Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Точно такива игри обичам. Иначе камски си е поразмърдал мозъка и игрите са по-бързи. Намирисва ми на реми.

 

Лично аз предпочитам да не оставям с 2 коня. Но пък коня на b6 е много добре пласиран. Централната бяла пешка е ключова. Ще видим какво ще излезе. Искам мач топалов:ананд.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
да особено ако си на 10 години и нищо не ти се налага да правиш

пич наистина почвам да се съмнявам че ти има нещо как може да разсъждаваш толкова детско ?

хубав бил снегър за снежни топки :cry

Добре де, след някаква работа не си ли искал да излезнеш, да метнеш няколко снежни топки, да разпуснеш или като да поблъскаш на боксова круша, ей така без причина да направиш нещо което ти е на кеф... нещо от сорта?

Може и да съм голям за такива работи, обаче понякога обичам да разпускам точно с нещо по-детинско.

Аре като нещо изглежда детинско да не го правим!

:)

Link to comment
Share on other sites

Освен ако Камски не сбърка това е равна... Язък. Топалов можеше да поведе с две с белите днес... утре пак ще трябва да го изгърбва с черните.

Link to comment
Share on other sites

Топалов играе много добре с черните. Малко ме е яд само, че точно белите трябва да прави реми при това 2ро. Нищо...това само може да притесни камски. Все пак има да догонва.

 

However, Topalov is making Kamsky earn it. I think it is more psychologically than the merit of the position.

 

Тва как да не те зарадва. Няма безплатен обяд.

Link to comment
Share on other sites

На който не му се чете критика, да не се занимава.

:)

Минава ми нещо през главата в момента.

Ако трябва да се държа сериозно, изобщо не трябва да пиша, защото повечето от постовете не са мисли на зрели хора (не искам да обиждам никой), но във форума това се пише. Ако се държахме сериозно в този форум изобщо нямаше да е има тази тема, както и много други.

Аз не си спомням кога са се обновявали темите за ИТ новини, нови версии на популярен софтуер, всякакви полезни новини, неща от които някой да се интересува или ще му са от помощ.

Всеки си говори за каквото му харесва, цици, голфове, как се напиват вечер с компания... каквото му мине през главата. Просто не ме интересуват такива неща, за това не ги коментирам и точно заради това не се вкючвам в разговорите.

Аз влизам да потърся нещо или просто да се разсея от нещата които върша, а не да си лафя с хората просто защото ми е скучно или нямам нищо да върша.

Вместо да се хванат хората и да пишат нещо полезно, защото на мен не ми се занимава да драскам новини за нови технологии и открития, хората тук използват форума като чат вече. Как да не пропада форума, защо няма посещаемост, защото никой не го е грижа за развитието на даден сайт, а гледа само да каже какво са правили вчера под масата на петата чашка. Забавно е, но не мисля че форума е направен с точно тази цел.

П.П. Аз съм сигурен, че се занимавам с къде по-сериозни неща от много хора.

Дори и не професионално, правя сайтове, занимавам се с музика, мога да програмирам и се уча, разбирам много от коли, постоянно се интересувам от нещо ново, чета за биологията и гледам документални филми. Не играя игрички и не пиша постоянно из форума просто да отбия време, а защото искам да си отпусна скапания мозък.

Това се отнася специялно за всички хора, които си мислят, че форума е чат между двама души.

Намерете си по-полезно занимание, аз имам доста работа.

Link to comment
Share on other sites

пич, в някакви филми се вкарваш... хем форума бил за разпускане, хем "не си дрънкайте, ами говорете сериозни работи"... релакс... иди пий една вода, разтъпчи се, върни се и пак прочети тва дето си го написал...

 

Топалов ще прескочи пак ЕЛО 2800 - с 13 нагоре е от последния си изчислен рейтинг...

 

http://ratings.fide.com/card.phtml?event=2900084

 

ей тука повече саттистики:

 

http://www.chessgames.com/perl/chessplayer...=652#reply17013

 

А като гледам Камски пак взе да мисли... може пак да забрави да гледа часовника...

Link to comment
Share on other sites

пич, в някакви филми се вкарваш... хем форума бил за разпускане, хем "не си дрънкайте, ами говорете сериозни работи"... релакс... иди пий една вода, разтъпчи се, върни се и пак прочети тва дето си го написал...

Малко съм си объркал мисълта. Боли ме главата и изчатквам. Една вода ще е от ползва, плюс аспирин също.

Link to comment
Share on other sites

Камски май се бъзика... Не може да мисли толкова дълго в тая позиция - тва е равна както и да я мисли, освен ако Топалов не си загуби разсъдъка и не почне да играе като мен... което няма как да стане... гадното за Камски е че докато мисли той, Топалов също мисли... ама на Камски на часовника :)

 

Вероятно е предложил вече реми, но нашия явно не иска да му го даде без да го поумори...

