Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Доволна от себе си. Чистих, свалих пердето, изпрах го, заедно с още 100000 неща, закачих го, прострях... Сега е време за филм, поради липса на Jozo :punk

Link to comment
Share on other sites

1. Логично е да ме попитат дали ми е удобно, да

 

А пък ако не ти е удобно - какво сливи ли имаш в устата да си кажеш?

 

3. Нека направо за офиса на фирмата - в jobs.bg (предполагам не само там) има обяви, на които ти изписва "поверително" като информация за фирмата, нямаш и директен телефон или лице за контакт, просто изпращаш CV и чакаш. Обаждат се в обедно време (в конкретния случай), значи около 12.00 часа, отпада умората от призвъняване цял ден като причина. Тогава разбираш името на фирмата. Ако не си на компютъра и не проверяваш в гугъл по същото време - не, не знаеш къде е адресът на фирмата, дали има 1 или 10 офиса.

 

Никога ама никога не би ми минало през ума да кандидатствам за работа при положение че не знам за къде става дума... ок съгласих се с теб за това че е било добре да ти кажат но от друга страна не боли и да попиташ... продължавам да недоумявам къде е проблема

 

 

 

4. Ама хич не се оплаквам, не си ме разбрал, по-скоро се изненадвам. Тя ми каза определен час, а аз попитах дали може да е малко по-късно, при което ми изреди за няколко секунди часовете до края на седмицата - нещо ненужно, в случай, че половин час след първоначално обявеното време има възможност.

 

Ааа тук съм съгласен - ако отидеш сподели дали е била руса въпросната дама :)

 

 

 

Може би наистина съм наивна, особено за това, че очаквам хората да "изпипват" нещата. Не върви да имаш претенции, без всичко, което правиш да е на ниво. Приела съм това за себе си, затова очаквам и при другите да е така. А до голяма степен се дължи на това, че през последните 7 месеца се срещам с хора, които наистина го правят по този начин.

 

Хубаво нещо е това което казваш просто ми се струва че леко издребняваш и преувеличаваш затова и така реагирах. Верно не съм чул разговора можеше и аз да реагирам по подобен начин че дори и да я попитам дали е блондинка... случвало ми се е междувпрочем :lol: Но някак по начина по който го представи ми се стори че издребняваш и мрънкаш за глупости просто защото ти е било нещо криво и въпросната случка е сложила черешката на сладоледа.

 

Между другото те зачекнах именно заради възмущението ти, че видиш ли не са те питали дали ти е удобно да говориш и от следващия ти пост в "аз може да не съм нищо особено обаче знам някои неща как трябва да се правят пък тия льольовци...". Може и да си права но просто звучеше като мрънкане и издребняване.

 

 

 

За протокола - напълно съм съгласен с NEO_DDT че фирмата трябва да се грижи за хората си и да се правят нещата правилно, а не колкото да се отбие номера и да се приберат парите но това е друга тема... Има фирми в които си струва да работи човек а има и такива където ходиш, колкото да си вземеш заплатата и си е чиста проба губене на време (поне от моята гледна точка). Малко от ГОЛЕМИТЕ фирми по мои наблюдения не са такива и за съжаление колкото повече хора се натрупат толкова повече гъзолизнечеството става на мода а хората плямпащи празни но добре звучащи приказки стават "шефове" а скатаването и симулирането на дейност представлява основно занимание.

 

 

 

ov3rm4n, трогнат съм :love

Link to comment
Share on other sites

Ейиии...., мноо съм тъп маа му стара! Как не съобразих, че в този форум е потребител и шефът на личен състав който е наел Господ на работа.... !?

Link to comment
Share on other sites

Ейиии...., мноо съм тъп маа му стара!

 

1. Прав си. Когато си прав, си прав.

 

 

Как не съобразих, че в този форум е потребител и шефът на личен състав който е наел Господ на работа.... !?

 

2. В този форум няма потребители, а участници. Ние не потребяваме нещо, което някой друг е сътворил за нас, а заедно създаваме съдържанието на този сайт. Някои смислено (с качество), някои безмислено (не качествено) - кой както може. А някои пък се възприемат като потребители и смятат, че някой им е длъжен нещо, някой трябва да се съобразява с тях, някой има да им дава нещо. Но то си остава за тяхна сметка. Останалите участници бързо-бързо ги отразяват подобаващо.

 

...и те така.

 

Тъп отговор от твоя страна, честно. Не стана ясно ТИ КОЙ си и КАКВО си, КОЕ ти качество ти дава право да хокаш момичето и да й наливаш акъл? Какво си постигнал толкова, че се чувстваш способен и ДЛЪЖЕН да поучаваш? Стана ясно че си тъп. Но това не е новина дори за Бареков, майна.

Link to comment
Share on other sites

Репрезент на новия албум на четката , след тва дилейт в пъзела , главата ми е някъде в небето :punk

Link to comment
Share on other sites

...и те така.

 

Тъп отговор от твоя страна, честно. Не стана ясно ТИ КОЙ си и КАКВО си, КОЕ ти качество ти дава право да хокаш момичето и да й наливаш акъл? Какво си постигнал толкова, че се чувстваш способен и ДЛЪЖЕН да поучаваш? Стана ясно че си тъп. Но това не е новина дори за Бареков, майна.

