Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

1 Час чистене на снега пред блока, мразя снега. Двамата с брат ми днес правихме път да може да излезнат колите, входа правих пътека бабите да не затънат и да счупят нещо, но поне знам че съм направил нещо добро и си направих упражненията за днес

 

АПЕЛ КЪМ НСИЧКИ БЕЗДЕЛНИЦИ И БЕЗ ПРАЗНИЦИ ;) :

А сега сериозно:

МОЛЯ ВСИЧКИ, КОИТО МОГАТ ДА ОТЛОЖАТ ДНЕШНАТА РАБОТА ЗА ПОНЕДЕЛНИК ДА ГО НАПРАВЯТ И ДА СИ ОСТАНАТ ПО ДОМОВЕТЕ! Вън обсановката е почти бедствена - бул."Лиляна Димитрова" а.к.а. "Независимост" е задръстен тотално в посока Центъра, като колоната е тройна, споменах ли и че не е почистен. Същата ситуация е около всички ключови кръстовища, а направо не ми се мисли за района на Панаира. Моля ви, ако все пак излизате, направете го пеш - хем ще стигнете по-бързо, хем ще се порадвате на снега (е, вярно малко духа, ама с шапка и шал не се усеща). Замислете се има ли смисъл да си откопавате 30 минути колата, да пътувате час и половина в едната посока, за да свършите работа за не повече от час-два. А ако сте на работа редовна смяна, след това пак трябва 30 мин. да откопавате колата си, и ако сте успели безаварийно да се доберете до вкъщи, ще си е като руска рулетка. Аз към обяд ще звънна на шефа и дано да се смили да ме пусне, че да се прибера навреме, нищо че съм без колата, която остана затрупана пред гаража на Раптор :lol:

 

П.П. Апелът ми е сериозен, въпреки шеговития му тон!

 

Казвай ако трябва нещо да се рине, така ли иначе днес ми е тръгнало, мога да разхвърлям 30-40кв.м сняг още не е проблем, стига да има топли напитки :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да го еба в новият кмет от 4 дена се говори къв сняг ще вали , 2 дена преди да дойде в Пловдив в София вече валеше , бяха обявени почти бедственни положения ма нееее нашите педерасчета пак си барат мадурите и улиците са непочистени , неопесъчени и там квото трябва да им се прави.

Даже по Асеновградско не е минавал снегорин , задръстването на Централна гара беше ужасяващо , По новият надлез колите не можеха да се изкачват до горе само джипки можеха да се качат . Новият път от сточна гара към тракия с огромни коловози по 30 санта .

На Асеновградско м/у Пловдив и Асеновград навява няква адска буря все една си във Финландия , пътя не се вижда не е опесъчен и всичко е отъпкано от ТИРОВЕТЕ и е само лед ...... нямам думи .

Колата ми е блокирана в гаража щото скапания архитект проектирал кооперацията е пропуснал една малка подробност - зимата , толкова е тясно че няма на къде да изрина снега а пред вратата ми заради скапаният вятър има над метър сняг и навсякъде в двора по едно 30-40 санта ........ никъв шанс да изляза даже с 4х4.

Снощи се прибрах в 3 часа през ноща пак никви снегорини по улиците с 4х4 и тежка кола едвам съм пълзял и пак се намираха някви смечаги с корсички и бравота да ме изпреварват та даже и къси-дълги да ми прават да им се махна от пътя щото е на майка им на п*тката ......

 

Добре че човека които ми даде джипа си днеска е в чужбина и не го кара та да мога да изляза от нас.

Изобщо не смятам обаче да карам ще стоя в офиса цял ден с климатик на 25 градуса и ме боли кура ако ще вънка и бели мечки да почнат да се разкарват . Ако видя после по пътя някъде докато се прибирам снегорин ще го накарам да ме закара до шефа им и ще го линчувам публично тва не е нормално . Сутринта по някво Пловдивско радио някъв олигофрен говореше ми то валяло , хвана ни неподготвени голяма изненада ..... дейба педераса трябваше да се съберем 10тина човека и да идем до радиото да го разкараме малко из града да видим къде се чисти и после да го ебем и да го оставим да стои някъде между Пловдивските села гол.....

 

 

 

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не смятам обаче да карам ще стоя в офиса цял ден с климатик на 25 градуса и ме боли кура ако ще вънка и бели мечки да почнат да се разкарват .

Компания тряа ли ти? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да го еба в новият кмет от 4 дена се говори къв сняг ще вали , 2 дена преди да дойде в Пловдив в София вече валеше , бяха обявени почти бедственни положения ма нееее нашите педерасчета пак си барат мадурите и улиците са непочистени , неопесъчени и там квото трябва да им се прави.

Даже по Асеновградско не е минавал снегорин , задръстването на Централна гара беше ужасяващо , По новият надлез колите не можеха да се изкачват до горе само джипки можеха да се качат . Новият път от сточна гара към тракия с огромни коловози по 30 санта .

На Асеновградско м/у Пловдив и Асеновград навява няква адска буря все една си във Финландия , пътя не се вижда не е опесъчен и всичко е отъпкано от ТИРОВЕТЕ и е само лед ...... нямам думи .

