Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да е здраве дете мое, покръсти се и ще си добре.

Набожен човек съм, какво да се прави.

Отивам да си върва работата, темите ми се свалиха... пак ще ви навестя след няколко часа.

П.П. Просто до тогава ще съм ги изчел вече.

:)

 

ако с прекръстване става..... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

'баси киреча навънка' ми минава през главата...и също така-абе само на мен ли бате злобил ми напомня на Митъо Пищова('бил съм с 68588374753783858 жени и ниииииикоя не е останала недоволна') ? :)

Link to comment
Share on other sites

абе само на мен ли бате злобил ми напомня на Митъо Пищова('бил съм с 68588374753783858 жени и ниииииикоя не е останала недоволна') ? :)

Явно. Не помня злобил да е казвал нещо подобно... Но ако ти е мерак ша ти го пуснем на промоцийка!

Link to comment
Share on other sites

Явно. Не помня злобил да е казвал нещо подобно... Но ако ти е мерак ша ти го пуснем на промоцийка!

хех,сладур :)

не му отговарям на изискванията ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е тайна! Няма да пазя тайна! Отиваме във стола след удара със чайник! Месецът ефенди! Но е пет градуса и съм готов за коване! Със барбарони и ламарини, и със бидон със моми по сланинииииии... :wir :tongue :laughing1: :notify:

Link to comment
Share on other sites

Хмм 1 черна дупка има толкова "Гравити пауър" че чак изкривява времето....аре си напраим черна дупка... :lol:

 

Като видя черна дупка ще пусна в нея новия витамин ЗМЪ хмм

кво ли ше стане :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хмм 1 черна дупка има толкова "Гравити пауър" че чак изкривява времето....аре си напраим черна дупка... :lol:

 

Като видя черна дупка ще пусна в нея новия витамин ЗМЪ хмм

кво ли ше стане :lol:

Вероятно ще го изкриви, както прави с времето... близко до акъла майна.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Чета Buy/Sell раздела и си мисля - колко некоректни хора има! Едни продават абсолютни боклуци да си изчистят стаята/двора/мазето и примерно продават 50 артикула на обща стойност 15лв. И си играят да ги описват, да отговарят на съобщения, да се срещат с някакви балъци, които им изкупуват глупостите. Други продават неща на цена като в магазините, но употребявани и без гаранция. И трети(най-опасните) заблуждават хората, че им продават едно, а то се оказва друго. Или пък продават нещо, което прави проблеми(не е изрядно), а не споменават за този недостатък.

Аз ли нещо съм сбъркан, но 100 пъти по-лесно бих се решил да купя нещо от непознат, отколкото да продам нещо на непознат. Защото първо ако става въпрос за сериозна сума, не бих разчитал на такъв тип пазар - т.е. и да се набутам - няма да е с много. И от друга страна - притеснявам се да продавам нещо, за което не мога да гарантирам. Преди време с 300 зора се реших да пусна едно MB+CPU+RAM за баснословните 50лв. и въпреки това ми беше свито, че ако някой го купи и нещо се прецака ще стане много тъпо. И по този повод ги свалих от продажба. Не ставам за търговец, маа му стара!

Ама хайде стига толкова за мен, че от някъде ще се появи Мобо и ще ме охарактеризира, че се правя на много честен и коректен, а в същност не съм!

Една конкретна тема в подфорума ми направи много силно впечатление, но ако напиша за коя става дума, ще е в разрез с правилата, въпреки, че ако е "търговеца" усъществи въпросната продажба, след време ще страдат не само купувачите...anyway...животът е несправедлив. :)

Link to comment
Share on other sites

Гъзпапир да имаш, да са забърша?

Само радост за гъза "Белла" мека и удобна и винаги ароматизирана след употреба :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е как винаги трябва да се ползва с 3 слоя като последния да е със стъклена вата за комфорт :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какво се пиеше за главобол освен аналгин :unsure:

 

биричка :lol:

 

Това е тайна! Няма да пазя тайна! Отиваме във стола след удара със чайник! Месецът ефенди! Но е пет градуса и съм готов за коване! Със барбарони и ламарини, и със бидон със моми по сланинииииии... :wir :tongue :laughing1: :notify:

 

още един изтрещЕ :lol:

 

Е как винаги трябва да се ползва с 3 слоя като последния да е със стъклена вата за комфорт :lol:

щото има опасност да си пуснеш пръстче? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...