Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ама ей така като скучая в офиса и взема реша да се заям в калабалъка да може после да викат че избивам комплекси :)

 

 

Хихихи интересното е че нямам спомени да сме се дъвкали с теб, 'щото и на мен като ми стане скучно или тръгна да се чудя откъде да подхвана работата и отварям форума и почвам да пиша простотии... Е, за операционните системи с отворен/затворен и т.н. код не се брои пък и аз спрях да гледам там че много ми се допива бира като тръгнем да говорим за тези работи :)

 

но пък вие (раптор и дядомраз) не пестите думи да ми го обяснявате

 

Моята мисъл е че някои хора видяхте заговори и скрити помисли и страсти там където не е имало. Кога и кой да се заяде с Галя след като тя е написала има-няма 10 поста. Ти ако си по-умен зачекни я аз не виждам за какво бих могъл да се хвана дори да го искам. Отделно че Васко почна с това та главно него визирах гледам ти обаче се засегна повече - да не си нещо гузен та хукна да бягаш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Случайно прави ли ти впечатление, че в крайна сметка всичките лаещи са пълни анонимници - никога не се появяват на нито една форумна изява, дори нямам спомен и свои снимки да са показали.

 

Участието във "форумни изяви" и актуалната снимка (профил, анфас) вече са необходимо условие за участието ви в този форум... ако нямате такива - пътя, чантата и за ляб с хеликоптера...

 

Одавна си мечтаете да си пишете тука само тясно кръгче (и правите каквото можете, за да откажете или прогоните всички останали) - що не си регистрирате един форум, направете си го затворен и си пишете само вие из вътре - така винаги ще сте си съгласни един с друг, няма да има кой да ви противоречи и ще си се четкате и те така... хармония и разбирателство. :D

Link to comment
Share on other sites

Ужасен съм! Мразя се! Иде ми да взема една талпа и бой, бой, бой. :( Нямам представа има ли по-неорганизирано същество от мен. Не мога да си организирам времето да направя каквото и да било. Няма да ме бъде в тоз живот. Goodbye, cruel world! Goodbye.

ИМА!!! ... Танасе кога ша пийм :P

Link to comment
Share on other sites

Дотук разбрахме, че аз съм зъл, болен и тъп

 

Къде сме казали, че си зъл, болен и тъп??? Споменах нещо за фантазия, като все повече си мисля, че го правиш нарочно и за спорта :bgrin:

 

Кога и кой да се заяде с Галя след като тя е написала има-няма 10 поста. Ти ако си по-умен зачекни я аз не виждам за какво бих могъл да се хвана дори да го искам. Отделно че Васко почна с това та главно него визирах гледам ти обаче се засегна повече - да не си нещо гузен та хукна да бягаш?

 

Това го болдвам нарочно, защото най-добре отговаря на чуденията на Васил, а впоследствие и на mobo.

Link to comment
Share on other sites

Ужасен съм! Мразя се! Иде ми да взема една талпа и бой, бой, бой. :( Нямам представа има ли по-неорганизирано същество от мен. Не мога да си организирам времето да направя каквото и да било. Няма да ме бъде в тоз живот. Goodbye, cruel world! Goodbye.

Ооо има повярвай ми...имам приятел който винаги закъснява с по 15-20 минути минимум :D .... по Не организиран човек от него не познавам

Link to comment
Share on other sites

Участието във "форумни изяви" и актуалната снимка (профил, анфас) вече са необходимо условие за участието ви в този форум... ако нямате такива - пътя, чантата и за ляб с хеликоптера...

 

Хихихихи на ov3rm4n съм му фен вече :) От 5 мин се хиля и не мога да се спра

Link to comment
Share on other sites

Преди mobo и ov3rm4n ми бяха противни, но когато ми се наложи веднъж да поискам истинска помощ и те бяха първите готови да ми помогнат , така че е тъпо да си съставяте мнение за човек по това какво плямпал по форумите, който не познавате лично.