Link to comment
Share on other sites

На който не му се чете критика, да не се занимава.

:)

Минава ми нещо през главата в момента.

Ако трябва да се държа сериозно, изобщо не трябва да пиша, защото повечето от постовете не са мисли на зрели хора (не искам да обиждам никой), но във форума това се пише. Ако се държахме сериозно в този форум изобщо нямаше да е има тази тема, както и много други.

Аз не си спомням кога са се обновявали темите за ИТ новини, нови версии на популярен софтуер, всякакви полезни новини, неща от които някой да се интересува или ще му са от помощ.

Всеки си говори за каквото му харесва, цици, голфове, как се напиват вечер с компания... каквото му мине през главата. Просто не ме интересуват такива неща, за това не ги коментирам и точно заради това не се вкючвам в разговорите.

Аз влизам да потърся нещо или просто да се разсея от нещата които върша, а не да си лафя с хората просто защото ми е скучно или нямам нищо да върша.

Вместо да се хванат хората и да пишат нещо полезно, защото на мен не ми се занимава да драскам новини за нови технологии и открития, хората тук използват форума като чат вече. Как да не пропада форума, защо няма посещаемост, защото никой не го е грижа за развитието на даден сайт, а гледа само да каже какво са правили вчера под масата на петата чашка. Забавно е, но не мисля че форума е направен с точно тази цел.

П.П. Аз съм сигурен, че се занимавам с къде по-сериозни неща от много хора.

Дори и не професионално, правя сайтове, занимавам се с музика, мога да програмирам и се уча, разбирам много от коли, постоянно се интересувам от нещо ново, чета за биологията и гледам документални филми. Не играя игрички и не пиша постоянно из форума просто да отбия време, а защото искам да си отпусна скапания мозък.

Това се отнася специялно за всички хора, които си мислят, че форума е чат между двама души.

Намерете си по-полезно занимание, аз имам доста работа.

И това го казва човека който не пропуска да уведоми УвАжаемата аудитория кога е хапнал, легнал, станал а също така и как е спинкал и кога се е изакал... и който отвори тема за нескопосани антропоморфни "картинки" на тема :woot върколаци...

 

Пич! Сериозно, излагаш се.

Link to comment
Share on other sites

Нека направим тема за това кой кога му го е турил на Вълчо :D :D :D

за смеха говорим :D

 

Сбъркал си рейса пич...сериозно :)

Като искаш обновявай новини, бъди полезен.Аз като не ми плащат не съм полезен, даже като ми плащат пак не винаги съм полезен.В свободна държава сме, прави каквото ти е кеф.

Link to comment
Share on other sites

да особено ако си на 10 години и нищо не ти се налага да правиш

пич наистина почвам да се съмнявам че ти има нещо как може да разсъждаваш толкова детско ?

хубав бил снегър за снежни топки :cry

Еми кфото и да си говорим няма нищо по-хубаво от пиянски бой със снежни топки :lol: .Последния път се целехме около 2 часа и само аз оцелих един приятел веднъж по крака :lol: :lol: .

 

Иначе през главата ми минава-баааахти айляяяяшкото :D .Спах 4 часа и съм готов за нощни подвизи :devil :P

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да навлизам в детайли и обеснения. Не се паля или нещо от сорта, просто давам нормална критика.

А, ако на някой му е звучало жестоко, да му поднеса ли лично извинителна картичка по пощата? Не, сериозно... засягате се от малко критика.

п.п. Вече разбрах защо никой не пише в темата за антро картинките.

Да спомена нещо, казах само тези който си мислят че форума е чат, те да се чувстват като част от поста ми, явно повечето хора го имат за чат, смешно ми е как всички ме награбвате за нещо което реално не се отнася към вас.

:rolleyes:

Еми кфото и да си говорим няма нищо по-хубаво от пиянски бой със снежни топки :lol: .Последния път се целехме около 2 часа и само аз оцелих един приятел веднъж по крака :lol: :lol: .

 

Иначе през главата ми минава-баааахти айляяяяшкото :D .Спах 4 часа и съм готов за нощни подвизи :devil :P

Sounds like fun to me! Аз съм играл билярд напушен, пак е много забавно, като се има на предвид че не мога да играя по принцип.

Няма нищо детинско да се оптусне човек малко, дори и без алкохола или тревата в цялата работа... три чаши силно кафе пак вършат същото нещо.

Link to comment
Share on other sites

Намерете си по-полезно занимание, аз имам доста работа.

