, кой е боклук...това са разни неща които си имат начини за установяване.Щом в съда не може да докаже бащата, че той трябва да задържи децата, то тогава или държавата ги прибира (ако и майката е негодна) или тя си ги прибира.Децата са лесни за подвеждане.Аз не казвам кой какъв е, само искам да не се бърза излишно.Нека се намеси който трябва (една проверчица да се направи на делото от Мин. на правосъдието) и така.Най-мразя да се джавка без да се проверява хубаво и до край и да може и двете страни да се чуят.

 

Иначе, чисто субективната ми гледна точка е, че тия деца въобще не е това реда да се разпореждат с тях.Това да не са животни.Трябва ако няма друг изход поне при роднина да ги бяха пратили на 50/50 издръжка и от бащата и от майката...ама това си е аз какво си мисля, има си процесуален ред за водене на дела, има си закони.Това е.

Link to comment
Share on other sites

Държавният ни апарат тъне до гуша в лайна и измислената ни държава не може да защити никого :excl: Протестът трябва да са насочени срещу институциите ни:Агенция за закрила на детето,Външно Министерство,МВР,Министерство на Правосъдието...

 

лятото пак нека останем под климатика или на плажа,за да не избираме между по-малкото зло, и да чакаме новата партида болшевики и турци :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз да ти говоря за искреност?Да съм ти говорил кой какъв е?Казвам ти, че това е репортаж по сигнал.Кой е алкохолик, кой е наркоман, кой е искрен, кой е боклук...това са разни неща които си имат начини за установяване.Щом в съда не може да докаже бащата, че той трябва да задържи децата, то тогава или държавата ги прибира (ако и майката е негодна) или тя си ги прибира.Децата са лесни за подвеждане.Аз не казвам кой какъв е, само искам да не се бърза излишно.Нека се намеси който трябва (една проверчица да се направи на делото от Мин. на правосъдието) и така.Най-мразя да се джавка без да се проверява хубаво и до край и да може и двете страни да се чуят.

 

Иначе, чисто субективната ми гледна точка е, че тия деца въобще не е това реда да се разпореждат с тях.Това да не са животни.Трябва ако няма друг изход поне при роднина да ги бяха пратили на 50/50 издръжка и от бащата и от майката...ама това си е аз какво си мисля, има си процесуален ред за водене на дела, има си закони.Това е.

Какъв сигнал и колко камери са снимали? Има един любителски запис ето тук http://vbox7.com/play:92b999a6 . Него излъчваха и телевизиите. На него се вижда само още едно малко момче да снима. Никакви телевизии и т.н.

 

НТВ?

Хубаво виж любителския, който дадох и този от НОВА http://vbox7.com/play:dab7d60b . Някой им го е предоставил.

Link to comment
Share on other sites

Опа ;) леко с изказванията ;) това е чиста проба постановка.Кой крив и кой прав едва ако си се запознал с фактите по делото или позваш и тях и децата :) така от уредено репортажче( случайно се озовават всички камери там точно по това време, а? ) най-много да сменя канала като гледам.

 

Развод > децата са присъдени на майката( полякиня, живееща си в Полша )> бащата не ги предава доброволно> принудително изпълнение чрез ЧСИ( Частен Съдия Изпълнител ) и... понякакъв начин телевизиите се оказват там и става цирк, шамари и т.н.И сега се експлоатира от медиите това.Не знам кой е крив и кой прав ама без да се даде равен шанс и на двете страни и сега на всички да им е крива полякинята...някои още помним на тъпите таксиджии в Софето протестите пред НС, а после друго излезе и май трябваше някой да се извинява с фалшивите мили очи за майчицата-убийца тогава.

 

Нито тях познавам нито децата, ама като видях как се дърпат и какви писъци са за да ги водят при МАЙКА ИМ айде извинявай да се въздържам! Или викаш те и децата участват в постановката а ?

Link to comment
Share on other sites

Нито тях познавам нито децата, ама като видях как се дърпат и какви писъци са за да ги водят при МАЙКА ИМ айде извинявай да се въздържам! Или викаш те и децата участват в постановката а ?

 

Децата можеш лесно да ги изманипулираш - особено толкова големи деца. Съгласен съм с host че си има съд за тая работа. Не е това начина и от страна на бащата и от страна на майката. Бащата хванал децата като видял гърба на майката и избягал което се води нещо като отвличане. Майката пък тръгнала нанякъде си като оставила децата на бащата... Обаче след като са се съдили, обжалвали и пак майката е спечелила не те ли навява на някаква мисъл това все пак? Истината е някъде там, просто цирка който са направили е 1 път. Поне това което видях от репортажа си беше чиста проба цирк.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, много студено навън... Защо такова странно време... Ббббрррр, че цифундяк...

