Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ееее... днес 2 пъти ми се наложи да карам на сняг, 2 пъти си свърших в гащите... Къде изчистен, къде съвсем неотъпкан... ама пак, густото си остава <3333.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%84_2

 

С това, дами и господа, темата за голфовете се изчерпва ;D.

Link to comment
Share on other sites

Толкова съм радостен сега, всичко започва до се оправя, абсолютно всичко имам предвид, дано да е така... стискайте палци хора.

I've stopping your ninjas with ryuko-sora shield.

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Голфа дет е минал злобила :lol:

 

де да беше тоя........

 

по-скоро нещо такова с тъмно лилав ксенон :

 

 

golf.jpg

 

За да не отварям нова, адски тъпа тема, за която абортвир да ме налази, ще попитам тук:

Кой ви е най - странния потребител от форума???

 

 

 

едва ли отговорите ще са по-различни от афекс и чат пат лил стенли който с чиста съвест си признавам че в 90% от случаите пише неадекватно ..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знаем за твоята глава... Всъщност първоначалната идея беше Големия Сблъсквач да го конструират в твоята глава - в условията на пълен вакуум, тотална празнота и абсолютен стерилитет, каквито не се срещат и в открития Космос... обаче се оказа проблем обема - мнооого мъничка, мноого... има няма сант и половина от тъпанче до тъпанче...

 

:love

 

Жив е той жив е ... и дебне! :lol:

 

Честно липсваше ми ov3rm4n, ако щете вярвайте...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви за откровенните мисли, сега се чувствам по-добре след като ме вкараха в някаква "класация"... още не съм разбрал обаче какво ви изглежда странно в писането ми?

:)

Link to comment
Share on other sites

Мани овърмана... Виж !летната! джантата на голфа от поста на злобил! :lol: :D :punk

@лилстенли - че натискаш бутона ЕНТЕР за всяко ново изречение, и че много рядко пишеш нещо общо с това, което са писали останалите! Което е адски дразнещо. (причините, поради която аз ти пропускам повечето постове)

Link to comment
Share on other sites

А това за ксеноните - случи ми се едно до друго да застанат джип BMW X6 с ксенони и някаква друга кола тип голф (може да е било фиат брава или някой опел) с турски ксенони. На BMW-то си светеха нормално без да дразнят а на другата кола направо ми избождаха очите. Мразя подобни селски изпълнения от дъното на душата си. Много се дразня на всеки който за да си направи собствения кеф пречи на всички останали... особено когато съм недоспал, уморен и изнервен са ми достатъчни 15 минути шофиране да се изнервя до крайност от всевъзможни простотии...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви за откровенните мисли, сега се чувствам по-добре след като ме вкараха в някаква "класация"... още не съм разбрал обаче какво ви изглежда странно в писането ми?

:)

 

 

като почнем от тва че всеки пост без значение закво стаа въпрос го завършваш с усмивка , всеки пост ти започва с добро утро , за мене добър ден и че когато и да влезе човек ти си у форума , не мога да си обясня какво работиш най-вероятно нищо , тъпата мания по някви върколаци дето ти пречела да общуваш нормално с жени щото като се държиш какъвто си ти те зарязват ..... тва 1 на ръка , тва са някви постове дет са ми останали в акъла ....... дано не затворят форума че сигурно ще си в емоционална дупка поне 2-3 години докато осъзнаеш че освен интернета има и един такъв реааалееен живот .......... :wacko:

 

 

не че ми пречиш , просто си странен ........

Link to comment
Share on other sites

3 санта и щях да си отпоря задницата в мнооого висок бордюр. Никви пробни ръчни в маалата. Паниката е голямо нещо, а скоростта беше нищожна демба. Как се извъртя.....още ми е мъгла : :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мани овърмана... Виж !летната! джантата на голфа от поста на злобил! :lol: :D :punk

 

Мани джантата, виж спойлерите отстрани :)

 

 

 

@лилстенли - че натискаш бутона ЕНТЕР за всяко ново изречение, и че много рядко пишеш нещо общо с това, което са писали останалите! Което е адски дразнещо. (причините, поради която аз ти пропускам повечето постове)

 

Не съм забелязал такова нещо от lil_stenly (особено за писнето по друга тема), но на моменти трудно разбирам какво има предвид, но като гледам не съм единствен. Мен пък ме кефи :)

Link to comment
Share on other sites

А това за ксеноните - случи ми се едно до друго да застанат джип BMW X6 с ксенони и някаква друга кола тип голф (може да е било фиат брава или някой опел) с турски ксенони. На BMW-то си светеха нормално без да дразнят а на другата кола направо ми избождаха очите. Мразя подобни селски изпълнения от дъното на душата си. Много се дразня на всеки който за да си направи собствения кеф пречи на всички останали... особено когато съм недоспал, уморен и изнервен са ми достатъчни 15 минути шофиране да се изнервя до крайност от всевъзможни простотии...

