Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Oх,за 2 сантиметра и тапата щеше да ми мине през главата :cry

Пак добре, че е била тапата, а не пиратката....или още по-лошо - ракетата, че на един направо му отнесла главата тази нова година... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Midex,явно charovni е излязъл от затвора значи(само деянието му не си спомням) - помня какви дискусии се бяха зародили за и против него, чак адвокатът му май го защитаваше :devi
2 като две години :) Сигурно толкова са му дали :D

Иначе деянието му беше сийдване на "неразрешена информация". Не помня нещо 150 гъ ми се върти из главата...

 

 

Иначе, добре, че съм на 8мия етаж. Че покрай 0 часа става като в Палестина при Израелска визита.

Link to comment
Share on other sites

Иначе, добре, че съм на 8мия етаж. Че покрай 0 часа става като в Палестина при Израелска визита.

 

На предното място където живяхме войната почваше от 29ти и свършваше на 2ри. По цял ден без прекъсване! Един ден минавах в едно тунелче под съседния блок и както бях в средата на тунела едни лапетии метнаха пиратка (и то не много малка) в тунела. Не успях да си запуша ушите навреме и после 2 часа давах заето. И след това на война като на война - те хвърлят пиратки аз по тях мокри бомбички. По едно време свършиха другите найлони та бях метнал една чанта от Била пълна с вода и завързана - много сериозно цопна при това в близост до тях. Не че ги накара да спрат просто се преместиха леко извън обсега ми :) И на другата година се преместихме и тука е спокойно... Но още си спомням как пльосна въпросната торба с 10тина литра вода :)

Link to comment
Share on other sites

Толкова много рожденници дали някога е имало във форума :blink:

Въпреки твърдението ми в по-горния пост...минава ми през главата, че чисто статистически и теоретично - всеки ден рожденици трябва да са поне 58 човека (средно аритметично). :P

Link to comment
Share on other sites

...те хвърлят пиратки аз по тях мокри бомбички...
Ще се просълзя... върна ме в щастливото детство...

 

Аз иначе до ден днешен с подобни средства воювам срещу музикалните мераци на разгонените котки. Точно на 31-ви позиционирах един снаряд точно между двете... Да сте виждали черен, космат и леко навлажнен куршум?

Link to comment
Share on other sites

Дойде ми на ум, че напоследък често мяркам постове на Shalome. Беше се загубила известно време и се питах каква ли е причината. Липсваше ми.

Също битките й с Овърмана.

А, бе верно какво става и с тоя човек?

Link to comment
Share on other sites

Дойде ми на ум, че напоследък често мяркам постове на Shalome. Беше се загубила известно време и се питах каква ли е причината. Липсваше ми.

Също битките й с Овърмана.

А, бе верно какво става и с тоя човек?

Ами победих :) Да виждаш наоколо овърман-и :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да се излегна и да заспя на сутринта, след което да се събудя за идването на нощта... не знам какво да правя през това време обаче.

:)

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че е бил онлайн на 31.12.08. Но не е писал от миналата година. Много бой е изял от теб, явно :lol: .

На овърман никога не му е много ;)

Link to comment
Share on other sites

Jon Lajoie е изрода. Всеки път като му гледам някое от изтрещелите клипчета и се сгъвам от смях :D

 

 

Това са само част от хитовете, но бяха достатъчно за да subscribe-на :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...