Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 

Това са само част от хитовете, но бяха достатъчно за да subscribe-на :D

Да, познат ми е този. Струва ми се банален, но признавам - не съм ги гледал напушен...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Да, познат ми е този. Струва ми се банален, но признавам - не съм ги гледал напушен...

 

Тъкмо щях да кажа че се заяждаш и погледнах за какво става дума... Или не схващам хумора или трябва да изпуша и аз нещо по-силно или пък да изпия нещо по-силно за да взема да се радвам на тези, но чак да се зарадвам толкова че да се subscribe-на... Да съм 9-10 годишен за да се кефя на новите думички дето ги ръси - евентуално може би, но това беше доста отдавна....

Link to comment
Share on other sites

банален.... ?!?! ЕБАХТИ ТЪПОТИЯТА ......... аз си знам да не отварям е такива линкове дет на афекса са му забавни ама любопитството ме подведе отново...... НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ ПО ТЪПО НЕЩО , човек , олигофрен или там квото е тоя ......

Link to comment
Share on other sites

Аз пък свърших бирата, цъкам травиан и гледам дебилизмите на Шейн в един филм на Ред Бул...И не ми се спи, ама ше тряя, че утре/днес де/ едни преводи...

Link to comment
Share on other sites

Пълна липса на чувство за хумор от ваша страна :)

 

Обаче много ме радва как се аргументирате с тревата всеки път когато не можете да измислите нещо по-добро. Всъщност ми е доста любопитно как очаквате да се засегна по този начин :)

 

Очаквам повече въображение следващият път.

Link to comment
Share on other sites

Да се заям за последно с Afx... за днес... :P

 

Нулево чувство за хумор :D

 

Хайде да се спрем на различно, става ли? Не знам кое точно ти се стори смешно, на мен ми беше тъпо... Изгледах ги половината специално за да не ме хванеш неподготвен. Отделно че е рап който по начало не ме кефи.

 

 

 

 

 

Добро утро! Еееее, най-сетне и аз да го акжа пръв! Много бири и много шотове. Спирам да пия!

 

Какво добро утро бе човек, аз сега си лягам :) Ай лека от мен и добро утро на ранобудниците!

Link to comment
Share on other sites

Хайде да се спрем на различно, става ли? Не знам кое точно ти се стори смешно, на мен ми беше тъпо... Изгледах ги половината специално за да не ме хванеш неподготвен. Отделно че е рап който по начало не ме кефи.

Става да. Жалко че няма да е забавно след като се налага да обяснявам но все пак:

 

идеята не е че е рап или не знам си каква друга музикална форма, а това че човека брутално осмива всички подобни клипове на музиканти които непрекъснато се стремят да изпъкнат по някакъв начин с това например кой колко пари и жени има итн... като просто вкарва солидна доза самоирония в текста и визията :D и резултата е някакви абсурдни неща като:

 

"предпочитам масло пред маргарин, mother fuckah" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Какво добро утро бе човек, аз сега си лягам :) Ай лека от мен и добро утро на ранобудниците!

...офф тоя режим дето съм го подхванал и аз хич не е хубав.Редовно си лягам в 3-4 часа.Както пее Слави в новата си песен-Аре да лягаме,че стана време за ставане :D

 

Edit:А иначе John Lajoie(или както там се пише) на мен лично са ми смешни песните му заради тъпотията която блика от тях.Просто тоя пич е толкова деградирал,тъп и жалък че чак ми става смешен ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Пълна липса на чувство за хумор от ваша страна :)

Що бе....на мен песничките даже ми харесаха...а и последните 2 дори не бяха рап....само има една подробност - почти никога не слушам текста в подробности и се старая да възприема музикалната форма като "цялостни трептения в пространството", въздействащи ми първосигнално...бахти как го казах само... :woot

 

А що се отнася до Шейн - ейййй..голям зор докато изгледам първия клип - "ша го гътнат ли....няма ли да го гътнат...". :devil

А пък относно втория му клип - минава ми през главата, че винаги съм искал да направя същото - сигурно е голям кеф. :wub:

Link to comment
Share on other sites

За Шейн...Да взема пак да кача "Claim", кво ли....

 

Едит:Качих го :)

Едит2: Каот го гледате, ще разберете що е много по-яко да се карат ски, а сноуборда е само тъпашка модна тенденция.

Link to comment
Share on other sites

Edit:А иначе John Lajoie(или както там се пише) на мен лично са ми смешни песните му заради тъпотията която блика от тях.Просто тоя пич е толкова деградирал,тъп и жалък че чак ми става смешен ;) :D

Ти май комедия и пародия не знаеш кво е :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

След десетина дни мързел и ядене в Пловдив най-сетне се прибрахме в доброто ново вкъщи. Нищо не е замръзнало, нищо не е протичало, пускам печките и релакс на макс :)

Link to comment
Share on other sites

Не давам нищо да ми минава през главата, ценна ми е и си я пазя

 

Знаем за твоята глава... Всъщност първоначалната идея беше Големия Сблъсквач да го конструират в твоята глава - в условията на пълен вакуум, тотална празнота и абсолютен стерилитет, каквито не се срещат и в открития Космос... обаче се оказа проблем обема - мнооого мъничка, мноого... има няма сант и половина от тъпанче до тъпанче...

 

:love

Link to comment
Share on other sites

ебахти снега , ебахти карачите , нямам думи ....... вънка не е за излизане няма нито 1 опесъчена или изчистена улица , наложи ми се да пътувам от асеновград до пловдив , ебати аз съм с куатро и карам нормално а отзаде некви олигофрени с голфове пак ми присветкат да ме изпреварват , не с джипки ми с голфове , полудявам , ако излезна да покарам 1 час или ще се самоубия или ще застрелям поне 2-ма голфаджии.......

Link to comment
Share on other sites

почти никога не слушам текста в подробности и се старая да възприема музикалната форма като "цялостни трептения в пространството

мда. принципно и аз съм така но тук правя изключение тъй като гаврата е тотална :D самоиронията на тоя тип достига някакви нови непознати за мен граници, а аз уважавам хората които не се взимат насериозно. реалисти са :)

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n прописа. Апокалипсис?

@zlobil, куатрото не ти дава особена сигурност! Но "Golf" на багажника - определено!

@afeks, що пак с тоя аватар?

@Психозис, виждам, че си отркил ХОММ5. Мулти? :lol:

 

За да не отварям нова, адски тъпа тема, за която абортвир да ме налази, ще попитам тук:

Кой ви е най - странния потребител от форума???

Link to comment
Share on other sites

Ебаси, ще се пръсна от радост, едни познати от Русия лятото ще се женят! :D

 

...И тук се замислям - не ми ли е вече време и на мен.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ебахти снега , ебахти карачите , нямам думи ....... вънка не е за излизане няма нито 1 опесъчена или изчистена улица , наложи ми се да пътувам от асеновград до пловдив , ебати аз съм с куатро и карам нормално а отзаде некви олигофрени с голфове пак ми присветкат да ме изпреварват , не с джипки ми с голфове , полудявам , ако излезна да покарам 1 час или ще се самоубия или ще застрелям поне 2-ма голфаджии.......

 

 

Аз май нещо ти бях казъл за Golf VR6 Power...особено с ксенона и светенето отзад...бегай надалече. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...