Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Баси :wacko: Ти как няма веднъж да се объркаш нещо и да вземеш да напишеш правилно тия думи - къФ,кФа,кФо - не ти ли изглеждат някак неестествени така :blink: Как членуваш "ориС" ...

КФО ти пречи че ги пиша така?Така ми е кеф така ги пиша ;) .А за ориЗ-а съм се объркал...голяма работа

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В Русе трябва да дадат банкет.Тия хубаво, че са се омели с техните "неща", които продават в цял свят.Знам, че има хора които ги харесват ама това не променя факта, че продават продукти не добри за здравето и насърчават децата да ги ядат.

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да си кривим душата - пореден срам за страната е това. :wacko: Иначе нали една американка ги осъди за прекомерно наднормено тегло :)

 

успех утре на мероприятието!

Link to comment
Share on other sites

Мак Доналдс са съдени за какво ли не! Най-фрапиращия случай е за една, която ги осъдила за това, че никой не й е казал, че кафето е горещо и тя се изгорила!

Link to comment
Share on other sites

Бахти няма вечер когато да не отидем с аверчета на някой от паркингите на гребната и в някоя от съседните коли , някоя да не ма'а свирки ... :punk

Link to comment
Share on other sites

Прибира се мъж вкъщи. Влиза си и гледа котката - без козина. Недоумяващ пита жена си:

- Какво се е случи с животинчето?

- Нали сам вчера преди да заспиш ми каза: няма да е лошо да обръснеш котето..

Link to comment
Share on other sites

Бахти няма вечер когато да не отидем с аверчета на някой от паркингите на гребната и в някоя от съседните коли , някоя да не ма'а свирки ... :punk
А да пита аз! Кво праите с аверчета по паркингите по нощите?
Link to comment
Share on other sites

Пейка парти ама вместо китари - сд-та , вместо бира - кола .. щото сме шофери и тряя са прибираме и то НЕ на зиг-заг . А тея като мен,дори и кафе пием че да издържаме до тва време из форумите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ааааа тва с хъркането може да е много главобона работа...

Случвало ми се е брат ми да ме буди с хъркане рано сутрин. Нищо чудно ще кажете вие, да ама се бях прибрал след пиянска вечер с колегите към 4 и нещо в нас, а хъркането ме събуди към 6:30... :punk

Link to comment
Share on other sites

Това е много (emo/screamo):

 

 

Колкото и да ми е неприятно да го призная, припева е ужасно зарибителен :nugget:

Еми аз не ги харесва много тези, които ги даде за пример.

Ето ти няколко песни които ми харесват.

Зарибяващо е за мен, защото мразя рок в които си мислиш че на вокалиста му трябва хирургуческа намеса за да си оправи гласа.

Pillar - Fireproof

Това повече може да ти хареса.

П.П. Песните на Skillet не споменах, а те ми харесват най-много нещо.

:)

Link to comment
Share on other sites

host -e,поведе ли на Уни-то бре - стига скромничи :devil

 

п.п иначе днес ме е налегнала голяма скука...и мързел

 

аз пък днес навъртях километраж като за 1 седмица, ноооо най важното - намерих правилния кабел, че иначе щях да нацепя звуковата карта с брадва за едното нищо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изведнъж се върнах на вълна INXS и сега не спирам да въртя Original Sin :music

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...