Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

щото има опасност да си пуснеш пръстче? :D

 

 

Пръстчето е задължително, за да оцениш правилно категорията лайно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Чета Buy/Sell .......... купувачите...anyway...животът е несправедлив. :)

Малко ти посъкратих поста,че много дълъг :D .Еми аз доста неща съм продал чрез форума.На обща стойност около 300-400 лева.И на мен ми е притеснено когато продавам нещо,но винаги го продавам след проба пред купувача.Проверяваме,харесва му,купува го.От там нататък да го прави каквото иска-щом пред мен и него е проработило е го е купил повече нямам задължения пред него.Предупреждавам го за дефектите(ако има такива) и той го купува на собствен риск.

 

А когато аз купувам нещо се действа на същия принцип.Пробвам го,ако ми хареса го купувам и ми остава само да се моля да не се преебе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе в този форум кои са повече

 

Той или Тя.......

(то май е ясно де...ма пък може и да има и тя кой знай)

Link to comment
Share on other sites

А когато аз купувам нещо се действа на същия принцип.Пробвам го,ако ми хареса го купувам и ми остава само да се моля да не се преебе :bgrin:

и аз доста неща съм купил , като за сега винаги доволен :)

Link to comment
Share on other sites

и аз доста неща съм купил , като за сега винаги доволен :)

Еми доста от нещата не знам как бих ги продал без помоща на интернет...къде примерно ще намеря пазар за прозоречен климатик :bgrin:

 

А иначе до сега 2 неща съм си купувал през форума.PlayStation 2 (който продадох пак чрез форума :D ) и PSP от което съм много доволен за сега :)

Link to comment
Share on other sites

А, занимавам се да ти отговарям без видима причина, просто от 5 години ми повтаряш как не съм мръднал от компа и ако не мръдна още пет ще взема да заприличам на теб батка.[/i]

 

 

Забавен си като цяло, лафовете ти къртят, обаче ми повтаряш едно и също (не че ме засягаш, като знам че това не е истина как да се засегна), но вземи се отлепи от мен и прави нещо полезно.

 

 

забавен си определено , почти бях сигурен че ще има подобен пост , не точно в детайли ама общо взето познах.

Иначе като дойда в офиса и няма кво да правя/няма работа вися у форума да ми минава бързо времето . Като има кво да правя не вися чаткаш ли разликата ?

Отделно кой колко поста има беше модерно да се коментира в зората на форумите , когато колкото повече постове имаш толкова по готин си .

Относно тва дали ще заприличаш на мен .... незнам , не ти го пожелавам щото ще излезе че се надувам просто ти пожелавам някой ден като осъзнаеш кво си направил да не съжаляваш много :ph34r:

 

'баси киреча навънка' ми минава през главата...и също така-абе само на мен ли бате злобил ми напомня на Митъо Пищова('бил съм с 68588374753783858 жени и ниииииикоя не е останала недоволна') ? :)

 

 

чак с толкова много не съм бил

пък и никога не съм казвал че всички са доволни , няма начин да няма и недоволни

Критиката е положителна винаги :lol:

Link to comment
Share on other sites

Обичаш ли психологически игрички? Опитай се да разбереш какво се опитвам да ти кажа/покажа и тогава се губи смисъла от целият разговор от няколко дни на сам.

:)

Link to comment
Share on other sites

...черна дупка...
И само между другото - не е доказано съществуването им. Даже последните тенденции са към отхвърлянето на този теоритичен модел...
Опитай се да разбереш какво се опитвам да ти кажа/покажа...
Че си тъп? Познах ли?
Link to comment
Share on other sites

На 22.02 в 2:22ч имам турнир по покер и като знам, че ще продължи до 6-7 сутринта и се чудя дали да го играя въобще?

Link to comment
Share on other sites

Че си тъп? Познах ли?

Студено.

 

Вече ми омръзна да се правя на смахнат, а вие продължавате да си вкарвате филми.

:)

Link to comment
Share on other sites

още един изтрещЕ :lol:

 

Малко... Вчера от 9 сутринта до 12 непракъснато работа с почивка за ядене. Днес съм пак така. Утре пак. А това са песни на няй-яката БГ хипхоп формация :D

 

Охоооо, този носи щанга! Това е моят човек, щайга! Не го пребивайте веднага, мой човек е тойзи!

Их бин лимон, бонбонобон! Шайсе майна! Ааа, майка ти е курнишон! Гуте нахт! Гуце мама нахта! Давай нафтаа! Майне ман, живееш ли във шахта? :tongue

 

иСкуство, ей! Ама младежта в наши дни не е запозната с тия герои на българскаа музика. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Малко... Вчера от 9 сутринта до 12 непракъснато работа с почивка за ядене. Днес съм пак така. Утре пак. А това са песни на няй-яката БГ хипхоп формация :D

 

Охоооо, този носи щанга! Това е моят човек, щайга! Не го пребивайте веднага, мой човек е тойзи!

Их бин лимон, бонбонобон! Шайсе майна! Ааа, майка ти е курнишон! Гуте нахт! Гуце мама нахта! Давай нафтаа! Майне ман, живееш ли във шахта? :tongue

 

иСкуство, ей! Ама младежта в наши дни не е запозната с тия герои на българскаа музика. :rofl:

Дуум ти вляе зле човек, много gore ти идва нещо.

:sayjin

Link to comment
Share on other sites

ейй, големи чешити сте.

Имаме си всичко :

от най-примерния шофЕор до най-безрасъдния

от най-начетените и умни в областна си до най-безхаберните какво учат

от най-големите , най-неизтрезняващи , най-носещите на алкохол пияндури до най-най-най трезвените

от най-добрата душица правеща на мравка път до най-злия и лош

от най-нормалните до тези с най-изкривено мислене

и още много други , които нямам време да изброя

Тук си имаме от всички крайности по един . Даже някои комбинират качествата и стават "единствените" ... Това му е хубавото на форума може да срещнеш всичко :lol:

Link to comment
Share on other sites

eeeeeхххх,doom 2....класика,хубави времена си бяха,едно време даже и аз я играех :lol: :)

 

Да се организираме с Гримджаура да направим един кооператив, и той е зарибен на Doom :D

 

Нещо обаче ме съмнява да си играла Doom, хеле ако наистина си набор 89. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами Меломани имаме ли тука (освен мен :D )

 

If winamp isnt running i can't think strait o.0

Link to comment
Share on other sites

When I see signatures taller than 100 pixels, I can't think straight o_O

When I see Curunir typing on eng, I can't think straight. :tongue

Искаш ли да играем СЦ някой път, Мраза също е навит?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...