Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Събудих се в шест, за да пека мъфини :bgrin:

От някакво време насам ми се върти в главата да инвестирам в някакво юютно местенце, с много кафени специалитети и прясно изпечени мъфини, кексчета и други такива глезотии...

Можеш да отвориш кафене от веригата Tim Hortons. Кафето им е по-добро от това на Starbucks, да не говорим за неизброимото количество мъфини и други подобни. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Събудих се в шест, за да пека мъфини :bgrin:

От някакво време насам ми се върти в главата да инвестирам в някакво юютно местенце, с много кафени специалитети и прясно изпечени мъфини, кексчета и други такива глезотии...

Аз винаги съм искъл да отворя от онея типични американски закусвални поместени в каравана :D

Link to comment
Share on other sites

2011 според кой? Машината не е способна да лъже, Терминаторът говори САМО ИСТИНИ пичовеееееее! :ghost

Според древните Ацтеки и Ванга човечееееее!Аз ти каам-the end is near :ghost

Link to comment
Share on other sites

2012 e!

Даже в един филм гледах(там не говореха за край на света и т.н., но в много други филми и статии четох, че годината в която ще се затрием е 2012). Та в този филм казаха, че слънчевите изригвания си имат максимуми на всеки 19 години(ако не се лъжа). Следващия максимум ще е през 2012-та и се очаква да е най-мощното изригване до сега, което значи, че ще пробие магнитосферата и ще атакува електроцентрали, далекорповоди, комуникации и всичко, което може да се предизвика от електромагнетизъм. Което пък от своя страна иде да рече, че ще е пълен апокалипсис. Последното такова мощно изригване е било преди 130-140 години, но тогава не е имало какво да порази, защото не е имало нито електричество, нито комуникации.

Link to comment
Share on other sites

Можеш да отвориш кафене от веригата Tim Hortons. Кафето им е по-добро от това на Starbucks, да не говорим за неизброимото количество мъфини и други подобни. :)

 

Не знам за кафето но сайта е много професионално направен - евала!

Link to comment
Share on other sites

Най-скоро време може да бъдем първата държава изключена от Европейския съюз . Което ме кара да се замисля дали да не подам документи за румънски гражданин те вече доста ни дръпнаха и може само да се учим от тях .

Link to comment
Share on other sites

Не знам за кафето но сайта е много професионално направен - евала!

Дедо, все пак това е една от големите франчайзингови вериги в Северна Америка (борсов символ: THI). ;)

 

Ако някой от форума гласува за БСП ще го намеря и ще му откъсна топките и ще го накарам да ги изяде!

 

http://news.ibox.bg/news/id_1719799712

Хахахах, Карамане, нема спасение от тази зараза, брато. Освен може би на другия край на света. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Извън дневния random rant ви поздравявам

Не е ли малко притеснително, че тея момци са по-ритмични от голяма част от пловдивските групи? :tongue

 

Мацо, уби ме просто post-12-1234436967.gif

Link to comment
Share on other sites

Днеска пътувах със 4ри анорексички във влака , беше ми неудобно да ги снимам за да ви покажа човешкото нещастие , обаче гледката е жалка ... ся се сещам за ужасната картинка :cry

 

При мъжете е малка вероятността , ама вече ще закусвам за всеки случай :(

Link to comment
Share on other sites

При мъжете е малка вероятността , ама вече ще закусвам за всеки случай :(

 

Няма да е зле и да потренираш леко че да въртиш по-лесно волана на Гоуфа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма да е зле и да потренираш леко че да въртиш по-лесно волана на Гоуфа :lol:

Че то по-голяма тренировка от въртенето на волана на голфа , на къде ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Че то по-голяма тренировка от въртенето на волана на голфа , на къде ? :bgrin:

 

Явно не тренираш достатъчно щом ти се налага да чийтваш с разни ад-они :)

Link to comment
Share on other sites

Явно не тренираш достатъчно щом ти се налага да чийтваш с разни ад-они :)

Ти пък ...

 

Чакай ся да ти разправям кво ми минава през главата . Седим си днеска ние с моята и едни нейни приятелки в едно от малкото готини кафета в Бургас и по едно време пристигат : едно момиче на около 18 , 6 момченца ,на видима възраст 22-26 и някъв чичо :lol: . Всички до един са облечени с широки дънки , баскетболни потници на лейкърс , бели кецове ... абе всичко е толкова .. "гангстерско" , "рапЕрско" абеее гъзарията е на маХс :punk . И по едно време чичото почва да обяснява "Как в клипа щяло да има няква кола" ала-бала , при което на първо време ми стана интересно , после ме напуши яко смях щото гаджето ме светна че тва бил най-големия Бургаски , рапърски лейбъл със звучното наименование GGP , сиреч .. "генгстЪ , генгстЪ продакшънс" . Е тука щях да падна от сепарето , щото с крайморското мьеко говорене и някогашните R&B рекърдс на които честно да си призная бях фен ... като бях в 3ти клас :lol: си представих за какъв ултимейт рап ще става дума и сега цикля из нета да търся инфо за лейбъла Глупав,Грозен,Прост както ги олицетвориха приятелките на гаджето и попаднах на сайтове , интервюта .. имам чувството че тва не са мъже на по 26-27 години , а лапета със неизживяно детство , седнали да правят "музика" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: и вживяващи се , както аз и мойте аверчета се вживявахме по клановете и каунтър-страйк гейминга в 5ти клас :D

 

Та ето на какво попаднах :

 

Официалния сайт :D

Как и колко ще ни струва първият хит :bgrin:

Интервю :lol:

 

 

Искам да отбележа че навсякъде стила на писане просто кърти .

 

На какви линкове попадам последните няколко вечери .. преди клуба на хюндай купе , сега това ... Господ да пази България ! :woot

 

Цитат :

можете да направите як хит с който да пробиете на пазара, пренаситен с рапъри, обаче с вас винаги ще има хора който да ви помагат, пък и останалите членове на лейбъла изграждат около вас общество с което се чувствате "рийъл джи" мада факъ.
:tongue :tongue :tongue

 

ПП. Изкочи че "boss-a" на GGP е председател на МГЕРБ Бургас - Хип-Хопа навлиза в политиката

 

още цирк по темата -> http://www.vestnikataka.com/forum/index.php?topic=8260.0\

 

 

ПП.Намерих 2 клипа също :D

 

http://vbox7.com/play:a30013bf

http://vbox7.com/play:ae8762ad

 

Почна да ми се върти из главата кво щеше да става ако бях баща на някоя от малките к*рветини по клиповете , както и това дали да не жертвам 100 кинта и да си възпея голфа :D

Link to comment
Share on other sites

С риск да ме заплюят ама не е ли точно такъв 90% от рапа? И в тоя ред на мисли разликата с хип-хопа каква е че тез стилове леко са ми мъгла... никога не съм ги харесвал като това е меко казано защото сигурно има нещо което бих могъл и да изтрая но повечето някак не мога да ги слушам - малко повече ги трая от протяжното виене на чалга певиците но общо взето ако мога да сменя какво слушам бих го направил при първа възможност...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...