Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Изведнъж се върнах на вълна INXS и сега не спирам да въртя Original Sin :music

Поздрав с любимите им техни песни

Elegantly Wasted и Show me (Cherry Baby) :music :music :)

Link to comment
Share on other sites

Ще откача вече, извъртях половината песни от плейлиста... остават ми още толкова.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата как всички се заяждаха откровено с галчето преди форумната среща и преди да отиде с джозо там а сега всички и се мазнят...... :)

Link to comment
Share on other sites

За к'во спорите за тенис? И без това само на вас ви пука xD.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата как всички се заяждаха откровено с галчето преди форумната среща и преди да отиде с джозо там а сега всички и се мазнят...... :)

Ам ... аз не и се мазня :bgrin: .Особено след като изцепи че The Curious Case of Benjamin Button е тъп и скучен филм,в който не е намерила никакъв смисъл :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ам ... аз не и се мазня :bgrin: .Особено след като изцепи че The Curious Case of Benjamin Button е тъп и скучен филм,в който не е намерила никакъв смисъл :lol:

Сигурно защото филма е ужасно дълъг, аз го гледах на два пъти, първият път до половината и вторият изгледах останалата половина, иначе не може да се издържи пред компютъра толкова време през нощта без да ти се приспи малко.

 

Intellect Buff Please...

thumb-intbuffplz.jpg

:lol: :happy:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата как всички се заяждаха откровено с галчето преди форумната среща и преди да отиде с джозо там а сега всички и се мазнят...... :)

Трябваше и ти да дойдеш, вместо сега да завиждаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чак пък да завиждам...лееко ми е смешно че даже и раптора , мидекс и т.н. и сипваха пък сега не :) забавно а

Всяко чудо за 3 дни... и на 3 дни чудо :)

Link to comment
Share on other sites

Тръгнал съм да и се мазня... :lol:

Единствения човек , на който ше се мазня от тоя форум е Психара , за да се докопам до шалчето му :wub:

Link to comment
Share on other sites

Имаше на времето едни писания за форумния спамър, модератор и т.н., мисля че беше в темата за забавните неща, ама нещо не мога да го намеря, някой може ли да ми помогне ? :bgrin:

 

Едит: намерих го :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...