Link to comment
Share on other sites

Децата можеш лесно да ги изманипулираш - особено толкова големи деца. Съгласен съм с host че си има съд за тая работа. Не е това начина и от страна на бащата и от страна на майката. Бащата хванал децата като видял гърба на майката и избягал което се води нещо като отвличане. Майката пък тръгнала нанякъде си като оставила децата на бащата... Обаче след като са се съдили, обжалвали и пак майката е спечелила не те ли навява на някаква мисъл това все пак? Истината е някъде там, просто цирка който са направили е 1 път. Поне това което видях от репортажа си беше чиста проба цирк.

 

Много ги разбирате всичките, дейба майка му. Всеки знае каква е истината и как стоят нещата! Щото тук, на тоя форум, разбира се, всеки разбира от всичко! Вие дори не си правите труда да кажете нещо като "НА МЕН МИ ИЗГЛЕЖДА като цирк", не, вие ЗНАЕТЕ, че е цирк.

 

Очевидно е, че от една подобна драматична видео сцена само няма как да се знае истината, всички странични факти и обстоятелства около случая. Разбира се, че и аз не знам как точно стои всичко, колко е играно, колко е истинско. Аз виждам само картина от репортажа и ми става гадно. За сметка на това обаче, тука разбираческата част на форума пак ЗНАЕ.

Link to comment
Share on other sites

курунире, цикли си там игрите и остави по-сериозните теми на хората, които правят нещо друго освен да играят обливиън.

Link to comment
Share on other sites

курунире, цикли си там игрите и остави по-сериозните теми на хората, които правят нещо друго освен да играят обливиън.

 

Ами прав си е тука Куру, тва че цикли не виждам какво общо има...

 

Дядомразе до толкова имам вяра и доверие в нашата правораздавателна система че думи нямам... Освен това манипулиране айде до някаква степен да го накараш да харесва единия повече от другия да, ама чак пък да се дере, плаче и да вика помощ...

Link to comment
Share on other sites

Старая се да държа Thief на игнор, но току някой го цитира и виждам пак импотентни опити за шеги с това какво играя и какво не. Сега разбирам как се чувства афекс, когато различни изключително забавни хора започнат да правят НЕВЕРОЯТНО НАХОДЧИВИ майтапи за това как той пак се бил напушил. Но реално огромния процент от хората тука трябва да изядат много книжки и да минат първите 7 години много пъти докато го стигнат. Но това е друга тема, отплеснах се.

Link to comment
Share on other sites

Децата можеш лесно да ги изманипулираш - особено толкова големи деца. Съгласен съм с host че си има съд за тая работа. Не е това начина и от страна на бащата и от страна на майката. Бащата хванал децата като видял гърба на майката и избягал което се води нещо като отвличане. Майката пък тръгнала нанякъде си като оставила децата на бащата... Обаче след като са се съдили, обжалвали и пак майката е спечелила не те ли навява на някаква мисъл това все пак? Истината е някъде там, просто цирка който са направили е 1 път. Поне това което видях от репортажа си беше чиста проба цирк.

И теб да те питам как ще се почувстваш като баща,на който му взимат децата от ръцете по най-грубия и насилствен начин,пред очите на съседите,камери и т.н?Или въпросът е леко неудобен за отговор?

 

Ушевите се проявиха като уникални подлоги,за пореден път се доказа,че в България всеки има по-големи права от нас българите, ако беше в някоя циганска махала на тия еничари в униформи нямаше да могат да им намерят и значките :angry:

Link to comment
Share on other sites

Май хал-хабер си нямаш от това какво е законотворчество и правна логика?Правнат логика следва процесуалния ред и обективно доказаните факти, не това "ти би се чувствал".Въобще не виждам за какво се разправяме.Ти си имаш позиция, съчувстваш на бащата.Хубаво.

_____________________________________

 

И тука гледам разни споменавания на знания...знание , незнание... до сега само един човек го адресира кой какво за какво знае.Моята позиция е да се даде възможност да има обективизирана информация.

 

____________________________________

 

Аха, сега и полицаите са криви.Те пък трябваше да навържат на земята( не с белезници ами с онези пластмасовите връви ) всички посягащи на длъжностните лица.Подмятането за етническите общонсти да го подминем?Защото точно преди няколко дни имаше акция срещу ликвидиране на незаконни обекти в Източен и полицията и общинските служители си свършиха работата.Това, че има проблеми, не означава, че трябва понеже едните са такива и това изглежда онака да се пренебрегва принципа на който работи системата.Ако всички си спазвахме правилата - а те не са кой знае колко сложни - всеки ден, щяхме да живее в едно много по-приятно място..., но... по-добре е да се преценя на око дали да спреш в/у инвалидното място, да не се обадиш където трябва като крадат колата на съседа, да защитващ някой от полицаите, защото те са лошо принципно.Контрол трябва, но не и самоуправство.

Link to comment
Share on other sites

Май хал-хабер си нямаш от това какво е законотворчество и правна логика?Правнат логика следва процесуалния ред и обективно доказаните факти, не това "ти би се чувствал".Въобще не виждам за какво се разправяме.Ти си имаш позиция, съчувстваш на бащата.Хубаво.