 

 

(покланящо се човече)

 

ти си открил топлата вода , димек разликата между заводски ксенон и такъв афтърмаркет нерегулиран най-вероятно и на обикновенни рефлектори ....... пък и те тея с голфовете не е кат да си правят кефа щото избират най най най най лилавият ксенон щото се вижда отдалече , като падне дъжд не виждат нищо и т.н. , димек за един голфаджия ремуса и неоните комбинирани с ксенон над 4300К си е рай , вярно не вижда много ма за сметка на тва като ти е отзад знаеш че е там ......... :lol:

 

пък и като я подхващаме тая тема , не са само голфаджиите с лилавият ксенон откакто почнаха да ги вкарват на килограм от китай всяка трета кола с обикновенни рефлектори е с такъв ксенон , вярно има и заводски коли с рефлектор и с ксенон (а8 например) ма там говорим за качество на изработна и прецизна настройка , кой ли с ксенон за 140лв ще даде 25лв за стенд на фарове и реглаж само щото пречи на другите......... що да се набутва..... аз на един такъв с едно рено клио му загрях врата на мебелна къща след като около 10км ми караше на 2 метра зад мене и ми еба мамата на очите....... отделно че сигурно докато беше на повече от 2 километра зад мене (бяхме на прав път) го виждах че идва...... :wacko:

едва ли все още ги е регулирал , силно се съмнявам ма ще запони че не е хубаво да се кара толкова близо с такива фарове ..... при мене пак му се размина с малко , ма едва ли прави разлика дали кара след кайен и опел кадет така че ще му излезе късмета 100% с някой леко нервен батко ;)

Link to comment
Share on other sites

...

 

Това е ясно, просто ми мина през ума че одеве излезнах за половин час и се издразних на поне 5 такива идиота. Не мога да си обясня по каква логика го правят това или идеята е именно за да дразни околните.

Link to comment
Share on other sites

мииииииииии незнам иди в някой ксенон център да ти обяснят ползите от афтърмаркет ксенон , аз като бях минуси не ми изброиха..... аз бях само с ксенон на късите , заводски естественно прави ден пред тебе , не са ми пресвяткали , отидох сложих си още 1 кит за биксенон за 145лв с монтажа разликата е от тука до небето нищо общо , светеше по-кофти от обикновенна крушка , махнах го дадох има няма 4 пъти повече пари сложих ксенон на добра марка който гореее-долу се доближава до заводския ама китайско менте никога повече !

отделно че искаха да ми режат и фаровете нещо че нямало как да стане не бил предвиден за би-ксенон фара...... :lol:

 

при тва аз съм с лупи (ма такива валео хубави) а не така нашумелите напоследък ангелски очи които тръгнаха от бмв и даже и на фиат гледам че ги слагат вече ....... то с кофти лупи е зле пък с обиквен рефлектор е мамата си ебало ...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

като почнем от тва че всеки пост без значение закво стаа въпрос го завършваш с усмивка , всеки пост ти започва с добро утро , за мене добър ден и че когато и да влезе човек ти си у форума , не мога да си обясня какво работиш най-вероятно нищо , тъпата мания по някви върколаци дето ти пречела да общуваш нормално с жени щото като се държиш какъвто си ти те зарязват ..... тва 1 на ръка , тва са някви постове дет са ми останали в акъла ....... дано не затворят форума че сигурно ще си в емоционална дупка поне 2-3 години докато осъзнаеш че освен интернета има и един такъв реааалееен живот .......... :wacko:

не че ми пречиш , просто си странен ........

През повечето време седя във форума, на авто-рефреш, иначе пиша доста честичко.

М, в това за върколаците има вярно, просто ми идваше да го извикам и да спре да ме тормози, обаче къде да го викам.

Няма да кажа с какво се занимавам, защото ще ви изглеждам още по-странен. Даже може да се каже прекалено странен ще стана.

Иначе съм ти благодарен за откровението, хахахах, признал (не че ти трябва признание от някой) съм ти постовете по мой адрес.

Link to comment
Share on other sites

През повечето време седя във форума, на авто-рефреш, иначе пиша доста честичко.

М, в това за върколаците има вярно, просто ми идваше да го извикам и да спре да ме тормози, обаче къде да го викам.

Няма да кажа с какво се занимавам, защото ще ви изглеждам още по-странен. Даже може да се каже прекалено странен ще стана.

Иначе съм ти благодарен за откровението, хахахах, признал (не че ти трябва признание от някой) съм ти постовете по мой адрес.

 

 

те с тва осевн че потрърди думите ми кво друго искаше да кажеш , особено пък с последното изречение дето ти трябва индиански шаман който в свободното си време се превръща във върколак да ти го преведе кво си искал да кажеш ....... дет викаше влади-то въргала , чичо дай нещо дет да цепи мрака , ти го цепна ..... не се напъвай да ни обеждаваш повече в нищо :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз и без това не разбирам в какво трябва да убеждавам непознат човек, освен да си пускам по някой пост когато ми се отвори възможност... не знам по този начин как би ме определил какъв съм.

Ако искаш да ме видиш какъв съм, кажи кога си в белия и да се запознаем на по бира или пък сок.

Не искам да ме разбереш погрешно, не пия алкохол просто.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ебаси чатЯ :lol:

 

По темата - Леле, как се извърят един голфър пред мене днеска.Карам си аз кротичко и сладура решава да ме изпревари ама пред нас има стоп на кръстовището.Задминава той( карам с 40 км/ч, все пак в тоя сняг нямам намерение да се трепя ), вижда стопа, хак на спирачките( голф 4, само да кажа ) и пързуууууул право си продължи отдругата страна на кръстовището.Викам си, няма нужда сега да го питам защо бърза да ме изпреварва, вече сигурно му се язясни.

Link to comment
Share on other sites

Жените май са наивни и кухи ботове. Почти всички. Особено малките.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...