Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

По твойта логика, като съм в балканска страна да съм като останалите, интересуваше ме въпроса просто... явно причината е точно различният му вкус към нещата.

:)

 

заеби, тая хава няма да стане ;)

 

Няма да кажа в прав текст какво мисля за чалгата и за хип хопа че ще ме анатемосате (особено пък хип-хоп феновете), само ще спомена че на няколко пъти съм теглил майни на супер яки мадами именно заради това. Един път хем беше съвсем опечена работата и след "дискотеката" (или както там му викат) щяхме да ходим у нас - е не издържах, честно и си тръгнах пък нея я оставих да си се кефи на музиката щом и харесва, на мен ми мина мерака за всичко!

Всеки си има вкус.. казало кучето и си облизало г.з. нали знаеш. А чий вкус е странен може да спорим ако някой държи с мен да спори :lol:

 

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :D

 

Човече как си представяш балканите без цигани, албанци, цигания, тарикатлък на дребно, простащина, алъш-вериш и закона "да не се мина"?

 

П.П. И аз правя разлика между сръбска, гръцка и чалга музика. Първите две ги понасям по-леко, без трайни увреждания.

 

още един...дето не прави разлика между Амет читака и "Ти си мой грех" на Лепа Брена да речем :D

 

Кви са тия чуждици бе? Dimple? Chivas? Ще ви насъскам Злобила! :D

 

Какви са тия истории? Има мастика, има ракия, какво е това Chivas?

 

е то това само алкохолици с 50 годишен стаж могат да го жулят :bgrin:

 

Ама само хубави идеи... Имате едно виртуално наздраве с един виртуален Dimple (за мен - реален) и поздрав с Rolling Stones - Angie :beerchug

 

А специално за DON_CHEFO - Яница - 2 в 1 ;)

 

Край :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

http://juznivetar.rs/jv_radio.html

 

моя грешка , инче първият линк се отваря супер бързо , мене ми го отвори и свалих тоолбара за общо 5-6 минути ;)

ми....незнам за мене като цяло е тъпо да се отричат хора само заради стила музика и мене не ме кефат метали/металки ма съм виждал такава металка че ще я зашия че и пушек ще се вдига , емовците също един го разревах в макдоналдс без нищо да му казвам , противни са ама има такива ЕМОВКИ дет ше ги разпора като рибки и 2-3 дена ще ги праа да ходят като змии..... те тва ми е мисълта , по принцип първият път като писах щях да кажа че си задръстен ама сега е късно и пиша от извисено и с много житейски смисъл :lol:

 

:sick Тръпки ме побиха

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
е то това само алкохолици с 50 годишен стаж могат да го жулят :bgrin:

НИдей така, аз и по млади съм виждал :lol: , особенно много им вървеше докато играеха Диабло

Link to comment
Share on other sites

НИдей така, аз и по млади съм виждал :lol: , особенно много им вървеше докато играеха Диабло

 

На мен ми става лошо като помириша мастика. Виж ментичка с мляко ми вРъви бая :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми става лошо като помириша мастика. Виж ментичка с мляко ми вРъви бая :lol:

Е тя ментичката е меелемец :punk .Мен особено много ми върви черен афтър шок...ама го мислих за по-силно то било 40 градуса...бахти набутвацията :lol:

Link to comment
Share on other sites

...е то това само алкохолици с 50 годишен стаж могат да го жулят :bgrin: ...
Да бе. Само дай на братовчед ми, който е на 23, да помирише мастика и ще те следва и на край Света за нея!
...Виж ментичка с мляко ми вРъви бая :lol:
Кви са тея пасти за зъби?

 

Не разбрахте, че има 2 питиета на света - Уиски(за някои вместо уиски - ракия) и Бира! Всичко друго е...

Link to comment
Share on other sites

е то това само алкохолици с 50 годишен стаж могат да го жулят :bgrin:

 

:cry

 

Мастиката, заради сладкия привкус и специфичния анасонов вкус, влиза много по-лесно от по-големия процент твърди алкохоли. И за разлика от повечето твърди алкохоли можеш да си я наливаш и в летните месеци.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро хора.

Хубаво че чета бързо.

Вълк да е евреин, до къде се стигнаха нещата... чел съм го този и вече не минава за добро събуждане.

:)

Link to comment
Share on other sites

Когато... ми донесеш диска със семпли на Sonic Mayhem :D

А да бе. Ще ти пиша дискове. Имам zero tolerance cd-r policy за да не се замърсява природата излишно с дискове, голяма част от които няма да се или не могат да се рециклират.

