Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Да не ти е било трудно обръщането по корем? :laughing:
:rofl::rofl::rofl::rofl:
Познаха те, пак трябва печка да се пали заради това време.
Да не смени вече козината?
Link to comment
Share on other sites

Утре нямам никаква работа, ще изляза да се разходя в снега като напече хубаво към 13:00 :) може и да отида с някой да пийна едно кафенце :) ех, че безделие...

Link to comment
Share on other sites

Утре нямам никаква работа, ще изляза да се разходя в снега като напече хубаво към 13:00 :) може и да отида с някой да пийна едно кафенце :) ех, че безделие...

Първите два свободни,после етика,физическо,математика и физика...ехх че айляк :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да не смени вече козината?

Сменям е да, козината почва април да се сменя.

:)

Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че пак ще я вида някъде! Ей тая ме пререди на опашката за цици, когато дядо Господ ги разадваше! :lol:

Да не ти е било трудно обръщането по корем? :laughing:

 

Ахахахахахахаха фен съм ти вече... малко след злобил и психара се класираш обаче току-що ми оправи настроението :)

 

 

 

 

 

ЕДИТ: СНЯГ,СНЯГ! Заваля! Ей, тоя път синоптиците познаха!

 

Ми тъй де - snejko има рожден ден - полагаше се някак :)

 

ЧРД и от мен, присъединявам се към sandman с пожеланието за мажорните тоналности :)

Link to comment
Share on other sites

Ебати формулата! Според нея като отслабваш - патката ти расте?!

Това е зрителна измама вече . Колкото по-голям покрива отгоре толкова по-малка изглежда пейката под него :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да видя каква формула ще измислят, за да изчисляват малките цици на японките :D

 

П.П. Чак сега сметнах - 35 санта... Т'ва ако беше така къде щях да го държа... И не уточняват гадовете - резултата от тази формула в състояние на ерекция ли е, или не?

Link to comment
Share on other sites

Искам да видя каква формула ще измислят, за да изчисляват малките цици на японките :D

 

П.П. Чак сега сметнах - 35 санта... Т'ва ако беше така къде щях да го държа... И не уточняват гадовете - резултата от тази формула в състояние на ерекция ли е, или не?

Тряа ебати ерекцията да имам та патката да ми става с 12 санта по-голяма :lol: :lol:

 

host аз до преди малко решавах задачи по геометрия щото ми беше скучно :D

Link to comment
Share on other sites

Баааатееенцееееее.... шо стана бре, Атанасье?!

 

Обожавам снега, но мразя вятъра. За двайсет минути, докато стигна до работата вече бях готов за тру норвиджън блек метъл! Целия в сняг, косата на ледени масури, развявани от буйните северни ветрове. Направо близърд бийст...

 

Поне днеска свети Паралей...

Link to comment
Share on other sites

АПЕЛ КЪМ НСИЧКИ БЕЗДЕЛНИЦИ И БЕЗ ПРАЗНИЦИ ;) :

А сега сериозно:

МОЛЯ ВСИЧКИ, КОИТО МОГАТ ДА ОТЛОЖАТ ДНЕШНАТА РАБОТА ЗА ПОНЕДЕЛНИК ДА ГО НАПРАВЯТ И ДА СИ ОСТАНАТ ПО ДОМОВЕТЕ! Вън обсановката е почти бедствена - бул."Лиляна Димитрова" а.к.а. "Независимост" е задръстен тотално в посока Центъра, като колоната е тройна, споменах ли и че не е почистен. Същата ситуация е около всички ключови кръстовища, а направо не ми се мисли за района на Панаира. Моля ви, ако все пак излизате, направете го пеш - хем ще стигнете по-бързо, хем ще се порадвате на снега (е, вярно малко духа, ама с шапка и шал не се усеща). Замислете се има ли смисъл да си откопавате 30 минути колата, да пътувате час и половина в едната посока, за да свършите работа за не повече от час-два. А ако сте на работа редовна смяна, след това пак трябва 30 мин. да откопавате колата си, и ако сте успели безаварийно да се доберете до вкъщи, ще си е като руска рулетка. Аз към обяд ще звънна на шефа и дано да се смили да ме пусне, че да се прибера навреме, нищо че съм без колата, която остана затрупана пред гаража на Раптор :lol:

 

П.П. Апелът ми е сериозен, въпреки шеговития му тон!

Link to comment
Share on other sites

Добре, че си взех очилата днеска! Ебати нещото! Ем духа, ем всичко е бяло. И яко пеш. Снегорини не са минавали, защото входа на паркинга на снегорините е бил запушен! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...