Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Само за протокола - как може да сте толкова "улави" деца. Тази е от Пловдив, колкото аз съм от Конго. Когато ми намериш не из Пловдив, ами из цялата страна подобна врата с такъв монтаж, такава каса и перваз, този тип брава с такова отваряне и такъв ключ за осветление ела ми се обади. Ама то така е като периш очите в циците като невидял - може и комшийка да ти я пишат по адрес и ще хукнеш да я търсиш из квартала...

 

при тия цици е грях да гледам нещо друго :lol:

Link to comment
Share on other sites

при тия цици е грях да гледам нещо друго :lol:

 

Ти си гледай пътя ,че 99 идва отляво :lol:

 

Добро утро на всички с лъскави или не колички :JC_golly:

 

Искам емота с кафееее

Link to comment
Share on other sites

Трябва да потвърдя, че колегата е абсолютно прав. Тази врата, бравата и особено ключа за осветлението са си типично хамериканска изработка, която може да се види в 99.99% от домовете на този континент. :lol:

 

Вратата, бравата, ключа - ми нека са си американски, ако ще и конгоански да са... това как пречи момичето пред тях да е 20 годишна пловдивчанка, че не мога да се сетя? Или те 20 годишните пловдивчанки никога не напускат Пловдив и не пътуват по света?! Имат прокурорско нареждане да си седят само в Пловдив... Или не - ако се снимам на фона на Ниагарския водопад, то вече не съм 35 годишен пловдивчанин, ами съм чистокръвен american native демек индианец, щото нали - тоя водопад зад мен го има само там... следователно аз не съм от Пловдив, щом съм сниман пред него. Тъпо и нелогично.

Link to comment
Share on other sites

Ми да. Качествения материал трябва да си остава в Пловдив, за да има повече за нас :)

Link to comment
Share on other sites

Ми да. Качествения материал трябва да си остава в Пловдив, за да има повече за нас :)

Дам, а ние хич не сме малко :laughing: трябва да има матрял за пуцане

Link to comment
Share on other sites

А е тва като го видях и шах .....

 

med_gallery_9002_7_44769.jpg

Кой им дава на грозните такива тела беше единият от коментарите :lol: :spam-die:

Е,аз тука тяло не виждам! Има някакви цици дето стават..., ама с кашончето на главата - бива горе-долу... :unsure:

 

Ми да. Качествения материал трябва да си остава в Пловдив, за да има повече за нас :)

Да, ама не! Вчера в офиса се изтърси най-яката мадама която съм виждал изобщо евър. Без грам грим с невероятни бедра, цици и личице, височка към 183см а дупето и ако го подхвърлиш нагоре - ще се появи полярно сияние! Кво да ти кажа...!? Загубих ума и дума, толкова тъп не съм се чуствал от тинейджърските ми години насам..., и това невероятно създание ми се изсипва с някакав такъв един бозав тип, дето ми заприлича на удавник или на сварен в херметическа тенджера - англичанин ли.., американец ли..., такъв някъв. А гаджето беше супер расово - обаче му се радва оня шмърцел...

Link to comment
Share on other sites

Явно е напълно логично човек да си мисли, че 20 годишно българско момиче, отишло в чужбина, ще си направи профил в някакъв си български сайт (който няма как да отвори там) за лигави шунди и разгонени тийнове. Ще си сложи звучния ник SEXPUSSY, ще твърди, че се намира в Пловдив и ще изпраска мъдро разголени снимки с тоя бекграунд:

 

14729l.jpg

 

Те повечето 20-годишни български девойки в чужбина това им е основно занимание...

 

Колегата Godfather, като човек отвъд океана, веднага забеляза прилики с познати неща :laughing:

 

----------------------------

 

Минава ми през главата, че в агенциите за недвижими имоти само дипломант от СПТУ не съм виждал да е брокер или консултант...

 

----------------------------

 

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на snejko!

 

post-12-1234437055.gif

Link to comment
Share on other sites

а тва оная същата лие? не ме кефи тука...

иначе си прав, и аз ако бях 20 годишно българско момиче, живеещо в чужбина, нямаше да правя друго, освен да се ровя по българските сайтове за запознанства, току виж намеря белия принц на черния кон...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро хора, освободих се за малко.

Честит рожден ден на Snejko и от мен.

Тук не вали сняг обаче.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не, никой не твърди, че е българка...

 

Твърдя, че е изключително глупаво да заключиш, че понеже бравата на снимката била американска, то човека сниман с нея няма как да е българин. Все едно да твърдя, че космонавта сниман на Луната не е човек понеже е сниман на Луната. Тъпо.

 

И да знаете - вече е невъзможно веднъж напуснали България да се връщате отново в нея! Отивате в САЩ и там си оставате - няма връщане даже и да искате. Също така със закон е забранено снимки, които сте си правили извън България, да ги внесете в България и да ги показвате тук. Каквото сте си снимали в САЩ, то там си остава. Това все пак ако успеете да се върнете в България по някъкв начин, защото както стана ясно - забранено е да се връщате тук. Тц. Никакъв шанс да идете до САЩ, да се снимате, да се върнете и да показвате тук снимките си от там - абсолютно форбиден, верботен и невъзможно. И като идете в САЩ моля дръжте се прилично - забранено е да се снимате по бельо. Дори и у вас. Дръжте се като възрастни, нищо че сте на 20 години или по-малко.

 

Но от друга страна пък що ли очаквам да го зацепи това точно човек, който смята, че не няма как да е българин човек на снимка пред американска брава. Ако можеше да го зацепи, нямаше да се изцепи... освен ако изцепката не е била с цел да разберат всички, че ние знаем много добре как изглеждат бравите в Америка... :) ... като човеци били зад окена...

Link to comment
Share on other sites

А е тва като го видях и шах .....

 

med_gallery_9002_7_44769.jpg

 

Знаех си, че пак ще я вида някъде! Ей тая ме пререди на опашката за цици, когато дядо Господ ги разадваше! :lol:

 

за тая вечер ми се събраха прекалено мнооого цици отивам да спя.... :pirate

 

 

пак не можах да спя , нямам цял ден работа вънка е студено и вали май пак ще налазя форума

 

Да не ти е било трудно обръщането по корем? :laughing:

 

ЕДИТ: СНЯГ,СНЯГ! Заваля! Ей, тоя път синоптиците познаха!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...