 

Пращам ти на PM линк :)

 

Вълк

Гледах на кино новия underworld и да - the werewolves are cool :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Честит Св.Валентин на всички празнуващи.Аз отново съм сам и отново с компанията ще празнуваме Трифон Зарезан в една чудна кръчмичка :punk

Link to comment
Share on other sites

Гледах на кино новия underworld и да - the werewolves are cool :werewolf:

Аз го гледах снощи на пц-то, спокойно мога да заявя следното, може да гледате трета и първа част или първа, после трета част... така ще останете с много добро впечетление от филма.

Пак малко смешни физиономии са им изкарали, обаче изглеждат много добре... във Ван Хелзинг ми изглеждаха много добре.

В първата част на Подземен Свят изобщо не изглеждат като в третата иначе.

:werewolf: - Не мога да превключа на англииски и ми се наложи да е избера от листа иконката.

Гласувайте бе хора: Новите 7 чудеса.

Belogradchik Rocks (BG), че сърбите ще ни бият.

:)

Link to comment
Share on other sites

Времето прекарано в пиене на вино с приятели на Трифон Зарезан е още-по добра инвестиция,така че аз ви казвам чао-отивам да празнувам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си сипя една чашка червено вино, полезно е за пушачите... обаче след като свърша с гадният лаптоп който ми дадоха.

:)

Link to comment
Share on other sites

Намери ми ракия която да е правена БЕЗ добавяне на захар а само от грозде. 1 път пих такава през живота си и съм очарован. И тия "ама то без захар не става" са пълни щуротии - става но много по-малко и излиза доста дебело, но пък качеството е 1 път! Това си беше точно елексир от грозде с такъв вкус и мирис просто алкохолно. Намери ми такава и няма да питам за друго!

 

Между другото бяха ми намерили една македонска ракия - Антика - опакована като в някаква книга - много хубава беше и тя но не като онази домашната.

......!

тва не е към мене, ма ако не ме беше пропуснал откъм подаръците на тая нова година и беше един послушен дядомраз, можеше и да ти подаря едно-две шишета. ма сега кат не си слушал, кво да та права?!

 

онтопик: хммм.

Link to comment
Share on other sites

Доста е хладно вън, дори и за мен, а трябваше да оставя прозореца отворен, малко студ не вреди.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си сипя една чашка червено вино, полезно е за пушачите... обаче след като свърша с гадният лаптоп който ми дадоха.

:)

Тии с една чашка си добре...аз опрайх една бутилчица...викам да си лягам :lol: ... много добър празник стана!Дано всички сте си изкарали добре като мен :) .Айде лека :zzz :zzz

Link to comment
Share on other sites

Имате два идентични случая:

 

19 годишният Майкъл Шийлдс е задържан, след като е пребива М. Георгиев. Последният е с фрактура на черепа и лекарите дни наред се борят за живота му.

Майкъл Шийлдс е осъден на 15 години затвор и да заплати 200 хиляди евро обезщетение.

 

19 годишните Й. Колев и Д. Димов са задържани, след като пребиват Н. Василев. Последният е откаран в кома в болница с фрактура на черепа и кръвоизлив в мозъка.

Лумпените се отървават с условни присъди от 3 години затвор и пет години изпитателен срок. Трябва да заплатят 35 хиляди лева.

И 'що? Сигур майките им са ревали колко добри момчета са, как нямат криминално минало, какво светло академично бъдеще ги очаква. ае, нема нужда ;)

 

.

 

Извън дневния random rant ви поздравявам

Не е ли малко притеснително, че тея момци са по-ритмични от голяма част от пловдивските групи? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Време е за почивка, дано сте си изкарали добре... лека вечер от мен.

Отивам да търча из гората.

Да си намирам нещо за ядене.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Кучки, а ва иба! Ако до 24 часа не се появя онлаин, да знаете, че съм се затрил в Радолова яма на с.Гинци. :ph34r: Ай доскоро!

Link to comment
Share on other sites

Ако до 24 часа не се появя онлаин, да знаете, че съм се затрил в Радолова яма на с.Гинци. :ph34r: Ай доскоро!

Спокойно, ще дойдеме да те изкопаме ако се затриеш... :bgrin: ...само гледай ако наближиш преди това гората да не влизаш из гъстото, че оня над тебе още може да си търси ядене... :werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Събудих се в шест, за да пека мъфини :bgrin:

От някакво време насам ми се върти в главата да инвестирам в някакво юютно местенце, с много кафени специалитети и прясно изпечени мъфини, кексчета и други такива глезотии...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...