 

И те така! Само не ми стана ясно ти кой си, какъв си... , че точно на теб да ти обяснявам кой съм... :wacko: ? И кога майна, ще докажеш най-накрая, че не си чукча? Не, че нещо ми дреме, ама обърни внимание на психическото си здраве...., не е добре човек да говори за себе си в множественно число!

Link to comment
Share on other sites

Впечатлена съм какво количество простотия се лее тук.

 

Злобиле, някаква форма на дислексия ли имаш? Всичко прочетено създава впечатление, че трудно усвояваш смисъла на написаните неща. Или егото ти е достатъчно голямо, че да е нужно да четеш по-обстойно написаното, преди да сътвориш поредния крайно безсмислен пост?

 

Голямо си зле, честно :music

Link to comment
Share on other sites

И нЕкой ден като се върне "буклата" по-рано от очакваното ще видиш защо бренекето е опасен противник за дивеча.

Link to comment
Share on other sites

Репрезент на новия албум на четката , след тва дилейт в пъзела , главата ми е някъде в небето :punk
Как беше звука на Дилейт?
Link to comment
Share on other sites

т.е.?

Между другото, другите групи звучаха по-добре.

Иначе това, че са звучали както винаги ме устройва като отговор... :) - значи не съм се справил по-зле от колегата! :)

Link to comment
Share on other sites

Напазарувах си пролетни дрехи :D

Link to comment
Share on other sites

Някой неска на ftt и пластик ще ходи ли?

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо реша, че в близко бъдеще няма да има големи единични разходи, и се случва нещо, което изисква спестяване от закуски. Кога ли ще намеря куфарче, натъпкано с евро?

Link to comment
Share on other sites

Някой неска на ftt и пластик ще ходи ли?
Е 2 групи ли са пак бе маа му стара? Аз защо тея неща ги научавам от форума?
Link to comment
Share on other sites

3 със саундблийд , ма тях ги пропуснах :)

Ред. Ама и аз как давам информация - 16 часа , Пъзела , вход - 2 лева.

Link to comment
Share on other sites

Epic fail is epic. Паднахме на paintball жени срещу мъже.

 

Играта беше супер чийтната, играхме 12 на 8 в полза на врага, в някакви смешно малки терени, където няма как да се пробваш да минаваш по флангове, просто... си избираш дръвце и плякаш иззад него. Играем CTF с един флаг в средата, но по сценария ние трябва да го вземем, а другите да го защитават, не знам по каква логика те не трябва да си го занесат също в базата. В резултат на което се оказва, че флага е боднат на 10-ина метра от края на една гора, и на още 2-3 метра от един близък коларски път. Аз изскачам от гората, търча през пътя и лягам под един насип, на 2 метра от флага, в който момент едно топче ми прави хедшот с парабола, защото просто няма как да бъда уцелен зад насипа по права линия... Повече нямам какво да кажа. Просто получих бегла идея как са се чувствали момчетата при морския десант в Нормандия - врагът има сериозно превъзходство в огнева мощ, окопал се е и те полива, а ти трябва да минеш през много метри без прикритие. Ебати напиканата хава! :D

Link to comment
Share on other sites

Ето това вече ми оправи настроението,представям си как налитате на талази,а отсреща ви посрещат с картеч от цветни топчета :lol: :lol: И цялото поле е осеяно с оцветени трупове :D

Link to comment
Share on other sites

За 30 секунди си свалих читава ви***ката (след като я беше напекло слънцето ) :D

 

d4b7ca3482c2cde3.JPG

Link to comment
Share on other sites

За да не скверня със нечистото си и нискоинтелектуално присъствие височайшата персона на овърман - отговарям тук:

пич, темата със смешките е в един друг раздел. нито си оригинален, нито си забавен. не знам какво целиш с тоя пост, но постигаш едно - демонстрираш откровена простотия. тоя форум става все по-зле и по-зле. никакъв шанс да се завъди нещо смислено в него. веднага го наторявате със собствената си простотия и го смъквате на собственото си ниво.

 

Модераторите да затварят темата - очевидно не е подходяща за тематиката на форума и не покрива изискванията за простотия и празни дрънканици. Аз персонално се извинявам на всички, чийто мозъчни клетки съм увредил пускайки нещо тооолкова сложно и сериозно за нивото ви.

Ох, че пък и чувствителен... Нали се сещаш, че не си точно ти човека, който може да определи дали дадено нещо е оригинално или не. Можеш да изкажеш само едностранното си и субективно мнение. Тази класификация остави на по-голям брой хора. Или не, о, съгреших, ти не си просто форумист - ти си божество. И като такова владееш силата да командваш модераторите. Прости нам, простите люде, за съществуването ни.

 

Темата би била полезна, но да приемаш толкова на нож и толкова рязко едно несериозно мнение - за мен е един неочакван и странен акт на незрялост. Детето си направило къщичка на дървото и сега тропа сърдито с крак, защото не всички са го похвалили за гениалната конструкция...

Link to comment
Share on other sites

Спрете да ми цитирате овърмана на всеки трети пост, разваля се целия смисъл на бана. Всъщност, Скорп, спести нерви, сложи му и ти.

Link to comment
Share on other sites

В дълбока заблуда си, ако смяташ, че съм бил изнервен или засегнат. Човека тотално е загубил остротата и изяществото на сарказма си. Направо се чудя дали някой не му е откраднал паролата и да пише от неговия ник... Примерно афекс...

 

Май е време да се появи някоя нова инкарнация на Ицо, да посъбуди форума :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...