Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добър ден на всички, днес пак пече слънце, слушам птичките как хвъркат вън, седя пред компютъра и ми идва да убия една котка... по необясними причини ме влудява ужасно много всеки един ден, правиш какво ли не и тя се връща в стаята или пищи пред вратата за да е пуснеш вътре.

Като се замисля ми минава и друго нещо през главата.

Вчера цял ден не съм влизал във форума, а вие сте изписали по-малко от три страници в темата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Изгорих си закуската, даже я позапалих малко, ем готвач си падам, трябваше да си правя нова.

Повече никакви странични занимания докато готвя, ще взема да запаля нещо.

Вече един път ми се наложи да спасявам кухнята от пожар, не по моя вина... голяма веселба беше.

 

Първа среща с огъня: Играя си с бензин на мивката като пълня капачки и ги оставям да плуват горящи, исках да покача нивото на водата и вместо вода сипах бензин, огнено шоу беше обаче се оправих сам.

 

Втора среща с огъня: Правя се на химик в кухнатя на масата, по някаква случайност разсипах всичко и цялата маса пламна, успях да да се справя някак.

 

Трета среща с огъня: Някой (баба ми или бащата най-вероятно) беше забравил един голям тиган с олио на котлона, олиото се запалило и опушило цялата стая, аз виждам че нещо доста пуши от кухнята, влизам и си слагам яката пред лицето да не дишам димът, то от олио е много гадно, за секунди може да те свали на земята, обаче "паниките" влизат след мен в стаята.

Избутват ме и вкарват горящият тиган в печката, затварят вратата на печката и гледат как гори вътре.

Аз през това време им викам да ми дадат мокра кърпа и да се махнат за да изкарам тигана, онези продължават да си гледат към печката.

Взех си кърпа, изкарах тигана от печката, обаче ми изгори ръката и го изпуснах в мивката, а целта беше да го оставя, след което да го похлупя с капак за да се оправи работата.

Обаче и така стана.

 

Това е някакъв знак, трябва да стана пожарникар явно.

:D

Link to comment
Share on other sites

TAZ Warned on Today, 14:00

 

netrootbg Warned on Sep 17 2008, 07:35

Removed from warn level -20%

Dreamer Warned on Apr 19 2008, 10:32

Removed from warn level -20%

netrootbg Warned on Oct 4 2007, 22:15

Removed from warn level -

KILLERINCHO Warned on Mar 5 2007, 16:33

 

 

Имаме теми за разните там весели историйки и т.н.

empty soul Warned on Feb 19 2007, 14:10

ZGAN Warned on Jan 13 2007, 20:49

ZGAN Warned on Dec 25 2006, 21:10

 

Dreamer Warned on Nov 15 2006, 01:03

Removed from warn level -20%

Dreamer Warned on Sep 16 2005, 21:42

LifeFeel Warned on Jul 11 2005, 19:33

Added to warn level

 

Почти всеки е оставил подпис :love :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

You raped, I feel dirty

It hurt as a child

Tied down, "That's a good boy."

And fuck your own child

I scream, no-one hears me

It hurt, I'm not a liar

My God, I saw you watchin'

Mommy, why?? Your own child...

 

Може ли да имаш такова детство? За тези, които не знаят - Джонатън Дейвис(Вокалистът на Корн) е бил изнасилен от съседа си като дете, после никой не му е повярвал, а майка му е била свидетел и нищо не е направила...

Песента е написана по този повод. Изпълнявана е 2 пъти на живо. Единия път Джонатън е припаднал, а втория - скъсал гласни струни...

Link to comment
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:20208339 - както вика един приятел: "тичам да взимам пръстена" :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Стефчо, пробвай да гледаш твоя клип с Яница, но спри звука и пусни ето ТОЗИ :laughing: Не, че Петра пее по-добре от Яница (а Яница изобщо пее ли или мяука? "Мац-пис-пис!), но ритъма е къде-къде по-по- най....Ай, наздраве! :D

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, пробвай да гледаш твоя клип с Яница, но спри звука и пусни ето ТОЗИ :laughing: Не, че Петра пее по-добре от Яница (а Яница изобщо пее ли или мяука? "Мац-пис-пис!), но ритъма е къде-къде по-по- най....Ай, наздраве! :D

Точно тая песен на Петра е пълен та''к :bgrin: ...обаче Яницаааа-всички грешки в пеенето и прощавам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, пробвай да гледаш твоя клип с Яница, но спри звука и пусни ето ТОЗИ :laughing: Не, че Петра пее по-добре от Яница (а Яница изобщо пее ли или мяука? "Мац-пис-пис!), но ритъма е къде-къде по-по- най....Ай, наздраве! :D

 

Ехеее тия песни съм си ги слушал при прохождането ми в чалгата. Няма 6, 5 :lol: :lol:

 

Точно тая песен на Петра е пълен та''к :bgrin: ...обаче Яницаааа-всички грешки в пеенето и прощавам :lol:

 

Малиййй. Вчера си харесАх и едно наборче от Sex Drive. Alice нещо си се казваше..... Не ми се говори :love :love

 

mms://tv.eenet.ee/siga

П.С. Яница е яка.

 

Честито....Открихте колелото (майтапя се) ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам нужда от спешна форумна помощ и обещавам на този,който ми помогне тържествено да го почерпя бира с картофки :P .Та моля ви някой ако може да ми помогне в намирането на "Фауст" някъде качена в нета,за да я прочета,че в училищната библиотека всички копия са разграбени :(

Link to comment
Share on other sites

Пробвай градската. Пия Шуменско.

Аз имах предвид онлайн библиотека да го прочета на компа...то е ясно че Фауст във всяка библиотека ще го намеря :P

Link to comment
Share on other sites

Не успях да намеря книгата, никой не я е сканирал или преписал явно.

Смених си надписа в сигнатурата, сега си изглежда като банерче и има повече смисъл според мен.

Иначе, колко хубав адон е адблок плюс, блокирал съм всички адверест и си браузвам спокойно, то не може да се трае положението от мигащи рекламки... ще ти изкарат някое око като ги гледаш повече.

:)

Link to comment
Share on other sites

Led Zeppelin - Babe, I'm Gonna Leave You

 

Не искам да обръщам темата на какво слушате ама наистина тези парчета си ми "минават" ... някакси звука ме е пленил тази вечер.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :rofl:

 

Направили са Minesweeper в карта за ZDoom! С копчето за отваряне отваряш кутиите, с изстрел слагаш флагче. Разликата е, че като объркаш, не пукваш, а от кутията излиза cyberdemon :lol:

 

screenshot004706yd0.th.png

Link to comment
Share on other sites

Аз се опитах да подкарам досбокс на телефона, щеше да е голяма зарибявка, обаче версията която е в момента не тръгва, лошо... има толкова хубави неща.

Ти още се зарибяваш по първите излезнали игри за компютър, как не ти омръзнаха бе човек?

Сега аз пък ще си сваля някакво сериалче да гледам... досиетата хикс или нещо от сорта!

Днес всеки го избива на ретро, носталгия към старите нещица явно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Точно преди да се събудя сънувах, че с Раптора и Тоник сме отишли да играем Бинго и Раптора на петата минута направи бинго. :D

 

Съновниците не казват нищо за Бингото, дано да е на хубаво! Аз преди време играех с един приятел отвреме навреме, докато чакаме някого, вместо ПРЕД Балкан се чакахме вътре в Бингото на топло или хладно според сезона. Ако навиеш Раптор, може да сбъднем съня ти! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...