Link to comment
Share on other sites

Round one, fight!

 

TATSTUMAKI SENPUU KYAKU!

snk20vs20capcom20chaoskph9.gif

 

You win!

 

- end credits and staff roll -

 

[Edit] Добре, минава ми през главата... на Dreamer-а подписа му е 122 пиксела висок... На кой да репортна и какво ще се правим сега? :rolleyes: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Тайкиоку ката соно ичи! Йой! Камае те!

:D

 

Curunir-e, а ми обясни ся ей тва:

възможно ли е? Ако да - тоя е ебаси изрода! Аз преди бях много добър на МК3У, ама чак пък толкова...

 

A, някой замислял ли се е защо Mortal Kombat се пише с правописна грешка?

Link to comment
Share on other sites

*.*
Има и един друг момент - не е ли възможно, след като сме я видяли Галка, да сме си създали малко по-обективно мнение за нея? Не само от захаросаните й форумни писания? Или това също е лицемерие?

С Галя съм си общувал и извън форумите от преди форумната среща и определено мнението ми за нея се промени. Това прави ли ме лицемер?

Нека не прибързваме с етикетите.

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата следния въпрос:

 

след като има лицемери, следва ли да има гъзомери и в какво се състои гъзомерието... щото например, виждайки някого на живо може да му премерите гъза и да си промените мнението за него, което ви действие определено не ви прави лицемери, а гъзомери... така въпроса за лицемерието ви отпада от самосебе си и се явява въпроса за гъзомерието ви. отделен въпрос е въпроса за пишкомерието ви.

Link to comment
Share on other sites

Тайкиоку ката соно ичи! Йой! Камае те!

:D

 

Curunir-e, а ми обясни ся ей тва:

възможно ли е? Ако да - тоя е ебаси изрода! Аз преди бях много добър на МК3У, ама чак пък толкова...

 

A, някой замислял ли се е защо Mortal Kombat се пише с правописна грешка?

 

 

Mortal Kombat се пише с правописна грешка, защото, също както цялата игра, името е един голям, безвкусен майтап.

 

Тайкиоку ката соно ичи! Йой! Камае те! - това като някакъв супер на Бизона ми звучи, или Акума, или Ругал? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

отделен въпрос е въпроса за пишкомерието ви.

 

Аааа имаме си отделна тема където си ги мерим. Верно малко към автомобилите изби но нормално, само за казармата не сме почнали да си разправяме но на мен ми трябват 2 бири и 1 малко уиски за да почна :)

 

Има и един друг момент - не е ли възможно, след като сме я видяли Галка, да сме си създали малко по-обективно мнение за нея? Не само от захаросаните й форумни писания? Или това също е лицемерие?

С Галя съм си общувал и извън форумите от преди форумната среща и определено мнението ми за нея се промени. Това прави ли ме лицемер?

Нека не прибързваме с етикетите.

 

Отделен въпрос е че хората порастват малко от малко и поумняват. Ето един пример - аз отдавна не съм се дърпал на тема ОС и отворен код с никой. От друга страна отдавна не съм виждал постове от сорта: разкарай IE и ползвай само FF - той е непробиваем или махай го тоя Windows, ами си сложи си линукс за да се отървеш от вирусите... Или аз не чета внимателно? :)

Link to comment
Share on other sites

Mortal Kombat се пише с правописна грешка, защото, също както цялата игра, името е един голям, безвкусен майтап.

 

Тайкиоку ката соно ичи! Йой! Камае те! - това като някакъв супер на Бизона ми звучи, или Акума, или Ругал? :unsure:

Това е команда за започване на първата ката от Киокушина... нали каратист се барам и аз, да са ева!
Изчаткали сте пичове...вземете излезте и пийте нещо ;)
Точно това смятам да направя! Чао! :)
Link to comment
Share on other sites

Между другото ако имате нещо да казвате на Галченцето - кажете й го вие! Другите не са длъжни да го правят вместо вас.