Колата ми е блокирана в гаража щото скапания архитект проектирал кооперацията е пропуснал една малка подробност - зимата , толкова е тясно че няма на къде да изрина снега а пред вратата ми заради скапаният вятър има над метър сняг и навсякъде в двора по едно 30-40 санта ........ никъв шанс да изляза даже с 4х4.

Снощи се прибрах в 3 часа през ноща пак никви снегорини по улиците с 4х4 и тежка кола едвам съм пълзял и пак се намираха някви смечаги с корсички и бравота да ме изпреварват та даже и къси-дълги да ми прават да им се махна от пътя щото е на майка им на п*тката ......

 

Добре че човека които ми даде джипа си днеска е в чужбина и не го кара та да мога да изляза от нас.

Изобщо не смятам обаче да карам ще стоя в офиса цял ден с климатик на 25 градуса и ме боли кура ако ще вънка и бели мечки да почнат да се разкарват . Ако видя после по пътя някъде докато се прибирам снегорин ще го накарам да ме закара до шефа им и ще го линчувам публично тва не е нормално . Сутринта по някво Пловдивско радио някъв олигофрен говореше ми то валяло , хвана ни неподготвени голяма изненада ..... дейба педераса трябваше да се съберем 10тина човека и да идем до радиото да го разкараме малко из града да видим къде се чисти и после да го ебем и да го оставим да стои някъде между Пловдивските села гол.....

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

викна ме...ще му правим 3-ка...и на всички кметове...макя им

 

сега изчетох всичко....ми така си е

Link to comment
Share on other sites

ОЛЕЛЕ МАЙКОООО къде живее тоя да отидем да го разпънем тоя педерас да види къде са тия 90 снегорина , 1 час съм обикалял града и снегорин не видях все една от тия 120 машини трябваше да видя ........

А са и нагли поне да си кажат да сгрешихме ми те , луди ли сте улиците са почистени , няма сняг никъде.... няма такава наглотия

Link to comment
Share on other sites

Аз нали съм си нощна птица...цяла нощ се надявах да мине някой снегорин (и то в центъра!)...а в нормалните страни не чакат да навали до кръста и тогава да се юрнат, а още в началото на валежа пускат снегорините и така снегът просто не се натрупва. ;)

Link to comment
Share on other sites

DaToNik, то хубаво снегорин, но той извършваше ли някаква обществено-полезна дейност, защото аз сутринта видях два, но шофьорите си говореха все едно са седнали в близкото заведение за по едно питие. :angry:

А аз не мога да стигна от Кичука до центъра за един час :wacko:

ОООООх, болна съм! Ще почина! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

DaToNik, то хубаво снегорин, но той извършваше ли някаква обществено-полезна дейност, защото аз сутринта видях два, но шофьорите си говореха все едно са седнали в близкото заведение за по едно питие. :angry:

А аз не мога да стигна от Кичука до центъра за един час :wacko:

ОООООх, болна съм! Ще почина! :wacko:

 

След 11ч вече чистеха. Аз ако съм на теб, направо се качвам в снегорина и докато не ме закара до Центъра не слизам. Преди това викни един-два журналиста за цвят :) А като си болна, къде си хукнала?

 

Нищо ново под Слънцето! :angry1

Link to comment
Share on other sites

10:52 - Пред очите ми мина :woot СНЕГОРИИИИИИИН!

 

И като идвах на работа видях един, ама беше в центъра на задръстването :ghost

Ааа недей така.Пред нащо даскало беше спрял един снегорин и вътре шофьора си четеше вестник,а в лопатата на снегорина имаше натрупал 5-6 санта сняг... то да се смея ли,да плача ли :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Само искам да не се притеснявате! Хората ще овладеят положението! След 2-3 дена като се стопи снега всичко ще се оправи! Имайте вяра в общината!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, натрупало е малко сняг, обаче не е студено, пък започна да се топи даже... ще стане една каша след това.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Хаха. Всяка година едно и също. Падне голям сняг и онея реват и в същото време мажат как снега ги хванал неподготвени. Лошо я. Как не им е врътнал 1 телефон да им каже кога ще пада....

Link to comment
Share on other sites

Какво се да се оплакват, супер си е времето вън, снегът е перфектен за снежни топки, гадното е че печка трябва да се пали... много готино време е иначе.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво , че заваля сняг , та малко физически упражнения направих ( чак мазали ми излезнаха от ринене) :) Н

 

 

edit: Тц тц тц.. ov3rm4n тъкмо си мислех къде може да гледам партията. Ти си виновен че се заребих да гледам шах...

Link to comment
Share on other sites

Нашия не обича рокадите... лошо ми става като му гледам царя... но пък той за това е номер едно в момента, щото знае какво прави и разбира тая игра по-добре от другите...

 

Тая Полгар как отгатва ходовете ебати... добра е... или ползва добра програма...

Link to comment
Share on other sites

Какво се да се оплакват, супер си е времето вън, снегът е перфектен за снежни топки, гадното е че печка трябва да се пали... много готино време е иначе.

:werewolf:

 

да особено ако си на 10 години и нищо не ти се налага да правиш

пич наистина почвам да се съмнявам че ти има нещо как може да разсъждаваш толкова детско ?

хубав бил снегър за снежни топки :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...