Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
...........

 

Ти пък кой беше че не мога да се сетя ? Кой те назначи да даваш квалификации на потребителите от форума ? Със същият успех и аз мога да напиша че си мъжка секретарка в средно малка софийска фирма с болни амбиции винаги да е на твоето и някой ден да станеш поне системен администратор ..... :lol:

 

 

 

 

Впечатлена съм какво количество простотия се лее тук.

 

Злобиле, някаква форма на дислексия ли имаш? Всичко прочетено създава впечатление, че трудно усвояваш смисъла на написаните неща. Или егото ти е достатъчно голямо, че да е нужно да четеш по-обстойно написаното, преди да сътвориш поредния крайно безсмислен пост?

 

Голямо си зле, честно :music

 

 

Чесно ? Нямаше ли си няква друга работа освен да се ровиш из форума и да бъдеш заливана от простотия бълвана от малоумните потребители като мене ? Нямаш ли си някоя полянка или горичка за спасяване ? Преди 2 дни бях до студенец с АТВ-то и забравих една кутийка бира в гората да ти нарисувам ли карта и план за действие как да спасите гората от зловещата полупразна кутийка от бира ? :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

хахахахахах :D :D :D

Edit : Аз се изсмях за рекламата, за която говори Tomahawx - на шоколади "Мура", от които ти става... настроението... Та именно, Tomba_83? :D

Link to comment
Share on other sites

Балфорум.

:blink:

 

 

Tomba_83?

 

 

Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

хахахахахах :D :D :D

 

 

:confused :confused :confused

 

подозирам че тримата си знаете за какво става дума само че като безкрайно любопитен човек сега сигурно няма да мога да заспя ако не ми кажете :P

Link to comment
Share on other sites

Относно моя пост - watch more TV. :]

Link to comment
Share on other sites

:confused :confused :confused

 

подозирам че тримата си знаете за какво става дума само че като безкрайно любопитен човек сега сигурно няма да мога да заспя ако не ми кажете :P

Мммм, един приятел обърка името на форума, та ме накара да се замисля, всеки лае тук, името си отива на форума.

:D

Link to comment
Share on other sites

А аз винаги съм си мислел , че лаенето се пише "бау"...

Link to comment
Share on other sites

А аз винаги съм си мислел , че лаенето се пише "бау"...

Звучи почти едно и също, бау или бал... като произношение ми се губи свръзката, особенно като си представя куче да издава подобен звук, по-скоро е уаф според мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

Относно моя пост - watch more TV. :]

 

Малко преди да ти прочета поста сменях на малкия памперса и слушам една шантава реклама за някакъв изгорял на очила и се сетих :) Ама верно не ми се случва да гледам ТВ напоследък ...

 

E не... 14 поста днес... нямам спомени кога съм успял да напиша над 5...

Link to comment
Share on other sites

Още някоя изминала година и ще забравиш че съществува телевизор у вас, тогава изобщо няма да ти пука дали го гледаш или не... даже може да забравиш вида и предназначението на този уред.

Впрочем, вършиш мръсната работа май. На мен ми се е налагало да сменям памперси на бебе и не го препоръчвам. За някои по-лабилни от към сетива хора това може да се причисли като изпитание от едно популярно предаване. Все пак знанието и опита са безценни.

:)

Link to comment
Share on other sites

В дълбока заблуда си, ако смяташ, че съм бил изнервен или засегнат. Човека тотално е загубил остротата и изяществото на сарказма си. Направо се чудя дали някой не му е откраднал паролата и да пише от неговия ник... Примерно афекс...

Брей... А аз винаги съм смятал че точно заради сарказма си заслужават post-овете ми ;(

 

Това значи че или досега съм си губил времето живеейки в заблуда пропилявайки най-хубавите години (хлип ;() от живота си в този домейн ;( ... или просто сарказма ми е прекалено изтънчен за глупавите хора :lol: и се искат поне две висши образования за да бъде асимилиран :P

 

Тъй като по-скоро ми се иска да вярвам във второто ще се опитам по възможно най-дебилния начин да защитя името си чрез следната картинка:

 

click =]

 

P.S. Говорейки за пропилян живот... се сещам за всички тези нещастни хора на които житейския им път не минава през трите сезона на Drawn Together:

 

http://www.imdb.com/title/tt0386180/

Link to comment
Share on other sites

А аз винаги съм си мислел , че лаенето се пише "бау"...
Те плъхолаците* така лаят...
Пич , застреляй се...
Да бе, и духа му да се всели във форума... сега поне спи от време на време...

 

_______________

*Плъхолак = wererat.

Link to comment
Share on other sites

Още някоя изминала година и ще забравиш че съществува телевизор у вас, тогава изобщо няма да ти пука дали го гледаш или не... даже може да забравиш вида и предназначението на този уред.

Впрочем, вършиш мръсната работа май. На мен ми се е налагало да сменям памперси на бебе и не го препоръчвам. За някои по-лабилни от към сетива хора това може да се причисли като изпитание от едно популярно предаване. Все пак знанието и опита са безценни.

:)

 

Нищо такова няма - в най-лошия случай леко се нацапваш но затова са мокрите кърпички. Пък и да не е толкова начесто...

Link to comment
Share on other sites

Пич , застреляй се...

Единствено общите ни интереси към Slipknot ми пречат да развея форумния си среден пръст след мнението ти :D

 

Но от друга страна:

 

_|_

Link to comment
Share on other sites

Единствено общите ни интереси към Slipknot ми пречат да развея форумния си среден пръст след мнението ти :D

 

Но от друга страна:

 

_|_

Wow ace dude! Сега чувстваш ли форумната си пишка по-голяма?

 

 

Иначе днес видях Милица от мюзик айдъл на главата , ей щях да припадна :wub:

Link to comment
Share on other sites

Wow ace dude! Сега чувстваш ли форумната си пишка по-голяма?

Иначе днес видях Милица от мюзик айдъл на главата , ей щях да припадна :wub:

 

Грубо :lol: .

 

Аааа, българската Ева Анджелина <33333... :love :wub: .

Link to comment
Share on other sites

Мисля лятото да изкарам една категория А и да си купя мотор. Йей!

Закфо ти е тая категория бе.Бъди като нас-карай без книжка :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...