 

аз когато съм имал да каже нещо съм го казвал както във форума така и в живота , а тва че подтиквам/е някой друг да се заяжда с някой/я е тъпо , даже доста :lol:

 

 

Одавна си мечтаете да си пишете тука само тясно кръгче (и правите каквото можете, за да откажете или прогоните всички останали) - що не си регистрирате един форум, направете си го затворен и си пишете само вие из вътре - така винаги ще сте си съгласни един с друг, няма да има кой да ви противоречи и ще си се четкате и те така... хармония и разбирателство. :D

 

ПС : Нека да вдигнем форума на едно ново стъпало , ново ниво в човешките взаимоотношения , форум без обиди и заяждане , форум обагрен от приятелски отношения и хармония ....... вдигам тост .... за НОВОТО НИВО на булфорум :beerchug Алелуя братя :beer:

 

 

за пръв път мнението ми с овермана съвпада , е моето е написано леко неграмотно ама не всеки има дар слово/клавиатура :lol:

Link to comment
Share on other sites

zlobil явно ме е игнорнал или по презункция не чете дългите ми постове - гледам нищо не отговаря на това което съм написал въпреки че го бях зачекнал... Или е това или съм му взел страха нещо а пък той ужким не се плаши лесно...

Link to comment
Share on other sites

признавам че като пишеш дълги постове не ги чета :)

 

 

 

 

Май Дарина каза преди време че всички дъвчат Галя защото завиждат на Жоро... дали не е истина?

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ебати заключението..... разкрит съм , колко време умело се криех .... :(

пък и няма как да завиждам на някой който не съм виждал че излиза с някой който също не съм виждал :wacko: :wacko:

 

сложни работи , с тия завъртяни истории ако направите някой трилър и го режисирате сигурно ще ми трябват поне 1-2 седмици да разплета историите , няма майтап заклевам се с чисто сърце каквито обяснения за нещо което няма обяснение съм виждал във форума и в "Мит Бъстърс" не мога да ги видя :lol:

Link to comment
Share on other sites

zlobil явно ме е игнорнал или по презункция не чете дългите ми постове -

 

Гухахахаха! Spelling Nazi STRIKES AGAIN! :lol:

 

презумпция - presume - presumption

 

Надявам се, че подобни включвания не се взимат насериозно. Просто поизостанах с посткаунта, а и мисля, че не е лошо да се правят подобни незлобливи корекци за едно по-грамотно форумно общество.

Link to comment
Share on other sites

тая вечер форума е бахти скучния :(

Част от юзърите ще спрат да пишат в знак на възмутение сега. Става въпрос завинаги , до утре или другиден :(

Link to comment
Share on other sites

тая вечер форума е бахти скучния :(

Да...така в...що не вземеш малко да ми го разнообразиш....

Днес бачках без почивка на пълен работен ден от сутринта, допреди половин час. Разбира се точно през това време сте изписали в тази тема 101 поста и сега трябваше да ги изчета всичките, не че чак толкова ми беше интересно, но мернах преди 1-2 страници и моя ник, който точно ти си цитирал по повод няк'ви заяждания с Галя. Би ли ми изкарал всичките ми постове, които са в някаква връзка с този въпрос, да ми свършиш тая работа, че безтуй съм достатъчно зает да чистя из buy/sell. Казвам го, защото явно ме е хванала амнезията и нямам спомен да съм се заяждал с Галя, когато и да било. Човек като пише имена, е добре да цитира нещо, за да може цитираният (в случая аз) да се извини на засегнатия ако наистина е писал нещо, което не е трябвало да пише. ;)

Link to comment
Share on other sites

ебахти тънкообидния...... извинявай повече няма да правя така.... :(

 

 

пс : аз против галченценцентоооууу няма нищо против просто отбелязвам една тенденция във форума , отделно ако напише нещо тъпо няма да пропусна възможност да напиша някоя тъпотия ма тва си е отделна тема :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...