Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сегашния чат най-нарая привлече любопитството ми и сигурно за пръв път от около половин година чета постове на lil_stenly. При това повече от един. За разлика от артилериста, който просто го блокнах, някакси автоматично ми идва да не чета постовете на стенлито ;] Досадно четиво са ми. Като КУХелио.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като каза "доминейшън" и ми се преигра ут2004, носталгия... трябва като съм свободен да пусна едно сървърче за една нощ.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ха, Валентина неска имала РД.Ха да й е честито, да си завърши по-скоро къщатата от кал и да продължава да се самоизявява с мизантропията си.Хакуна матата, моме.

Link to comment
Share on other sites

Ще изглежда смешно 20 годишно (малко спестих един месец) момче да пусне тема в раздел картинки за антро арт, нали?

Пък и по мойте наблюдения от целият форум само аз ще пускам картинки там.

Обаче от друга страна ще съживя малко форума!

П.П. Не знам само защо пиша и в няколко теми.

:zzz

Link to comment
Share on other sites

Не ми пука (според мен ще изглежда смешно и нека си изглежда така), обаче няма да е интересно... все едно ти сам да ходиш по пещери.

:)

Link to comment
Share on other sites

Е, да, забравих че не става много за такова сравнение, пещерите се опасни.

Кой друг ще се намери?

До сега не съм видял някой да пуска такава картинка, пък камоли да го влече този стил.

Аз говоря за антро, не само за върколаци.

За пример да дам няколко!

Chinese_Zodiac__Sheep_by_screwbald.jpg Breakfast_Beer_by_screwbald.jpg No_Rest_For_The_Wicked_by_screwbald.jpg

:zzz

Link to comment
Share on other sites

Уф, има няколко души дет си слагат разни подобни за аватари и им се радват, ама май от доста време не съм им засичал постовете...

britisharmyfoxsq1.png

 

Хъхъхъ!Точно като за мен :D

Link to comment
Share on other sites

Еми ред арми лулвс също кърти от всякъде, абе ще пусна темата и толкова.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще си направя кафе и ще започна да обмислям варианти за мястото, където ще се прави презентация на филма.

Link to comment
Share on other sites

Това ще е интересно, аз харесвам такива филми, ти освен че си падаш по тези екстремни спортове и прочие, имаш ли пръст в тази работа... за филма говоря.

:)

Link to comment
Share on other sites

Да, в превода.Накрая бяхме се побъркали вече, защото един от пичовете, които са снимали, разказва супер бързо и аз едва успявах да му хвана мисълта.Около 17мин филмово време ги преведохме за около 5 часа.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Наистина е доста сложно с тези преводи, аз се видях в ад с превода на анимацията (като се има на предвид че са само субтитри), пък и беше анимация, имаше едни гълъби, които изтрелваха думите като калашник точно.

Седях на някои реплики с десетки минути и пак не чувах какво точно казват!

Ще го дават ли някъде този филм?

П.П. Само ние останахме на линия... last man standing, победата е наша.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ще си спретнем едно някоя вечер, кой ще остане до последно буден от "неспящите" потребители.

П.П. С Grimjaur похабихме цяла станица, големи спамъри сме.

:)

Link to comment
Share on other sites

Така най-добре се водят разговори, никой не меси с тъпи забележки.Филма засега не се знае къде ще го представяме, но ще го кача в тракера.

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво тогава, когато това стане да уведомиш аудиторията или поне мен.

Иначе за разговора, то "вината" е от по-голяма част моя за спама.

За разговорите си има уж програми, обаче като никой не пише във форума... трябва да се съживи обстановката малко.

:)

Link to comment
Share on other sites

Това ще е интересно, аз харесвам такива филми, ти освен че си падаш по тези екстремни спортове и прочие, имаш ли пръст в тази работа... за филма говоря.

:)

 

 

Да, в превода.Накрая бяхме се побъркали вече, защото един от пичовете, които са снимали, разказва супер бързо и аз едва успявах да му хвана мисълта.Около 17мин филмово време ги преведохме за около 5 часа.... :unsure:

 

 

каква победа? като няма състезание :)

 

кой от вас е по-голям кукумицин, че е стоял цяла нощ във форума :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...