Държавният ни апарат тъне до гуша в лайна и измислената ни държава не може да защити никого :excl: Протестът трябва да e насочен срещу институциите ни:Агенция за Закрила на детето,Външно Министерство,МВР,Министерство на Правосъдието...

 

а ти като не си наясно какво говориш изобщо за закон и нормотворчество???от каква позиция съдиш,нали не си запознат?

 

а на изборите пак си налягайте парцалите и не ходете да гласувате, пък после що нямаме държава?

Link to comment
Share on other sites

а на изборите пак си налягайте парцалите и не ходете да гласувате, пък после що нямаме държава?

 

Ами то Саше аз ще гласувам, ама въпроса е че за който и да гласуваш - все утрепка и край нямат (друго че половината са си старите утрепки ама сменили цвета) Аз виждам само един изход да се набурам и аз в политиката и да се нагуша, ама яко :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ами прав си е тука Куру, тва че цикли не виждам какво общо има...

 

Дядомразе до толкова имам вяра и доверие в нашата правораздавателна система че думи нямам... Освен това манипулиране айде до някаква степен да го накараш да харесва единия повече от другия да, ама чак пък да се дере, плаче и да вика помощ...

 

Представи си хипотетично че в продължение на 3 месеца разправяш на едно дете как майка му (или баща му) го е изоставил и как не го интересува и как иска да го вземе за да се възползва от него за да взима пари от другия родител и тем подобни неща. Детето вижда че някой се грижи, храни го, облича го, грижи се - много ясно че ще го обича и то. И ще му вярва безрезервно. Никой не се съмнява че бащата обича децата си, просто е трябвало да заведе дело за развод, да докаже че майката си е дигнала чуковете и да си прибере децата спокойно а не както той е направил - просто да ги хване и да се прибере у тях.

 

 

И теб да те питам как ще се почувстваш като баща,на който му взимат децата от ръцете по най-грубия и насилствен начин,пред очите на съседите,камери и т.н?Или въпросът е леко неудобен за отговор?

 

Ушевите се проявиха като уникални подлоги,за пореден път се доказа,че в България всеки има по-големи права от нас българите, ако беше в някоя циганска махала на тия еничари в униформи нямаше да могат да им намерят и значките :angry:

 

Защитих host защото гледам че всички взеха страна а даже той не е казал че бащата има някаква вина или нещо. Просто host спомена че репортажа и всичко е прекалено тенденциозно направено и не може да се взима за чиста монета. Представи си че всичко е можело да мине съвсем спокойно но вместо това е започнал един "цирк", едно крещене и дърпане което неминуемо ще доведе то заснетите сценки. Не съдя никого, нито искам да взимам страна, просто исках да обясня че се връзвате прекалено лесно на всичко показано по телевизията. Може и да е пияница майката, това следва да се докаже. Може и да не иска да си гледа децата - това също може да се докаже и няма чак толкова корумпиран съд нито майката е дъщеря на някой министър че да има протекции свише в такава степен. Просто "вдигането на гълъбите" и натоварването на децата в колата не е начина по който стават тези работи.

 

Ами то Саше аз ще гласувам, ама въпроса е че за който и да гласуваш - все утрепка и край нямат (друго че половината са си старите утрепки ама сменили цвета) Аз виждам само един изход да се набурам и аз в политиката и да се нагуша, ама яко :rofl: :rofl: :rofl:

 

Ще ме вземеш ли и мен? Чуден web site ще направя и какво ли не още. Имам приятели ще ни направят тениски и лозунги без пари ако и на тях дадем по нещо после. Ако ме направите пък кмет обещавам да разкарам онази грозотия пешеходния мост и да направим нещо къде къде по-красиво там! :devil Пък аз ще прибирам процент от наемите - това е ясно, но пък ще е страхотно - на 2 етажа, с тераски, фонтанчета, градинки наоколо. Оооо споменах ли за фонтанчетата и градинките - във всеки квартал ще има по 1 градинка ако ще да съборим по някоя кооперация. Но градинките и фонтанчетата ще ги удесеторим!

Link to comment
Share on other sites

Такива хора като теб обичам...винаги идват "до гуша в лайна" за правна помощ и после им е крива системата.

 

НЕ разбираш ли, че аз НИКОГО НЕ СЪДЯ.Аз само искам всеки да си има правото на защита и отговор.Не искам да ми покажат 2 деца ревящи и да изискат от мен да доведа и убия с камъни жената...ама как да е.

 

Ако си мислиш, че гласуването само по себе си решава проблеми, то наистина имаш грешна концепция за съвременните държави и общества.

Link to comment
Share on other sites

Ако си мислиш, че гласуването само по себе си решава проблеми, то наистина имаш грешна концепция за съвременните държави и общества.

О,Ювигий,титане на мисълта,ще ме просветлиш ли по въпроса? :bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

иначе правната система с такива като теб определено ще бъде крива...да не дава Господ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...