 

 

 

И това го казва човека който не пропуска да уведоми УвАжаемата аудитория кога е хапнал, легнал, станал а също така и как е спинкал и кога се е изакал... и който отвори тема за нескопосани антропоморфни "картинки" на тема :woot върколаци...

 

Пич! Сериозно, излагаш се.

 

 

Каза човека дето даже като ака пише във форума , съобщава кога е станал и какво прави , съобщава на рожденния си ден че слиза да празнува и ще се "Размаже" , че са му свършили цигарите , че има странни мании и жените най-често им се струва странен , през по-голямата част от време е у форума .... мога така до безкрай..... осъзнай се .....

Тццц....наистина ли се смяташ за голям и зрял човек /? :lol:

Аз и преди съм ти го казвал нищо лично ама колкото повече се мъчиш да ни покажеш колко си "нормален' толкова повече се вкарваш яко в батака и показваш колко си елементарен и с ограничено мислене на 12 годишен.

Не че твърдя че съм някъв капацитет ама ти разсъждаваш като дете ако ще и до утре да обясняваш как тва е форум и как не пишеш сериозни работи нарочно щото си тука да четеш новини аре не на нас тия .....

Всеки е имал дни дето лиготията го тресе и виси цял ден във форума да пише тъпи постове , при тебе обаче тва е ежедневие....

Всъщност ебати закво се хабя да обяснявам всеки ти е чел постовете , аз лично ги избягвам щото ми тъпеят и общо взето знам кво ще напишеш .....

Пък и май ти заяви пред всички че не обичаш да излизаш от вас ? Или бъркам ;)

 

Отделно да на 20 години е нормално да те вълнуват жени , коли алкохол и такива работи , ма ти явно си от извисените дето новата версия на гугле мапс-а е по важна от всяка жена .....

 

Мъкаааа Мъкааааааа :cry

 

 

ПС : не се хаби да ми отговаряш и без това ще напишеш нещо което вече си писал пък и отивам да пия асеновградски мавруд с много рибици и суджуци та сигурно фащаш смисъла :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Отделно да на 20 години е нормално да те вълнуват жени , коли, алкохол и такива работи...

Никога не ме е вълнувал алкохола, следователно...или още не съм пораснал, или съм одъртял преждевременно. Успокоявам се единствено, че останалите две преди него все още ми действат. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пф, днес беше баси шоуто... 20-30 санта неотъпкан сняг... и бях единственият балуш с кола на даскало xD.

 

Pazu, where is your Golf now? :D

Link to comment
Share on other sites

Никога не ме е вълнувал алкохола, следователно...или още не съм пораснал, или съм одъртял преждевременно. Успокоявам се единствено, че останалите две преди него все още ми действат. :bgrin:

Прав си, обаче мен ме вълнуват красиви жени, а не просто си жени, вълнуват ме стари коли, шевита, прочие, не искам да се хваля, обаче в гаража има една красотия от 63та и смятам да е оправя.

 

Гледай сега Злобиле как стоят нещата.

Аз да пиша толкова из форума, виж колко поста си злобиле, по-голям спамър от теб форума няма да види през този, та и през следващият век.

Нямам си друга работа, че да ти отговарям на всеки пост бе човек, пък и да пиша постоянно какво правя всяка секунда?

Нещо такова ли искаш да видиш:

В момента си чопля 5тият зъб от ляво на дясно от горната част на чейнето, имам част от тиквена семка забита зад него.

Аааа, чета едни туториали които бях записал, че ми трябват за утре, да оправя един компютър.

Чакай да се почеша задника, че не мога да мисля трезво.

А, занимавам се да ти отговарям без видима причина, просто от 5 години ми повтаряш как не съм мръднал от компа и ако не мръдна още пет ще взема да заприличам на теб батка.

Да съм писал такива неща? Няма да ме видиш и да ги пиша. Не съм такъв човек, не искам и да се държа така. Иначе цял ден висиш в тоя форум, аз поне работя в нас, обаче ти трябва да си изкажеш мнението човек. Забавен си като цяло, лафовете ти къртят, обаче ми повтаряш едно и също (не че ме засягаш, като знам че това не е истина как да се засегна), но вземи се отлепи от мен и прави нещо полезно.

На мен висенето пред компютъра и разкарването из къщите да оправям компютри ми носи пари.

Висенето пък по форума е пет минутно, докато си свърша другата работа.

:)

Link to comment
Share on other sites

Да е здраве дете мое, покръсти се и ще си добре.

Набожен човек съм, какво да се прави.

Отивам да си върша работата, темите ми се свалиха... пак ще ви навестя след няколко часа.

П.П. Просто до тогава ще съм ги изчел вече.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...